Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Terrorist

Server Technician CS:GO


Terrorist last won the day on December 3

Terrorist had the most liked content!

About Terrorist

 • Rank
  ♥ CWKS ♥ 1905 ♥ ⇒ Śsk ⇐
 • Birthday 03/18/1999

Informacje Profilowe

 • Location
  Polska
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Bartek

Kontakt

 • Steam
  STEAM_0:1:425381179

Recent Profile Visitors

3,379 profile views
 1. Nick osoby awansowanej: @Redzim Na jaką rangę osoba zostaje awansowana: Admin CSGO Powód awansu: Podanie przyjęte, okres próbny zaliczony.
 2. Wszystko okej, kolory dobrze dobrane, przejrzyste, ale czcionka za duża mimo wszystko łap + za pracę i czekam na więcej.
 3. Mustang '67 albo '69 klasa sama w sobie BMW - w tym się zakochałem za dzieciaka, ale nie w e36 1.6 w gazie co młodzi kierowcy w zimie pod tesco upalają na śniegu, tylko seria 5 począwszy od e34 długa, masywna limuzyna, najbezpieczniejszy pojazd tamtych czasów gdzie waląc z prędkością 50 km/h w ściane byłeś wstanie otworzyć wszystkie drzwi i zadzwonić do ojca, że mu właśnie rozbiłeś auto A nie te dzisiejsze gnioty, lekko pukniesz i pół auta do wymiany
 4. Damy radę coś wykombinować, w weekend wprowadzę to w życie serwera.
 5. Plusik za chęci + ćwiczyć ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, a będzie super! Powinnaś lepiej formułować pytania np. Witam Cię bardzo serdecznie, dziękuje że się zgodziłeś abym przeprowadziła wywiad właśnie z Tobą . To pytanie nie ominie nikogo, więc na samym wstępie: Opowiesz nam coś o sobie? Szybkie pytania można zastąpić czymś innym, by każdy wywiad nie był taki sam
 6. [P] Co porabiasz w wolnych chwilach? [P] Pracujesz? [P] Gdzie? [P] Masz rodzeństwo? [P] Mieszkasz w mieście czy na wsi?
 7. Maczugi American Ketchup !
 8. Również jestem na Nie: Brak spełnionych wymagań Mało kto Cie zna Mało przekonujące podanie
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.