Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

drenn

VIP
 • Content Count

  1,844
 • Wpisy

  2,681
 • Post ratio

  1.73
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  48
 • Czas Online

  12d 14h 6m 1s

drenn last won the day on June 6

drenn had the most liked content!

4 Followers

About drenn

 • Rank
  Upierdliwiec
 • Birthday 10/15/1992

Informacje Profilowe

 • Location
  Ziemia
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Fantastyka, mitologia, wkurzanie ludzi.

Kontakt

Recent Profile Visitors

7,241 profile views
 1. ♦Czy lubisz rywalizację? ♦
 2. ♦Jak mogę Cię rozśmieszyć? ♦
 3. W czwartek 15.06.19 w Mrowinie na dolnym Śląsku 10-letnia Kristina jak codziennie wyszła do szkoły, zajęcia skończyła ok godziny 13, po czym miała udać się na zajęcia muzyczne, do przebycia miała jakieś 1,2 km. Niestety o godzinie 14 jej koleżanki zgłosiły, że dziewczyna się nie pojawiła, zorganizowano więc przy pomocy szkoły poszukiwania, a gdy te nie przyniosły rezultatu do akcji dołączyła już policja oraz ochotnicza straż pożarna. O godzinie 20 poszukiwania przerwano, ponieważ dziewczynkę znaleziono w lesie oddalonym o 6 km od domu, już nie żyła. Mieszkańcy są w szoku, tym bardziej, że ostatni raz widziano ją 200 metrów od jej domu, obok miejscowego boiska. To tam została prawdopodobnie uprowadzona, ponieważ na miejscu znaleziono jej dzinsową katanę. Po 12 godzinach trwania sekcji zwłok prokuratura w Świdnicy ujawniła część okropnej prawdy. Dziewczynka została wywieziona do lasu, rozebrana i prawdopodobnie zgwałcona, po czym zadano jej wiele ran kłótych w klatkę piersiową oraz szyję, co było przyczyną zgonu. Na sam koniec oprawca poderżnął jej gardło. Policyjny psycholog twierdzi, że tego czynu musiała dokonać osoba lub osoby, które Ją znały, ponieważ mało prawdopodobne jest by sprawca działał licząc na przypadek. Mieszkańcy boją się wychodzić z domów, przecież Kristinę uprowadzono w miejscu gdzie zwykle przebywa niemało ludzi, a jednak do zdarzenia doszło. Świadkowie twierdzą, że w pobliżu lasu gdzie przypadkowi ludzie znaleźli ciało widziano zaparkowane czarne auto. Policja prosi o kontakt w przypadku posiadania chociażby najmniejszej poszlaki, każda informacja może okazać się bezcenna, szczególnie o kontakt proszone są osoby poruszające się tamtejszą trasą samochodem z wideorejestrstorem. Prokuratura nieustannie działa i poszukuje śladów, które doprowadzą ją do oprawcy by postawić zarzut morderstwa ze szczególnym okrucieństwem o podłożu seksualnym. Jako redaktor powinienem zachować profesjonalizm i nie wnosić prywatnych opinii. Niestety tutaj to zrobię za co przepraszam. Tutaj jednak jestem zdania, że temu kto to zrobił należy tępym toporem odciąć genitalia i wypuścić wolno, wcześniej wszędzie publikując jego twarz. Zaś gdy po 1 dniu nadal będzie żywy to na resztę życia wysłać do kamieniołomu.
 4. ♦Gdy mi smutno, gdy mi źle...?♦
 5. Na drugim wyglądasz jak 30-latek lul Pierwsze za to bardzo fajne.
 6. ♦Czy zdarzyło Ci się nosić skarpetki do sandałów?♦
 7. ♦Jak często wspominasz przeszłość?♦
 8. ♦Jaki był najgłupszy film jaki w życiu widziałeś/aś?♦
 9. drenn

  fAce

  Na kiblu pan siedzi?
 10. Dlaczego tak ranisz?
 11. ♦Jaki był najbardziej dziwny/głupi/ niedorzeczny powód bana z jakim się spotkałeś/aś?♦
 12. Mistrz riposty... Ktoś tutaj mnie pomylił z inną osobą, ja jestem łagodną duszą ^^ Ok, skoro jest tak mało osób, to sam znajdę 10 minut i zagłosuję.
 13. Za krótko tu siedzisz w takim razie xd Dżem dobry mój padawanie ^^
 14. ♦Jak często jesz?♦
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.