Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Rezygnacja P00F


Gość P00F

Rekomendowane odpowiedzi

Gość P00F

Nick: @ P00F
Z jakiej rangi rezygnujesz? Wszystkie.


Powód: To mój oficjalny koniec, nie będzie więcej P00F'a, czyli postaci intrygującej, wkurwiającej innych, ciepłego i życzliwego a zarazem tego, którego każdy, z którym współpracowałem mnie nie trawił, zmuszał do bycia kimś, kim w ogóle nie chciałem być. Czy jestem osobą "dwulicową"? Nie. To ludzie, której udowodniłem wiele stwierdzili, że jest podział na szlachtę i plebs. I szczerze jedynie żałuję, że czasami napiszę coś co nie powinno zostać ukazane, ale tak ostatnimi czasy powstała teoria o tym. 

Próbować na siłę narzucać własną opinię komuś, kto jest przeciwny swojej w rzeczywistości prowadzi do nieładu. Czemu o tym wspominam, bo kilka dni wcześniej była ówcześnie rozmowa na grupie administracji, gdzie "wyrwany kontekst" z grupy przejawił się w "skandal" oczywiście na moją niekorzyść. Nigdy nie wyniosłem z grupy Administracyjnej CSowiczów niczego, a gdyby nawet tak było zapewne bym skończył albo z banem albo wilczy. Szkoda też, że prywatne sprawy także przechodzą na światło internetu. To jest dopiero paranoja. 

Chciałeś Olgierdzie bym dokładnie opisał to co narzuciłeś mi proszę bardzo. :) 

 

Powiedziałem, że moja rezygnacja nastąpi wkrótce, właśnie w tym momencie ona zostaje oficjalnie opisana.

 

"Dramy i skandale CSowiczów" część I

 

Jest dużo osób, z którymi miałem "na pieńku" ale czy się nimi przejmowałem? Szczerze? Koło tyłka mi leci i powiewa. Ale w końcu mogę napisać coś co kisze w sobie od dawna jeb"ć tych, co uważali, że ta rezygnacja będzie ich korzyścią. Czemu sądziliście, że ja zrezygnuje dla Was? 

Bardzo dużo bym mógł powiedzieć na temat całokształtu działania tutaj wielu osób (nie mówię o administracji) tylko o tym, że próbować na siłę "przypodobać się". Jednak oszczędzę sobie tych słów, bo nie mają dla mnie wartości co niektóre osoby, a kto tylko Ci co wiedzą mogą o tym wiedzieć. KMWTM ;) 

 

"Praca w Administracji" 

 

Nie powiem, że było źle, ale czasami też i nie było znakomicie. Uważam, że wiele rzeczy jeszcze jest niedopracowane i system kar jest nadal zbyt łagodny. Niektóre kary i zasady powinny się trzymać kupy

tak uważam ja.  Ogólnie dużo pomagałem, starałem się, ile mogłem. No wyszło jak wyszło co nie? Nigdy nie narzekałem na jedną osobę, @ RumcajsJumper mowa tu o tobie, zawsze, ale to zawsze miałem w tobie potencjał, byłeś i w sumie nadal jesteś dla mnie osobą godną zaufania, ale muszę powiedzieć, że ta decyzja już jest nieodwracalna. Postaram się jakoś dobrze to ubrać w słowa tą wypowiedź albo nie. :DD 

 

 

"Awans"

Awans Head Admin P00F 2 kwietnia.

 

@ Terrorist dobrze powiedział, że ten powód awansu "Posiadanie bardzo dużego doświadczenia w działaniach administracyjnych, obsługi forum oraz chęci pomocy." był po prostu absurdem. 

image.png

Czemu o tym piszę publicznie? Uważam, że to wszystko co napisał Bartek jest w 100% prawdą, kiedyś nasze relacje w administracji nie były do najlepszych, ale sądzę, że teraz do tej rezygnacji dużo się zmieniło. Awans na H@ Sieci po tamtym temacie wcale mnie nie uszczęśliwił, po prostu to kolor z uprawnieniami strony internetowej, którą zarządzamy. Wielkie mi rzeczy... Dużo osób mi zarzucało, że na cholerę są te awanse, a ja się z nimi zgadzam. Raczej ten temat wyczerpałem, nie chcę do tego więcej wracać. Definitywnie mówię koniec kropka. 

