Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Administrator

Sysia ;*

Administrator


Sysia ;* last won the day on December 5

Sysia ;* had the most liked content!

About Sysia ;*

Informacje Profilowe

 • Location
  Kraków
 • Płeć
  Kobieta
 • Hobby
  granie na nerwach
 • Imię
  Sylwia

Kontakt

 • GG
  6890267
 • Steam
  sysiaa
 • Strona WWW
  CSowicze.pl

Recent Profile Visitors

837,803 profile views
 1. Mustang wygląd i dźwięk silnika robi swoje
 2. Wszystko wyjaśnione zostało w poście moim i Chrobrasa. Zarzuty typu "brak aktywności na serwerze", "chamstwo", "obrażanie" proszę zgłosić w odpowiednim dziale Skarg wraz z DOWODAMI. Na ten moment sprawa zamknięta.
 3. Właściciel serwera ma prawo zarządzać nim po swojemu, ktoś mu nie pasuje na serwerze to ma prawo go zbanowac bo to JEGO serwer. Jednak właściciel serwera powinien stosować się do regulaminu i wymagań które zaakceptował dołączając do sieci. Nie ma prawa bytu jakieś chamstwo ze strony właściciela do gracza (i odwrotnie ale to do tego już inny regulamin podchodzi). Właściciel serwera MA OBOWIĄZEK uczestniczyć w życiu forum czyli przede wszystkim zajmować się działem swojego serwera i dziale ubt gdy zachodzi potrzeba wypowiedzenia sie/rozpisania demka. Dlatego też @ ChrobrasChrobras ma prawo decydować kto może u niego grać, ale warunkiem jest by robił to zgodnie z regulaminem który akceptowal.
 4. Drogi Użytkowniku! CZY WIESZ, ŻE ODDAJĄC GŁOS NA NASZE SERWERY PRZYCZYNIASZ SIĘ DO ROZWOJU CAŁEJ SIECI? Kilka kliknięć, a tak wiele znaczy! ZAGŁOSUJ TERAZ I WSPOMÓŻ ROZWÓJ SIECI I NASZYCH SERWERÓW! Zagłosuj na nasz serwer ONLY AWP Zagłosuj na nasz serwer BF4 MOD Zagłosuj na nasz serwer 2 MAPS Zagłosuj na nasz serwer ARENA 1VS1 Zagłosuj na nasz serwer ONLY MIRAGE INSTRUKCJA GŁOSOWANIA: 1) Wchodzimy w odpowiedni link podany powyżej, w zależności od tego, na który serwer chcemy oddać głos. Np. Zagłosuj na nasz serwer BF4 MOD 2) Najlepszym sposobem na skuteczne głosowanie jest zainstalowanie tak zwanego "GlobalSerferify" instalacja trwa ok. 1 min, a Twój głos jest liczony jak 10 graczy Klikamy Następnie 3) Informujemy o naszym głosie w tym temacie Np. BF4 MOD- 346 Only AWP - 157 ITD. REGULAMIN GŁOSOWANIA: 1) Głosujemy raz na 24h z jednego IP 2) Oszustwa będą odpowiednio karane na forum razem z resetem twoich dokonań 3) Za każdy głos oddany na poszczególne serwery, właściciel/opiekun serwera ma prawo przyznać 1 punkt reputacji na forum 4) ODDANIE PO 50 głosów NA KAŻDY Z SERWERÓW można wymienić na VIP'a na wybranym przez siebie serwerze na okres 1 miesiąca (zgłoszenie po nagrodę w odpowiednim dziale wraz z dowodami) Za wszystkie głosy serdecznie dziękujemy - Administracja CSowicze.pl
 5. Drogi Użytkowniku! CZY WIESZ, ŻE ODDAJĄC GŁOS NA NASZE SERWERY PRZYCZYNIASZ SIĘ DO ROZWOJU CAŁEJ SIECI? Kilka kliknięć, a tak wiele znaczy! ZAGŁOSUJ TERAZ I WSPOMÓŻ ROZWÓJ SIECI I NASZYCH SERWERÓW! Zagłosuj na nasz serwer ONLY DD2 Zagłosuj na nasz serwer DD2 #2 Zagłosuj na nasz serwer 3 MAPS Zagłosuj na nasz serwer CS:GO MOD Zagłosuj na nasz serwer CS:GO MOD #2 Zagłosuj na nasz serwer AIM/HS + ADVERSITE Zagłosuj na nasz serwer ZOMBIE STAR WARS Zagłosuj na nasz serwer MULTIARENA 1VS1 Zagłosuj na nasz serwer POKEMOD Zagłosuj na nasz serwer GUNGAME Zagłosuj na nasz serwer JAILBREAK Zagłosuj na nasz serwer ONLY AWP Zagłosuj na nasz serwer BASEBUILDER INSTRUKCJA GŁOSOWANIA: 1) Wchodzimy w odpowiedni link podany powyżej, w zależności od tego, na który serwer chcemy oddać głos. Np. Zagłosuj na nasz serwer ONLY DD2 2) Postępujemy według instrukcji złożonej z liczb 3) Informujemy o naszym głosie w tym temacie Np. Only DD2 - 346 Only AWP - 157 ITD. REGULAMIN GŁOSOWANIA: 1) Głosujemy raz na 24h z jednego IP 2) Oszustwa będą odpowiednio karane na forum razem z resetem twoich dokonań 3) Za każdy głos oddany na poszczególne serwery, właściciel/opiekun serwera ma prawo przyznać 1 punkt reputacji na forum 4) ODDANIE po 50 głosów NA KAŻDY Z SERWERÓW można wymienić na VIP'a na wybranym przez siebie serwerze na okres 1 miesiąca (zgłoszenie po nagrodę w odpowiednim dziale wraz z dowodami) Za wszystkie głosy serdecznie dziękujemy - Administracja CSowicze.pl
 6. Czyżby to nasz kochany @ narliza? ☺️
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.