Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam :)
Proponuje zmienić działy gier co nie są aktywne np.

Metin 2 (nie aktywny) - Battlefield

Minecraft (nie aktywny) - Grand Theft Auto V

League Of Legends (nie aktywny) - The Forest/Rust

Zapraszam do wypowiedzi!

A czy te działy które chcesz stworzyć / zamienić będą niby aktywne? GTA V może tak ale reszty wątpię by ktoś używał :)

Jak dla mnie można zmienić MC na GTA a resztę np wyłączyć, taka moja sugestia.

Przed chwilą, RumcajsJumper napisał:

A czy te działy które chcesz stworzyć / zamienić będą niby aktywne? GTA V może tak ale reszty wątpię by ktoś używał :)

Jak dla mnie można zmienić MC na GTA a resztę np wyłączyć, taka moja sugestia.

Oczywiście, nowy dział więcej poradników no i teraz więcej ludzi gra w GTA V więc też będą problemy i takie tam inne...

4 minuty temu, Mrs.Fuksiara napisał:

A nie lepiej dodac je? A nie zamieniac? 

Bo bez sensu usuwac. Moze sie przydadza ;p

Jak dla mnie to nie korzyść :D Bo Patryk pomyśli że w tych nie aktywnych działach nic nie robię i mnie wywali, a w tych działach nie za bardzo jest co robić :D

No cóż propozycja nie jest zła. Ale dlaczego te działy są mało aktywne? Bo nikt się tym nie zajmuje. Badum tsss. :v

Radziłbym raczej włożyć troszkę czasu i chęci do aktywnego zamieszczania tematów w tych działach a znajdą się osoby zainteresowane. 

Jeżeli masz zamiar zajmować się tymi działami które zostaną podmienione to jestem na tak!  Jeżeli nie, to nir wychodz z taką propozycją. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By WRWE
      Twój nick:Spalony proboszczyk{Five team} Nick oskarżonego: Ciasteczkowy Potwor IP/SID oskarżonego:STEAM_0:1:439920363  21 55:32   49    0 Data i godzina zdarzenia: 15:59 Dowody: niestety nie moge znaleźć demka Opis sytuacji:zgłaszam osobe na [email protected] wszystko super, extra lecz gdy ten zgloszony gracz juz nie zyje to admin o nicku "Ciasteczkowy Potwor" to po 1 nawet nie wchodzi na spect zeby goscia sprawdzic a po 2 wali mu ssy jak gosciu nie zyje no czy to normalne ? chce jeszcze dodac ze to nie jest 1 taka akcja tego typa... z poważaniem Dotyk Proboszcza  @ Admin CS 1.6 [DD2 #1]
    • By ZZarazek
      Typ propozycji: Zmniejszenie czasu trwania rundy oraz wybuchu bomby
      Opis propozycji: 3 min na runde to strasznie dużo moim zdaniem. Wielu graczy zapomina przez to o celach. Runda strasznie się dłuży  i wgl nie przypomina to csgo. To samo z czasem wybuchu bomby po jej podłożeniu tutaj minimalnie tylko bym skrócił do 40s. Jest to zdecydowanie wystarczająco dużo czasu żeby ewentualnie przejść na drugi bs, odbić go i rozbroić w szczególności, że każdy ct posiada defuse kit bez konieczności jego zakupu. Jeżeli chodzi o round time to wydaję mi się, że 2 min byłyby w sam raz ale na pewno nie więcej.
      Linki/Załączniki:  -
    • By d3d!k
      Autor: d!r3k & d!m3k aka d3d!k
      Szablon / Modyfikacja:  Modyfikacja 
      Opis:  Zmiana tła postów adminów i moderatorów.
      Trudność instalacji: ( EASY / MEDIUM / HARD ) EASY
      Screen / Live Demo: Brak
      Pliki do edycji:   viewtopic.php ** templates/*/*.css
      Download: W temacie.

Otwórz: 

viewtopic.php

Znajdź:

$row_class = $post_reply_img = '';  
      Po tym dodaj:

if ( $postrow[$i]['user_level'] == ADMIN ) { $row_class = 'admin_row'; } else if ( $postrow[$i]['user_level'] == MOD ) { $row_class = 'mod_row'; }  
      Otwórz:

templates/*/*.css

Znajdź: 

/* Main table cell colours and backgrounds */  
      Po tym dodaj

td.admin_row { background-color: #c69b9b; } td.mod_row { background-color: #b6daaf; }  
      EoM
    • By RadzioKRSupport
      Witam! Moja propozycja brzmi... Może by tak dodać do strefy gier a dokładniej do działu z csgo czegoś typu nowości/ newsy tak jak jest np w dziale z lolem bo jak na razie nie orientuje się gdzie można wrzucić jakieś ciekawostki lub nowości ze świata csgo  
    • By Redzim
      Tytuł propozycji (czego dotyczy): [Dołączanie do meczu w trakcie rundy]
      Opis propozycji (na czym ma polegać, co ma robić): Brak możliwości respienia się graczy którzy dołączyli do gry po rozpoczęciu rundy.
      Linki/Załączniki do wzorników: Brak
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.