 

Kilka słów do innych, jeśli kogoś pominę przepraszam :)

 

@ Rutkowski - Nasza przygoda z serwerem OM #1 była ciekawa, zawsze była beczka śmiechu, kiedy dostawałeś bany o swoich adminów. To zawsze zapadnie w pamięci. :DD 

@ NiunieK - stary, ale kurwa, że to znów rezygnacja? HAH Obym tego nie musiał czytać na messengerze. Dzięki Ci mordo za szanse w starych latach, kiedy to razem współpracowaliśmy na OM :D 

@- TY MENDO! :DD Dziękuję, że mimo kłótni, dymów było można z toba popisać i pogierczyć. <3

@ Alkoholik :* - Wiesz, mimo że wiele rzeczy nie pamiętasz, chcę Ci powiedzieć byś w końcu wziął się za siebie. Pamiętaj, życie jest jedno nie marnuj je na litry alkoholu, bo nic dobrego z tego nie ma. 

@ .::Ania;3::. @ Sonka - Oj babki dobre z Was agentki. Miło Was było poznać, zawsze można było się pośmiać. :DD 

Zadymiarze @ Mechu, @ misiek223, @ PodlaskAparycja (Bartłomieju zmieńże ten nick na swój) XD. Ja wiem Kondzio, że będziesz uważać mnie za chuja, ale jednego się posłuchałem i nauczyłem od Ciebie nie marnować sobie więcej czasu na coś, co już Cię nie obłowi. Forum te będzie ostatnim, gdzie ktokolwiek zobaczy mnie jakkolwiek to znaczy. Ja dziękuję Wam chłopaki mimo wszystko za to, że można było się pośmiać na chacie, ale i na priv. Trochę się po wykłócać się, ale i nie tylko. ;) 

@ snuffy - mordko czasami jednak warto posłuchać się mądrzejszego, ale i tak zawsze DD2 #1 <3 

@ Śpiochu. - jak najmniej banów rozdaj, daj graczom pograć xD :DD 

@ drenn- przywitałeś mnie ciepło, a ja żegnam się i rzucam ukłony za to co robisz bezinteresownie. Jesteś mega pracowitą osobą.

@ovEdKvD.png IMyourDestiny - mówisz masz, mordko odezwę się niebawem ( #problemInternet) my w kontakcie na długi okres, dziękuję, że jesteś :) 

@ polkes - Czy przeczytasz to lub nie, uwierz mi jesteś jedną z nielicznych osób, które od samego początku polubiłem. Dla mnie szczery do bólu i pracowity, oby Ci się wiodło tam, gdzie jesteś!

@ LewyBrzeGRezygnacja, która nie ma sensu. Ty tu powinieneś zostać, bo tętniłeś tym życiem w administracji. No ale jak to mówią na każdego przychodzi czas, nie?

@ xavjer - może długo się nie znamy, może też trochę nie rozumiem tego wszystkiego, ale dobrze mi się pracowało z toba jednak ;) 

@ Luvvka @ M1STRZU dzielnie brońcie swoich odwołań, miło się współpracowało :) 

@ Bazyliusz- Mógłbym to opisać słowami: O MASZ! WYKOŃCZY! Dzielnie pracuj na forum, ty jako jeden z nielicznych dostałeś odpowiedź na temat tego co teraz piszę

@ Klusia - Uwielbiam cię prywatnie, #psiapsi TheBest tego nigdy nie zaprzeczę, ale nad forum jednak trzeba popracować. Silna z ciebie babka, pamiętaj nic na siłę. 

@ ferstel - mimo początków jakie były w 2k19 dziś uważam, że przebyłeś wielką drogę i zasługujesz na stanowisko jakie masz, współpracować w ówczesnym czasie to była dla mnie radocha. PS: nie bądź zły :/

@ Terrorist - Tu dopiero jest co powiedzieć, z jednej strony przepraszam, ale i z drugiej dziękuję. Życie prywatne teraz będzie moim priorytetem i niestety chęci pracy na forum mi się już skończyły. Zapamiętaj kod 2 1 1. :haha: 

@ RumcajsJumper - wiem, że tam w środku będziesz na mnie zły, ale po prostu, jeśli już coś się nie pali więcej razy już nie zapalisz. Dziękuję Ci, za wspólne spotkania, "zgon", czasem awantury, kłótnie i to, że jesteś dobrym człowiekiem z ogromnym dystansem do siebie, nigdy nie pozwól by ktoś to rozjebał!

 

Chciałbym jeszcze jedno sobie życzyć, żadnej grupy zasłużony, bo nigdy na nią nie zasługiwałem. 

Pomoc innym zawsze była dla mnie czymś co uważałem, że będzie dobrem, jednak nie dla każdego warto nim być.

Dziękuję każdemu wrogowi, użytkownikowi, kobietom, a także osobom funkcyjnym na forach, że mogłem spędzić te wszystkie lata.

Dziękuję wszystkim za te ponad 11 lat służby w sieciach serwerów od Starej Gwardii po ostatnich CSowiczów.

P00F mówił cześć i P00F mówi Wam żegnajcie. 

 

Za tydzień poproszę o całkowite usunięcie konta.

Żegnajcie widzowie z fartem!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ranga_odebrana_csowicze2021.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie