CSowicze.pl - Sieć serwerów Counter-Strike. Serwery forum CS 1.6 i CS:GO
Skocz do zawartości

polkes

Moderator
 • Postów

  277
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  13
 • Czas online

  3d 23g 53m 40s

Ostatnia wygrana polkes w dniu 10 Października

Użytkownicy przyznają polkes punkty reputacji!

O polkes

 • Urodziny 1995.05.03
 • Inne grupy
  Technik TS3, Właściciel CS 1.6 [JAILBREAK], Admin [TS3]TS3, Opiekun Serwera CS 1.6 [DEATHMATCH]

Informacje Profilowe

 • Lokalizacja
  Nowe Miasto Lub
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

8 373 wyświetleń profilu
 1. Zamykam temat ze względu na kłótnie które w nim powstają.
 2. 1. zorganizujemy konkurs, odbędzie się , czas na nagrody, kto je opłaci.Sponsor? Administracja forum? Ja? Ty? Jest to tylko propozycja, jednak powinno to być już odgórnie ustalone. 2. Ranga na forum na zawsze ? Kiepski pomysł. Lepiej było to zrobić czasowo. Albo 2 miesiące, albo do czasu następnego konkursu. 3. Vip-svip na zawsze ? Tego nie popieram że względów oczywistych. 4. Co z adminami którzy adminuja przynajmniej na 2 serwerach sieci. Czy mogą grać w 2 drużynach, czy mogą muszą wybrać 1. To też powinno zostać uwzględnione. 5. Była tu już masa propozycji tego typu gdzie ludzie byli za, a propozycja powierzchowna bez dokładnego co i jak. Przez co przy starcie konkursu dużo osób się wykruszyło. Dlatego każda propozycja konkursu powinna być dobrze opisana. Sam pomysł to trochę za mało. Pomysł fajny, jednak będę za dopiero, kiedy propozycja tego konkursu będzie rozpisany konkretnie.
 3. Teraz to będzie nawet 2 tygodnie xDDDD. Teraz poważniej. Ciagłe problemy z Tobą. Naucz się wreszcie szacunku do innych. Proszę o przedłużenie przez UBT do 14 dni, Może się chłopak czegoś nauczy @ Apoi_eXo ban przedłużony do 14 dni
 4. Myślę, że jednym z moich obowiązków jest poinformować opiekuna. W tym przypadku @ Mrs.Fuksiara. Dana osoba nie spełnia wymagań odnośnie ostrzeżeń na Forum.
 5. NA polecenie Administracji. Zdecydowano o tym : " oficjalnie że można dodawać gry o takim charakterze tylko musi informować w temacie że zawiera treści 18+"
 6. Najlepszy Administrator Forum (od Moderatora wzwyż): @ Apoi_eXo Najlepszy UBTEAM: @ .:[email protected]:. Najlepszy Właściciel Serwera: @ misiek223 Najlepszy Opiekun Serwera: @.ŻądłoRozkoszy.(Os[A]) Najlepszy Admin Serwera: @ Mechu Najlepszy Redaktor: @ Mrs.Fuksiara Najlepszy Games Support: @ KarQ Największy no-life: @ misiek223, @Boski Z Polski Najbardziej denerwująca osoba: @ Fartowny. Najbardziej zaangażowana osoba: @ drenn Najmniej doceniana osoba: @ xavjer Najbardziej kreatywna osoba: @ Klusia Najbardziej wpływowa osoba: @ RumcajsJumper Najbardziej pomocna osoba: @ ferstel, @ polkes Najbardziej lubiana osoba: @ misiek223 Najbardziej opanowana osoba: @ Maryjan Największy uparciuch: @ Maryjan Forumowy maniak: @Boski Z Polski Najbardziej zaskakujący użytkownik (pozytywnie): @ Sysia ;*, @ polkes , @ .:[email protected]:. @ Assassinxd, @ .WERKA. Najzabawniejszy użytkownik: @ jokerek23 Najlepszy avatar: @SonkaViceMiss Największy toxic: @ Ment, @ Batman, @Wredna. @Boski Z Polski Gwiazda sieci: @ Sysia ;* Największy leniuch: @SonkaViceMiss Mistrz ciętej riposty: @ Mechu Największy spamer: @ misiek223 Największy lizus: @ OxyMen2, @ Batman, @ damn. Maruda forum: @Boski Z Polski Postrach sieci: @Boski Z Polski Najładniejsza dziewczyna: @ .WERKA. Najprzystojniejszy chłopak: @ xavjer Największy podrywacz: @ OxyMen2 Cheater miesiąca: @ venom
 7. 1. Zakazuje się umieszczania na forum wszelkiego rodzaju plików i treści erotycznych / pornograficznych, rasistowskich, obrażających czyjąś godność religijną, bądź wulgarnych. (w przypadku pracy twórczej należy poinformować w temacie, że jego treść jest przeznaczona dla osób, które posiadają 18+ lat). Zależy jak na to patrzeć. JEśli dodawanie gier uznać za pracę twórczą to tak., Jeśli nie, to nie. Można by obok . (w przypadku pracy twórczej należy poinformować w temacie, że jego treść jest przeznaczona dla osób, które posiadają 18+ lat) na (w przypadku pracy twórczej, strefy gier należy poinformować w temacie, że jego treść jest przeznaczona dla osób, które posiadają 18+ lat) lub coś w tym stylu. Wtedy nikt by się nie czepiał.
 8. Temat zamykam. Zablokuje strefy na zabawach. Ogranicze Kupowanie Broni W tygodniu. Linka zostanie, jednak nie będzie jej można używać ile się chcę, Myślę, że te zmiany w jakimś stopniu was zadowolą.
 9. @daffyy po aktualizacji IPS na wyższą wersję część wtyczek nie działa, wymaga aktualizacji. Administracja Głowna Sieci aktualizuję wszystkie wtyczki. Sieci które zatrzymały się na wersji 4.6.5.1 wszystko działa w porządku na starych wtyczkach. Sieci które przeszły na Wersje 4.6.6 i wyższą mogą mieć problem z niektórymi wtyczkami. Dodatkowo, nie działa to od pół roku, a jakoś od początku wrzesnia po aktualizacji. Wszystkie wtyczki w niedługim czasie zostaną zaktualizowane. Proszę o Cierpliwość. Mam nadzieje, że w miarę szczegółowo opisałem Fakty.
 10. Co do samych deagle i AWP. Co myślicie, niezależnie od tego kto kupi. Bron w Klepie można kupić maksymalnie 3x, - 5x w tygodniu. Co do Linki. Ciężko jest mi wyjść z jakąś propozycją zmiany. PO prostu nie mam pomysłu. Jednakże jeśli ktoś ma jakiś pomysł. Bardzo chętnie wysłucham
×
×
 • Dodaj nową pozycję...