Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


drenn

Deserved

drenn last won the day on June 6

drenn had the most liked content!

About drenn

 • Rank
  Upierdliwiec
 • Birthday 10/15/1992

Informacje Profilowe

 • Location
  Ziemia
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Fantastyka, mitologia, wkurzanie ludzi.

Kontakt

 • GG
  1100191
 • Steam
  drenn3

Recent Profile Visitors

7,818 profile views
 1. 1. Nick: @ drenn 2. Avatar W formacie .gif Do kogo się zgłosić? Xd
 2. Znajomości ortografii ta pani nie ma, gdyż często robi głupie błędy chociażby w czacie. Ale skoro posiada tak wiele czasu to i tak należy pozwolić jej spróbować. Zresztą ma fajny kontakt z dziewczynami i dzięki temu może wyniknąć coś dobrego.
 3. @ Henioovskyponieważ non stop musi poprawiać po kimś robotę i jakoś się nie uskarża na to. Robi co do niego należy bez oczekiwania na oklaski. Prawi mądrze oraz konkretnie gdy się już wypowiada na dany temat. Nie ma kija w du**e i nie stara się być "politycznie poprawny" jak większość tutaj. Mówi i pisze co myśli, argumentuje swoje wypowiedzi i nie boi się komuś dowalić gdy na to zasługuje.
 4. Milczę, żeby czegoś głupiego nie palnąć.
 5. @Mrs.Jessa osobom które* Ogólnie widać, że niezbyt lubiany, a szkoda. A co do tematu to troszkę mnie boli, że wyjmuje się tylko szczątkowe informacje z całych wypowiedzi.
 6. Uwielbiam, bo nie ma tych małych kurwiszoków, czyli komarów.
 7. Zdecydowanie assault gdzie antyterrorysci mają spory problem by się przebić do budynku.
 8. Co mam myśleć? Są w porządku, przynajmniej w większości. Spotykam wielu u nas, z Ukrainy, Anglii czy Niemiec i nie mam zastrzeżeń, ot zwykli ludzie. Jeśli już tak chętnie odnosicie się do Państwa Islamskiego to się dokształćcie, bo ludzi z ugrupowania terrorystycznego nikt nie przyjmie xD Problem imigrantów nie wynika z nich samych tylko z winy państwa. No weźmy już te popularne Niemcy. Postawmy się w miejscu niemieckiego imigranta z południa. Dostajesz mieszkanie, telefon, hajs, media za free i jeszcze co miesiąc pieniądze. Pójdziesz pracować mając to? Kto by poszedł niech pierwszy się odezwie identycznie robią Polacy w Holandii gdzie gdyby poszli do pracy dostaliby kilka stów więcej niż siedząc na du**e w bezrobociu i biorąc socjal. do nich jakoś pretensji nikt z Polski nie ma.
 9. drenn

  Jessa

  Kufa, szkoda że mam żonę xdd
 10. Adasiek musi być xd
 11. Znowu te szybkie pytania bleh. Kolor czcionki nie pasuje, jest zbyt ciemny i przez to słabo widoczny. Reszta spoko, jest pytanie i jest odpowiedź, która jest rozwinięta. Nie pisz nigdy więcej rakich rzeczy jak "miałam mało czasu". Dajesz tym do zrozumienia, że uważasz własną pracę za złą, a chyba tak nie jest prawda? Lepszy wywiad krótki i porządny niż długi i nudny.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.