Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. @ WrongPoliceman Twój zakres znajomości JB i mechaniki tego modu równa się raczej zeru, nie potrafisz kompletnie nic, banujesz bez podstaw za zasłoną wymyślanych na szybko podpunktów regulaminu Chcesz być śmiesznym swoim "nie ma tego? To zaraz będzie" ? Nie wychodzi, zamiast śmiać się z tego to śmieją się z ciebie, z administracją każdy powinien się liczyć, z tobą nawet się nie należy, jakie scrollowanie? Wystarczy FPS+CTRL jakie parametry? https://www.google.com/search?q=parametry+szybkości+cs+1.6&rlz=1C1CHBD_plPL850PL850&oq=parametry+szybkości+cs+1.6&aqs=chrome..69i57j33l4.3807j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8 Dołączam się do skargi i dorzucam filmiki: Widać jak nawet na specta nie wejdziesz, ani na Niego nie patrzysz, widać jak Hp przy pojedynku na "CTRL" kuca tylko i nic więcej, nawet się przyznaje ,że ma skoki na scrollu, + Prowokacja ze strony Wronga: - https://www47.zippyshare.com/v/iG7aTjOz/file.html Druga sytuacja, gracz Trawaaa sekundkę po wejściu na KZ podczas zabawy(W celu zeskanowania przeciwnika ) - Wrong się już przyczepił, bez powodu, jak zawsze. https://www47.zippyshare.com/v/6aoricNN/file.html
 3. Ban wygasł. Taka mała rada dla Ciebie drogi właścicielu, proszę nie robić naszej sieci (Csowicze) pseudo reklamy na innych serwerach ponieważ psuje to naszą reputację na innych sieciach . Reklamuj swój serwer wedle prawa/regulaminu tj. w działach do tego przeznaczonych na forum lub po prostu poprzez wykupienie reklamy na CsSeti. Pozdrawiam i zapraszam do gry .
 4. Ty chyba nie wiesz, co napisałeś. XDD Jak mogę scrollować w powietrzu i jeszcze za pomocą spacji i ctrl? Ktoś coś z tego rozumie? Jakie parametry szybkości, co Ty palisz ziomek. Jeszcze dodam to tu, co napisał Wrong przed edytowaniem XDD - Scrollujesz w powietrzu,skaczesz przy zmianie klawiszy "space na ctrl" Nie będę karany za coś, czego nie robię, zresztą tym bardziej nie przez Ciebie, chyba wszyscy wiemy już dla czego. Edit dla modków itp; Ten post będę edytował, nie dodam kolejnego postu.
 5. Powód nie do końca dałem jasny,powiem ci tak nie jesteś tu najmądrzejszy są mądrzejsi od ciebie Powód mógł być następujący: Scrollujesz w powietrzu (za nim upadasz na ziemie znów się płynnie podnosisz (latasz w powietrzu),skaczesz przy zmianie klawiszy "space na ctrl" (parametry szybkości-poruszanie się z taką szybkością jest nie dozwolone Po tym jak rozmawiałem z opiekunem stwierdził że nie ma upomnień czyli codziennie lecisz jak będzie tak dalej Za każdym razem będziesz karany za to wiec radzę to zmienić,(masz to w ustawieniach klawiatury jak byś nie wiedział) no i właśnie widać kto nie wie co to jest scroll bo to nie tylko zapiepszanie po ziemi mój ty ulubiony graczu,nie wiesz o czym mówię to nie wiesz co robisz wiec człowieku się ogarnij i graj normalnie.
 6. Tydzień wcześniej tworzymy pierniki. U nas tradycją jest to, że cała rodzina zjeżdża się do jednego domu. Potrafimy siedzieć jak w zeszłym roku w 20 osób. Każdy przygotowuje potrawy i tym sposobem nie trzeba gotować dla tylu osób. Główną atrakcją jest rozdawanie prezentów przez najmłodszego członka rodziny. Oczywiście śpiewamy kolędy całą rodziną i dzielimy się opłatkiem. Takim naszym (mojego i chłopaka) atrakcją jest wyjazd na moto pasterkę organizowaną co roku. Zjeżdżają się ludzie z całego województwa, żeby przebrać motocykle i samochody i świętować razem Wigilię i Boże Narodzenie.
