Skocz do zawartości
 • Liczba zawartości

  117
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3
 • Czas online

  2d 12g 7m 37s

polkes

Technik TS3

O polkes

 • Tytuł
  Początkujący
 • Inne grupy
  Admin [TS3]TS3, Właściciel CS 1.6 [GUNGAME], Właściciel CS 1.6 [JAILBREAK]
 • Urodziny 03.05.1995

Informacje Profilowe

 • Lokalizacja
  Nowe Miasto Lub
 • Płeć
  Mężczyzna

9 obserwujących

Ostatnie wizyty

6622 wyświetleń profilu
 1. xNIeznany dostaje upomnienie słowne. A ty warny za kulturę i obrazy.
 2. Co do 1 propozycji jestem przeciwny. Duzo osób wykorzystywałoby to z zawiści itp. Co do 2 propozycji, temat był już poruszany, został odrzucony. Więc takiej możliwości nie ma.
 3. Unbana na Ct dostaniesz, gdy ocenie Twoje prowadzenie. W dniu dzisiejszym/Jutrzejszym przeniosę Cię do CT. Zobaczymy jak prowadzisz.
 4. Aktualizacja: Dodano punkt. 4.10 Więzień nie może zabić tylko i wyłącznie strażnika prowadzącego przed wybraniem życzenia.
 5. Oczywiście skarga jak najbardziej słuszna @ El Jokeros jako że to pierwsze przewinienie, dostajesz upomnienie słowne. Dodatkowo dodano nowy punkt do regulaminu życzeń który będzie precyzował zabijanie Strażników na życzeniu. "4.10 Więzień nie może zabić tylko i wyłącznie strażnika prowadzącego przed wybraniem życzenia. "
 6. Potwierdzam, dla niego ban został nadany omyłkowo. Dlatego by nie zawracać głowy UBT pierdołami sam go ściągnąłem .
 7. Escobar [Banita Team] -18:17:08- 'say' "wyciagam na pewno wiecej niz per opiekun serwera" Escobar [Banita Team] -18:17:12- 'say' "na magazynie" Escobar [Banita Team] -18:17:31- 'say' "i co ci z tej szkoly potem? xd" Escobar [Banita Team] -18:17:36- 'say' "bylem w gimnazjum sportowym" Escobar [Banita Team] -18:26:05- 'say' "jak rozjebac serwer" Escobar [Banita Team] -18:26:16- 'say' "dodajac mapy ktorych LUDZIE NIE LUBIA GRAC" Escobar [Banita Team] -18:26:29- 'say' "a polkes nawet nie poslucha graczy" Escobar [Banita Team] -18:26:33- 'say' ":'(" Escobar [Banita Team] -18:28:03- 'say' "chodza pl
 8. Zacznijmy od tego, że chłopak prowadzi z nami. nie ogarniał do końca, ale się starał. Pozwoliliśmy mu zostać pilnując go i zwracając mu uwagę. Obowiązkiem Admina/Strażnika jest nie tylko Pilnowanie porządku na serwerze, prowadzenia w CT, nadawania banów ,kicków ITP. Powinien kierować się również empatią do osób posiadających mutacje, w miarę znających zasady. Powinni pomóc im w prowadzeniu, nawet pozwolić mu zostać i prowadzić samemu, a on niech obserwuję z perspektywy strażnika. Powtarzam po raz kolejny, a i będę powtarzał to wielokrotnie. Admin nie jest tylko od wymierzania
 9. rzadko się wypowiadam w tego typu tematach , jednak pragnę dodać 1 rzecz. Automatyczne usuwanie demek jest niemożliwe. Tym bardziej niemożliwe jest, jeśli posiadasz stare demka HLTV. Jedyną opcją jest Ręczne ustawienie usuwania plików starszych niż X dni. Dodatkowo jeśli nie posiada się odpowiednich umiejętności, co po komentarzu "skąd to mam wiedzieć, mam tylko demka sprzed roku. A po wyjściu z jakiegokolwiek serwera automatycznie mi się usuwają" wiadome jest, iż nie posiada. Nie ustawi usuwania tylko plików dem do usuwania. Przykładowa komenda wpisywana w wierszu poleceń,
 10. Użytkownik pomyślnie przeszedł test z komend amx Przyjęty Okres próbny 7 dni.
 11. polkes

  UB na ct

  Wszystkie bany na Ct zostały zdjęte
 12. Wszystkie bany na CT zostały zdjęte
 13. W tym przypadku należy pamiętać. Każdy popełnia błędy, jednak każdy powinien umieć się do nich przyznać, publicznie również. A nie iść w zaparte do samego końca trzymając się swoich racji. Rozmowa z księdzem została przeprowadzona. Następnym razem zostaną wyciągnięte poważniejsze konsekwencje.
 14. prudi -17:07:17- 'say' "Ksiadz to pet" prudi -17:07:20- 'say' "I tylko wkurwia" prudi -18:08:37- 'say' "Zabil mnie za trzymanie smoke`a xD" prudi -18:08:44- 'say' "A potem go zwyzywalem: D" Składasz skargę obrażając kogoś, dla mnie to nie pojętę. Konflikt wynika z tego punktu w regulaminie. Dlatego będziemy myśleć nad jego poprawą. W tym przypadku odpuszczę wam obu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...