Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Najarany

User
 • Content Count

  7,302
 • Entries on Chatbox

  53
 • Post ratio

  4.39
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13
 • Czas Online

  8h 7m 5s

Najarany last won the day on November 10 2016

Najarany had the most liked content!

1 Follower

About Najarany

 • Rank
  Były Opiekun UBT oraz J@ Forum
 • Birthday 01/01/1990

Informacje Profilowe

 • Location
  Z sieci :)
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • GG
  50870887
 • Steam
  0135150228

Recent Profile Visitors

281,688 profile views
 1. "Haszeer : Własciciel na pw napisal iz jest to zrobione z naszego bansa wiec sie przyznal do tego, z koleji nie mogę napisac niczego dalej iż dostałam bloka na pisanie czegokolwiek co pokazuje panike wlasciciela iż jego kradzież się wydała. Samo pisanie iż styl jest Darkajakiegos tak znaczy iż jest kolorystyka jego A NIE UKŁAD BANSA I WSZELKICH ŚRODKÓW ZAKŁADEK. Każdy może to sprawdzić i koledzy piszący na jego zlecenie nie pomogą. PS: https://scr.hu/3ekp/c9k5g PS: http://scr.hu/3ekp/j16uq Pozdrawiam Diablica"
 2. Twój nick na forum: @Najarany Którą nagrodę chciałbyś otrzymać: Zarejestrowany, Wierny 1 rok, oddany 2 lata, od nowicjusza do Mistrza słów, od nieznajomy do no life, dobrze notowany i ceniony. Pozdrawiam :D
 3. :( Trzymaj się ;) i powodzenia w życiu prywatnym. Wracaj tu :D
 4. Jestem na tak :D + Wiek. + Stylistyka, ortografia itd. + Reklamy. + Czas, chęci. PS: Wymagania wymaganiami, zawsze można nadrobić.
 5. Hahahah :D Nie ;) - Potrafisz nieźle okłamywać ludzi i udupiać innych ;) -/+ Wiek. - Za dużo rang, zajmij się tymi wszystkim adminami. Nie nadajesz się na tą posadę, bo jesteś konfliktowy ;) @@@@@ Kret ... Mówię o kłamaniu a nie o przyłapaniu xD
 6. Widać jak prowokujesz :) Zastanów się co piszesz człowieczku :)
 7. Ranga Właściciel Serwera zniknęła po tym jak zaczęło się przepisywanie serwerów na konto Rumcajsa :) Rangę można dodać, aczkolwiek wydaje mi się zbyteczna bo większość serwerów jest Rumcajsa. Można za to w dziale dopisać właściciel serwera i opiekun serwera zamiast tworzenia rangi.
 8. Żeby to Tylko jedną ... xD To za ile będziesz startował na rangę ? :P A potem za ile będzie rezygnacja ? :D
 9. Jestem na Wielkie nie: - Kłamstwo w podaniu - przypomnij sobie wasze domaganie się "Admina TS3" a potem wasze wybuchy (Twój kolega bardziej.) - Wiek. - Brak admina na serwerze CS 1.6 , CS:GO admin na TS3 nie łapie cziterów ;) - Godziny na steam :) (Od czerwca do grudnia ledwo 14,5h w CS 1.6, a głównie łapie się cziterów na 1.6 a nie na CS:GO.) Ciekawi mnie gdzie posiadałeś ową rangę. :)
 10. Jeżeli podasz swoje IP Maćkowi to musi Cię on odbanować przez serwer :) Inaczej nie da rady.
 11. Osobiście jestem skłonny dać tak ponieważ brakuje "doświadczonych" osób na to stanowisko. Pomimo nie spełniania najważniejszego wymagania (jak dla mnie) brak admina. Przez to ludzie Cię poznają wiedzą jaki jesteś oraz czy umiesz łapać cziterów :) + Estetyczne podanie, podejście do rangi. -/+ Steam, brak danych ile masz godzin przegranych w CS. (Dość ważny aspekt tego stanowiska.) -/+ Doświadczenie. (Wydaje mi się to lekko zawyżone bo jednak wydaje mi się, że nie miałeś nigdzie HJ (sędzia główny) na jakimś portalu typu BL lub ACT (brak info na ten temat.) (Brak info również czy na dużych sieciach pełniłeś stanowisko UBT/ACT) + Reklamy. + Wiek. Życzę Ci powodzenia byś dostał tą rangę :)
 12. Wątpię byś wyłapał bana za słowo "spierdalaj". Pewnie poleciała wiązanka słów :). Tak jak mówiłem (mimo, iż nie pełnię funkcji żadnej na forum) to zasady panują takie same. I powiedziałem Ci ostatnio, że mogłeś wyłapać bana na 1 dzień za ostatnią akcję. W końcu otrzymałeś dość wysoką karę :). Twoja historia banów mówi dużo, więc zastanawiam się czemu wcześniej tego bana nie wyłapałeś. I nie chroń się regulaminem, bo kary są zwiększane jeżeli bany się powtarzają z takiego samego powodu. PS: Wypowiedz jest po to by potwierdzić słowa @Rejczi, że taka sytuacja oraz rozmowa ze mną miała miejsce. Pozdrawiam.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.