 7. Widze cie 1 raz na serwerze i już piszesz -Mała aktywnosc - 9 w amx?? -Rozpisz sie bardziej nad podaniem Na Nie!
 8. Nick: 3rd aka Gizell. # Serwer: GunGame Admin banujący: Nie wiem. Data zdarzenia: 14/12/2019 Opis sytuacji: No wiec reklamowalem swoj serwer na roznych serwerachc no i nie przyczailem ,ze reklamuje na GunGamie, ktory nalezy do naszej sieci i dostalem bana. Prosze o szybkie UB poniewaz nie moge nawet wbic na swoj serwer. Dziekuje ; ) Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/bans/index.html):https://amxbans.csowicze.pl/bans/15823.html Wycinek z konsoli: Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
 9. Muszę obejrzeć, bo szczerze nie oglądałam. :D Krótka troszkę recenzja. :(
 10. 1. Twój Nick: ℓαzαиєѕтι¢ (¬‿¬) 2. Nick oskarżonego: @ WrongPoliceman 3. Steam ID oskarżonego: Admin, to tam macie wszystko na jego temat. 4. Data, godzina i mapa zdarzenia: 5 minut temu. 5. Opis sytuacji: Admin został zabijany co rundę poprzez 1 reakcję, gdyż nie jest zbytnio lubiany na serwerze, więc został wybierany do zabicia, za którymś tam razem nie wytrzymał i przeniósł się na speca i musiał się do czegoś doczepić. Więc tak, dostałem niby bana, za zbindowanego scrolla, co jest bujdą, gdyż nie użyłem scrolla ani razu. Admin obserwował mnie w późniejszej chwili dłuższy czas, po czym dał mi bana. Proszę o ukaranie admina, bo banuje cały czas, mimo iż nie zna się na tym kompletnie. 6. Dowody (Demko, screeny, świadkowie): Jeszcze się mapa nie skończyła, więc gdy się skończy edytuję temat i wrzucę demko. Edit: http://737211.hltv2.pukawka.pl/hltv-1912141741-jail_lonely_v4-1576341660-1576343460.zip Dorzucę jeszcze wyciąg z konsoli; [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Banned by Admin: WrongPoliceman [AMXBans] You can complain about your ban @ CSowicze.pl [AMXBans] Reason: 'ZBINDOWANY K,LAWISZ SCROLL' [AMXBans] Duration: '30 minutes' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:418811413' [AMXBans] Your IP: 'ip nie do zdobycia' [AMXBans] ===============================================
 11. Twój nick: @ Mrs.Fuksiara Powód nieobecności: Zjazd do polski Czas twojej nieobecności: 16.12 - 06.01
 12. Today
 13. Ha No pewnie, że wiem. Przydatna musi być ale co nie zmienia faktu, że paluch do ucięcia xD
 14. Zakaz stref został usunięty jakiś czas temu 1.39 Obowiązuje całkowity zakaz scrollowania, bindowania skoków, kucania etc...
 15. Tu nie nalicza postów @ Terrorist Prawilna morda haha 💕
 16. Nick: kubawolf Serwer: jailbreak Admin banujący: @ Admin CS 1.6 [Jailbreak] Data zdarzenia: 2019-12-13 Opis sytuacji:jestem w ct z jakim mlodym ktory nie umi prowadzic on dostal bana i ja tez Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/bans/index.html): Wycinek z konsoli:
 17. 14.12.2019: do nicków Administracji dodano prefixy: WF - Właściciel Forum AF - Administrator Forum GMF - Global Moderator Forum MF - Moderator Forum W - Właściciel Discord O - Opiekun Discord M - Moderator Discord A - Administrator Discord zmiana avataru serwera na świąteczny
 18. I super, kolejna genialna, choć krótka recenzja
 19. Wspólna kolacja, spiewanie kolęd oraz dzieleinie się oplatkiem. I oczywiście wpuszczamy kolędników
 20. najlepszy film jaki oglądałam !
 21. Troszkę krótkie te recenzje, ale mimo wszystko + za pracę
 22. Nick: Z jakiej rangi rezygnujesz?: Admin JB Powód: Robię wyjazd z tej śmiechawy. Właściciel twierdzi, że łamie regulamin - w sensie, że niby "scrolluje" i faworyzuje, chociaż nic mi jeszcze nie udowodniono. Do tego dochodzi ten śmieszny punkt, który niczego nie oddaje. XDD 1.39 Obowiązuje całkowity zakaz scrollowania, bindowania skoków, robienia tak zwanych stref. - Machać myszką nie mogę, bo już zabronione, niedługo to będziemy musieli grać na strzałkach, bo granie na WSAD będzie sporym ułatwieniem. Będę sobie machał myszką, jak mi się będzie podobać.
 23. Film opowiada o pilnej uczennicy i oddanej córce Tessa Young, która zaczyna swój pierwszy rok w college'u . Staje się samodzielną młodą, dorosła kobietą która uwolniła się od zaborczej matki i chłopaka. Dzięki swojej współlokatorce dziewczyna szybko poznaje reguły jakie panują w kampusie uczelni. Na jednej z imprez dziewczyna poznaje chłopaka o imieniu Hardin. Hardin jest typowym podrywaczem, o którym marzą wszystkie uczennice prócz nieśmiałej Tessy, która i tak ma chłopaka. Po jakimś czasie jednak okazuje się że łączy ich coś więcej, niż mogliby się tego spodziewać . Kiedy matka Tessy dowiaduje się pewnego dnia że dziewczyna zerwała ze swoim ówczesnym chłopakiem postanawia ją odwiedzić w akademiku, tam spotyka swoją córkę z Hardinem in grozi jej że jak nie odpuści sobie znajomości z nim to odetnie ją od jakichkolwiek funduszy. Dziewczyna sprzeciwia się matce. Uczucie między nimi rośnie, postanawiają zamieszkać razem w mieszkaniu przyjaciółki jego ojca, wtedy problemy zaczynają rosnąc. Hardin skrywa pewną tajemnice, która lepiej żeby nie wyszła na jaw. Kiedy jednak wyjdzie na jaw życie Stelli runie w gruzach.
 24. Dzielimy się opłatkiem i życzenia składamy i śpiewanie kolęd i wspólna kolacja ioczekiwania na przyjście Świętego Mikołaja 😛
 25. śpiewamy kolędy przy otwieraniu prezentów i wszyscy oglądamy Kevina
 1. Load more activity
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.