Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Śpiochu.

Owner CS:GO [Only Mirage]

2 Followers

About Śpiochu.

 • Rank
  Srebro I
 • Birthday December 10

Informacje Profilowe

 • Location
  Emmen
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Adam

Recent Profile Visitors

518 profile views
 1. Męczę się z nim od 2-3 lat, także na moje on się nie zmieni, więc "nie wybaczam"
 2. Podwójny skok był i się nie przyjął. Więc jestem na NIE za powtórnym dodaniu drugiego skoku na serwer.
 3. Twój nick: Śpiochu. Powód nieobecności: Sprawy prywatne. Czas twojej nieobecności: 2-3 tygodnie.
 4. A my to się znamy i to dobrze Cześć Przemas
 5. Zbędny plugin, na moje będzie on bugował modele. Więc na nie.
 6. Jak dla mnie 2 skoki od razu do wywalenia, będzie płacz że ludzie robią GSJ, bany nic nie pomogą jak adminów nie będzie. A ja jak pewnie wielu innych graczy przyszliśmy tu grać by omijać te 2 skoki z innych serwerów.
 7. Nick: Śpiochu. Wiek: 16+ ( jest trochę więcej, ale wymagacie tyle) Doświadczenie (w byciu adminem): Wysokie, na starej sieci posiadałem UBT, potrafię rozpisać demko oraz być obiektywny w stosunku do graczy. Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10 Nie bawię się już w pluginach i cvarach. Staż w CS-sie: od 2k7 Steam (link do profilu na https://steamid.uk/): https://steamcommunity.com/id/1997241/ Dlaczego Ty: Posiadałem do niedawna swój własny serwer który całkiem nieźle prosperował, gram w grę już kilka dobrych lat i znam się na niej. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Staram się być przynajmniej godzinę dziennie na serwerze, raz jest więcej raz jest mniej. Pracuje na zmiany czasem po 12h, więc różnie bywa. Kontakt: steam, forum Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Śpiochu./54.38.63.53:27015/ Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: Tak, ale bardziej przelew zawsze po ósmym.
 8. 1. Jak dla mnie skiny są zbędne na typowe serwery DD2, jakbym chciał skiny to bym poszedł w csgo pograć. Neutralnie do tego podchodzę. 2. Dobrze by było dodać famasa do vipa jak i svipa, ewentualnie krowę. 3. Za dużo roboty z tym będzie, ludzie mający steama mają freevipa, ale jak ktoś kupi sobie vipa to też będzie można mieć 4 awp tylko, bo raczej wątpię, że zrobią 3 vipa typowo pod /sklepsms. 4. Zbędne jeśli jest admin, natomiast przydatne gdy go nie ma, więc na tak.
 9. A moim zdaniem ban lekko przesadzony, myśląc racjonalnie skoro dana osoba "irytuje" was tym co mówi najprościej jest ją zmutować "amx_mute". Skoro gra, strzela czysto, może i coś tam obraża ( ale nie często), to po co Ją wywalać z serwera? A jak nie ma admina i ktoś nie chce jej słuchać zawsze jest komenda /mute. A skoro niektórzy łykają wszystko jak pelikany i dają się "trollować" i zaczynają ją obrażać, to dlaczego oni nie dostaną upomnienia? Niejedno kroć była taka sytuacja. Myślenie nie których adminów " to mój kolega, on bana nie dostanie". Reasumując wszystko ban za bycie irytującą osobą? Poważnie? ps. Mój kierownik też jest irytujący, to znaczy, że mam go zabić? XD
 10. Na nie - gt - trochę nierozgarnięte dziecko - flagi admina na innym forum
 11. Nick lub SteamID: STEAM_0:0:442041391 Jaką usługę chcesz przetestować: SVIP Który serwer: DD2
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.