Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Śpiochu.

User

1 Follower

About Śpiochu.

 • Rank
  lack
 • Birthday December 10

Informacje Profilowe

 • Location
  Emmen
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Adam

Recent Profile Visitors

210 profile views
 1. 1. Jak dla mnie skiny są zbędne na typowe serwery DD2, jakbym chciał skiny to bym poszedł w csgo pograć. Neutralnie do tego podchodzę. 2. Dobrze by było dodać famasa do vipa jak i svipa, ewentualnie krowę. 3. Za dużo roboty z tym będzie, ludzie mający steama mają freevipa, ale jak ktoś kupi sobie vipa to też będzie można mieć 4 awp tylko, bo raczej wątpię, że zrobią 3 vipa typowo pod /sklepsms. 4. Zbędne jeśli jest admin, natomiast przydatne gdy go nie ma, więc na tak.
 2. A moim zdaniem ban lekko przesadzony, myśląc racjonalnie skoro dana osoba "irytuje" was tym co mówi najprościej jest ją zmutować "amx_mute". Skoro gra, strzela czysto, może i coś tam obraża ( ale nie często), to po co Ją wywalać z serwera? A jak nie ma admina i ktoś nie chce jej słuchać zawsze jest komenda /mute. A skoro niektórzy łykają wszystko jak pelikany i dają się "trollować" i zaczynają ją obrażać, to dlaczego oni nie dostaną upomnienia? Niejedno kroć była taka sytuacja. Myślenie nie których adminów " to mój kolega, on bana nie dostanie". Reasumując wszystko ban za bycie irytującą osobą? Poważnie? ps. Mój kierownik też jest irytujący, to znaczy, że mam go zabić? XD
 3. Na nie - gt - trochę nierozgarnięte dziecko - flagi admina na innym forum
 4. Nick lub SteamID: STEAM_0:0:442041391 Jaką usługę chcesz przetestować: SVIP Który serwer: DD2
 5. Oddaj mój hajs!
 6. @ AlkoLove Nie ładnie tak ukrywać komentarze. Od 2 lat czekam na tą twoją super rozpiskę, panie wszechwiedzący! :blagam:@ Karolinka `nie podglądaj! 

 7. Siema, nazywam się Adam, jestem z okolic Torunia, aktualnie pracuję w Holandii. Od jakiegoś czasu gram u was na dd2#1 więc wypadałoby się przywitać. Niektórzy mogą mnie znać z innych sieci. Myślę, że zostanę u was na dłużej.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.