Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


drenn

Deserved

drenn last won the day on June 6

drenn had the most liked content!

5 Followers

About drenn

 • Rank
  Upierdliwiec
 • Birthday 10/15/1992

Informacje Profilowe

 • Location
  Ziemia
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Fantastyka, mitologia, wkurzanie ludzi.

Kontakt

 • GG
  1100191
 • Steam
  drenn3

Recent Profile Visitors

7,451 profile views
 1. Dobrze, że mamy jeszcze ocean. Ale jest w tym sporo racji, dowiedziałem się o tym dopiero wczoraj.
 2. Lubię marudzić, więc zadam pewne pytanie do ogółu osób z uprawnieniami w poszczególnych działach. Czy możnaby ograniczyć spam szablonami moderacyjnymi? Nie ma dnia żebym nie widział jak ktoś w poście informuje o zamknięciu tematu, a następnie jeszcze dowala drugi post z szablonem z inf. O zamknięciu. Po co to komu? Nie ma dnia żebym nie widział tak zamykanych tematów, a tu kilka przykładów z oststnich dni tylko. Skoro egzekwujemy od użytkowników warny za post pod postem, to należy też samemu tego przestrzegać. Jak ktoś czuje się lepiej dodając szablon to wystarczy scalić dwa posty lub użyć samego szablonu i dodać do niego notatkę z wyjaśnieniem. https://zapodaj.net/f144ed29f1938.jpg.html https://zapodaj.net/f144ed29f1938.jpg.html https://zapodaj.net/2d5b2241ae423.jpg.html https://zapodaj.net/3681b81f02f57.jpg.html
 3. I ciekawe do czego byś ja podłączył xddd Nóż lub maczeta bezapelacyjnie, następnie ładowarka na energię słoneczną lub korbkę, na koniec dobre buty skórzane.
 4. Sądzę, że jest tu zbyt wiele bezużytecznych informacji, jednak nadal jest to świetna praca, na którą sam nie byłbym w stanie sobie pozwolić. Także brawo
 5. Ciekawe jest, że odkąd każdy ma bardzo wyraźny aparat w zwykłym telefonie to przestały pojawiać się słabej jakości zdjęcia ufo Może inaczej, w ufo nie wierzę, ponieważ póki co jesteśmy najbardziej rozwiniętą formą życia (technologicznie). Jednak jeśli chodzi o życie poza ziemią, to wierzyć nie muszę gdyż wiem że istnieje na innych planetach. Co prawda jest dopiero w fazie bakterii i mikrobów, ale JEST.
 6. Fajne ze słabymi adminami patrząc na twojego bana xd ale forum super, to jest fakt. Dżem dobry.
 7. Zdecydowanie only dd2. Liczyłem trochę na zm stsr wars,,ale okazał się shitem gdzie osoby z vip nie da się pokonać będąc zwykłym graczem.
 8. Pierwsze gówniane, drugie dobre.
 9. Meduza jest też nieśmiertelna, boję się co będzie gdy inne bezmózgi zwane Karynami i Sebami nas przeżyją xd
 10. Ma mnóstwo czasu oraz czas i możliwości, więc sądzę że należy rozpatrzyć to pozytywnie. Po kilku prywatnych wymianach zdań mogę potwierdzić, że faktycznie pisze to co myśli i nie boi się krytyki, lecz przyjmuje ją z wdzięcznością. Nic tylko brać.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.