Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Pablito

User

3 Followers

About Pablito

 • Rank
  Srebro I
 • Birthday 12/09/2001

Recent Profile Visitors

279 profile views
 1. Jedyne co to duchy, które istnieją naprawdę.
 2. Nie wiem ciężko w tych czasach o takie przyjaźnie, jak już są to I tak nie są to prawdziwi przyjaciele bo to widać.. prawdziwy przyjaciel oddał by za nas wszystko, ponieważ to taki starszy brat/siostra.
 3. Nick na forum [w przypadku nagrody na forum] | Nick na serwerze [w przypadku nagrody na wybranym serwerze]: Pablito Którą nagrodę chciałbyś otrzymać [forum/nazwa serwera]: vip na forum Link do tematu potwierdzającego zdobycie nagrody:
 4. Tylko spontan, zawsze jak coś planuje to w ostatniej chwili wszystko się pier...
 5. Najgorsze jest to, że dość często ciężko jest być sobą bo inni Cię w tedy nie rozumieją..
 6. Nick: Pablito Z jakiej rangi rezygnujesz?: Redaktor Powód: Ranga redaktor nie jest jednak moją wymarzoną rangą.
 7. "Zawsze zastanawiałem się, dlaczego ptaki zostają w tym samym miejscu, skoro mogą latać po całym świecie. Potem zadałem to samo pytanie sobie." -Harun Yahya
 8. Zielona lub pomarańczowa
 9. Na TAK: Każdy z nas kiedyś gdzieś chciał zacząć coś nowego, ale nie każdy z nas miał taką możliwość. Chłopak jest naprawdę bardzo młody, ale to nie wiek gra rolę tylko to co mamy w głowie. Spójrzmy też na to, że nie popełnia błędów ortograficznych ( jak na 13 lat) jak niektórzy, ma czas , a doświadczenie zawsze można sprawdzić czy zna się na rzeczy, jeśli przeszedłby wszystkie "testy" to czemu nie? Większość osób ma bardzo dziwne podejście do takich spraw.. Trzymam kciuki za Ciebie!
 10. "To nie to, co masz, ani to, kim jesteś, ani to, gdzie jesteś, ani co robisz czyni Cię szczęśliwym bądź nieszczęśliwym. Chodzi o to, o czym myślisz." -Dale Carnegie
 11. "Nie uda Ci się przepłynąć oceanu dopóki nie zdobędziesz odwagi, by stracić z oczu widok lądu." - Krzysztof Kolumb
 12. "Krytykować, potępiać i narzekać potrafi każdy głupiec – i większość głupców tak robi. Ale aby zrozumieć i darować, potrzeba charakteru i samokontroli." -Dale Carnegie
 13. Bo szczęście i zdrowie zależy od pieniędzy.. Za darmo nikt nie wyleczy Cię jak powinien, a za pieniądze z automatu masz większe szanse na uzdrowienie. Nawet jeżeli są ludzie zdrowi, to zawsze może się to zmienić, dlatego warto biec za pieniędzmi bo one również dają szczęście.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.