Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Dyrektor.

Veteran

Dyrektor. last won the day on June 4 2017

Dyrektor. had the most liked content!

2 Followers

About Dyrektor.

 • Rank
  Jedyny Taki
 • Birthday 01/14/1997

Informacje Profilowe

 • Location
  Dąbrowa Białostocka
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Śmierć.

Kontakt

 • GG
  47232093
 • Steam
  nowyiBDN

Recent Profile Visitors

145,349 profile views
 1. "To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni." "Prawda to cudowna i straszliwa rzecz, więc trzeba się z nią obchodzić ostrożnie."
 2. Że nie potrafią się wykazywać i narzekają na równość w pracy :v
 3. po 1. Sugerowana przez Ciebie propozycja z AP jest zadowalająca. Jednak dla VIP max 800 AP zapisu. po 2. Nowe mapki, niektóre się już przejadły. Gdy znajdę coś ciekawego to wrzucę linki downloadu w tym temacie. po 3. Ogarnijcie adminów lol. Podczas grania widzę max 2 osoby które aktywnie grają i dosyć regularnie. po 4. Przydałoby się zabezpieczenie przed kradzieżami AP, co jest dosyć systematycznym zjawiskiem na serwerze jak i podszywanie się pod innych. Takie hasełko które trzeba wpisać przed umożliwieniem grania jest dobrym rozwiązaniem. @ KILL_ME ZM Star Warsjęzyk amxmodmenu sam możesz zmienić lmao. Zgaduję iż sam przez przypadek owy język zmieniłeś. @ KILL_ME ZM Star WarsGram na serwerze już troszkę czasu, także twoje uznawanie się za kogoś posiadającego nieograniczoną wiedzę jest zbędne dla ludzkości. Pozdrówki!
 4. W sumie to ciężko na coś takiego odpowiedzieć, ale najprościej to zapytać jak długo te żyćko będzie trwało.
 5. W sumie gdyby nie pieniądze, to tak naprawdę co byście mieli? Zastanówcie się, macie rodziny, dom, dzieci, przyszłość na karku. Tak szczęście można mieć za darmo. Weź się tym szczęściem utrzymaj. Pozdrawiam.
 6. Weekend w Pradze i 2 tygodnie urlopu spędzone na remoncie domu. Super, super.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.