Skocz do zawartości

Zablokowane Się nie żegnamy do zobaczenia niebawem...


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie forumowicze :) Z przykrością musze zrezygnować z wszystkich rang na forum. Końcem lutego moje życie obróciło się u mnie o 180 stopni o czym wiedza co poniektórzy stad moja decyzja. 

 

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile na forum i serwerach. Dziękuje przed wszystkim wam  @ RumcajsJumper i @ Terrorist za danie mi szansy i sprawdzenie się w roli Administratora mam nadzieje , że byliście w miarę zadowoleni z mojej pracy.

 

@ ferstel Dzięki za wszystkie wskazówki i pomoc w ogarnianiu forum.

 

Tobie @ polkes i @ Boski Z Polski dziękuje za pomoc techniczna przy serwerach działajcie razem dalej i prowadźcie serwer na sam szczyt :)

 

 @ P00F @ Klusia Za rozmowy na Tsiku i wspólne śpiewanko myślę , że jeszcze nie raz cos nawiniemy :D

 

 @ Właściciel CS 1.6 [DD2 #2] @ Opiekun Serwera CS 1.6 [DD2 #2] @ Admin CS 1.6 [DD2 #2] za duże zaangażowanie w rozwój i prowadzenie serwera.

 

 

Oraz Wam @ Użytkownik @ Kobieta za to, że jesteście i tworzycie ta piękna społeczność :pepeserduszko:

 

Nie znikam na zawsze będę starał się zaglądać na forum w miarę możliwości  i trochę poddymić :dymy:   zresztą jesteśmy w ciągłym kontakcie macie moje FB :D Piszcie wcześniej to może umówimy się na jakieś piwko :piwko:

 

 

Jeśli o kimś zapomniałem z góry przepraszam poznałem tyle fajnych osób, że ciężko was wszystkich zapamiętać :D 

 

Pozdrawiam, Lewy <3 

 

 

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z farcikiem wariacie, pamiętaj życie realne ważniejsze niż jakiś komputer :D bądź zdrów! Mam nadzieję że zawitasz w nasze liczne progi jeszcze <3 Chociaż nie mieliśmy okazji się jeszcze poznać :/ Ale myślę że do nadrobienia. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nic nie robiłeś na tych rangach :kekw: 
A tak na serio, 3maj sie i nie puszczaj sie :piwerko:

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego dobrego Kubuś! :pepeiloveyou: Wracaj szybko do nas! :3 Jak coś to w kontakcie na fb! :buzi:

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie