Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Shell

Server owner 3MAPS

About Shell

Recent Profile Visitors

103 profile views
 1. Wymagania: Minimum 15 lat, ale liczy się przede wszystkim dojrzałość. Działający mikrofon. Posiadanie mutacji. Nick: Data Urodzenia: Dlaczego ty masz pełnić funkcję administratora na serwerze?: Znajomość sourcemod [1/5]: Odpowiedzi proszę pisać w tym temacie.
 2. Niestety @ PabloEscobar ban zostaje i został nadany słusznie. Pozdrawiam, Nikita Chruszczow.
 3. Żadnego "wow" serwer nie robi, masz pluginy na reklamy, głosowanie na nową mapę (etc), skiny kosy rekawiczki no i chyba tyle xD. Jak na moje szukasz sieci do "rozkręcenia" serwera i tyle. Jak pisałem tak piszę, jestem na nie. - nierozkręcony, - serwer "wow" nie robi (nie zachęci graczy do grania na nim), - Brak pojęcia (tak mi się wydaje), na temat serwerów CSGO.
 4. Zobacz plik [CSGO] Kontakt Nazwa: [CSGO] Kontakt Autor: @ Shell 3MAPS Opis: Plugin dodaje na serwer komendę !kontakt, po kliknięciu wyświetla się informacja o właścicielu na czacie. Edycja: W pliku .sp Dodający Shell 3MAPS Dodano 15.08.2019 Kategoria Pluginy  
 5. Version 1.0.0

  0 downloads

  Nazwa: [CSGO] Kontakt Autor: @ Shell 3MAPS Opis: Plugin dodaje na serwer komendę !kontakt, po kliknięciu wyświetla się informacja o właścicielu na czacie. Edycja: W pliku .sp
 6. Co z tego, że budżet na reklamę jest, jak gosetti nie "istnieje" ich reklama daje tylko co nic. (Poczytaj na ten temat - przyda się jak nie wrzucić $$ w błoto). Również jestem na NIE. - Nierozkręcony, - Brak pojęcia (tak mi się wydaje), na temat serwerów CSGO, - Brak claim'a.
 7. !vip Kup Vipa Kup VIP'a - PSC Pokazuje Ci się wtedy opis jak kupić vipa, kontakt z właścicielem poprzez !kontakt, lub wejście do sklepu na stronie www, gdzie również możesz zakupić VIP'a poprzez PSC.
 8. Wymagania: Minimum 15 lat, ale liczy się przede wszystkim dojrzałość. Działający mikrofon. Posiadanie mutacji. Minimum 10 godzin na serwerze. Wzór: Nick: Data Urodzenia: Link do GT: Dlaczego ty masz pełnić funkcję administratora na serwerze?: Kilka zdań o sobie: Znajomość sourcemod [1/5]:
 9. Prosimy o oddanie głosu na nasz serwer 3MAPS. Dla osób które nie grają w CSGO: - Kliknij w przycisk "Kliknij i głosuj", - Potwierdź, że nie jesteś robotem, - Głosuj za 10 punktów. Dla graczy CSGO: -Zainstaluj "GlobalServerify" (zajmuje to około 1 minuty), - Kliknij w przycisk "Kliknij i głosuj", - Potwierdź, że nie jesteś robotem, - Głosuj za 100 punktów. Za każdy oddany głos, dziękuję . Oraz nagradzam "+".
 10. Version 1.0.0

  2 downloads

  Opis: Plugin dodaje opis VIP'a pod komendą !vip & !opisvip, oraz cennik VIP'a na serwer. Edycja: Opis VIP'a, oraz cennik można edytować w pliku .sp.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.