Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Paulinka.

VIP
 • Content Count

  86
 • Wpisy

  2,027
 • Post ratio

  0.05
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6
 • Czas Online

  5d 5h 49m 21s

Paulinka. last won the day on June 5

Paulinka. had the most liked content!

About Paulinka.

 • Rank
  HELOŁ BICZYS
 • Inne grupy
  Guardian Server, Woman, Admin [DD2 #2]1.6, Admin [TS3]TS3
 • Birthday 02/18/1999

Informacje Profilowe

 • Location
  Gliwice
 • Płeć
  Kobieta
 • Imię
  Paulina
 • Serwer
  DD2

Kontakt

Recent Profile Visitors

14,607 profile views
 1. No siema dziku! Auuuuu, super foteczki
 2. Ooo, jak miło Dziękuje wszystkim i gratuluje zwycięzcom!
 3. Nie daje drzemki bo nastawiam po 10 budzików to wiem, że nastepny zaraz zadzowni
 4. KONKURS TOP15 ONLY DD2! Nadszedł nowy miesiąc więc czas na konkurs, w którym trzeba będzie zająć jak najlepsze miejsce w TOP15! Konkurs będzie trwał do końca tego miesiąca czyli do 30.06! NAGRODY: Miejsce 1 - VIP na 30 dni i PAYSAFECARD 30zł Miejsce 2 - VIP na serwerze na okres 60 dni Miejsce 3 - VIP na serwerze na okres 30 dni BONUS - dodatkowo będą losowane dwie osoby z TOP15, które otrzymają VIP'a na okres dwóch tygodni! Życzę powodzenia i jak najwięcej fragów!
 5. WYNIKI KONKURSU TOP15 MAJ! Witam, konkurs dobiegł końca więc czas rozdać nagrody zwycięzcom. 1 MIEJSCE (Konto Steam z grą CS 1.6 lub VIP na 90 dni) -@ pieta92 2 MIEJSCE (VIP na 60 dni) -@ fraaaank1.6 3 MIEJSCE (VIP na 30 dni) -@ Ukrainiec421 BONUS (VIP na 2 tygodnie) - @asdffdsa i @Zajaramy? Gratuluję zwycięzcom i powodzenia w kolejnych konkursach! Po odbiór nagród proszę zgłaszać się do mnie na PW w przeciągu 7 dni! UWAGA: Jeżeli osoba nie zgłosi się do mnie w ciągu 7 dni to nagroda przepada na kolejną osobę.
 6. Tak boje sie Najgorzej gdy biore klapka, chce go zabic a on UCIEKNIE, a potem boisz się spać.. XD
 7. Zacznijmy pierw od kicka: Poczatek rundy@ Maikon420poszedł na B, paka poleciała na longa.@ Maikon420został obity już w trupie i zostało mu 8HP więc cofnął na respa TT i stamtąd bił przeciwników wraz z innymi graczami (mogli jeszcze przebywać na respie). Paka została podłożona dość szybko, gdy czas rundy był 1:40 (runda trwa 2:00 minuty). Gracz gdy zobaczył, że paka została podłożona od razu zaczął biec w stronę BS'a A, przez respa TT. Biegnąc przez respa nagle otrzymał kicka z powodem "cele mapy", gdzie do wybuchnięcia paki było jeszcze 25 sekund. Wniosek: kick niesłuszny - biegł prosto w stronę BS'a na, którym była paka i miał jeszcze czas, a przypomnę, że paka została podłożona 1:40, natomiast resp TT obowiązuje do 1:30. Jeżeli chodzi o bana: Sytuacja w której@ Maikon420posiadał pakę i wraz z innymi graczami weszli długą.@ Maikon420od razu biegł na BS'a gdzie tam chciał podłożyć pakę na A, ale nagle wyszedł mu przeciwnik z gali, który zaczął go bić więc zaczął się bronić i niestety zginął z paką w BS'ie. Do końca rundy była jeszcze minuta.. Wniosek: ban niesłuszny - przecież nie miał jak podłożyć paki skoro przeciwnik go bił z gali.. @ fraaaank1.6skłamałeś, że otrzymał on bana na 5 minut gdzie takowego bana nie otrzymał, tylko pierw kicka - niesłusznego, a potem bana na 30 minut również niesłusznego. Otrzymujesz kolejne ostrzeżenie czyli już 2/3. Pilnuj się i nie chce widzieć więcej takich sytuacji i kicków/banów za nic. @ Maikon420jeżeli chodzi o gracza, który Cię prowokował i ubliżał to otrzymał bana na 3 dni. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i mam nadzieję, że więcej się to nie powtórzy, życzę miłej gry na serwerze. SKARGA SŁUSZNA
 8. Dla mnie zbędne, podoba mi się tak jak jest teraz. @edit: jak w ciul zajmuje? U mnie jest mały kwadracik, wygodny i w niczym nie przeszkadza. :o wydziwiacie
 9. Oglądałam demko i owszem cofałeś się przez respa terro po pakę, która w sumie nie wiedziałeś gdzie jest bo Ci podobno jej nie pokazywało na radarze, no zdarza się. Możliwe, że admin otrzymał zgłoszenie na U@, bądź po prostu Cię zobaczył w złym momencie na respie, nie rozumiem po co szedłeś przez moment na respie po cichu (to mogło go zmylić). Zwróćmy uwagę też na to, że był sam jednym adminem przy 30 graczach, gdzie bardzo ciężko jest ogarnąć wtedy serwer. Przebieganie przez respa TT po czasie nie jest zabronione i można to robić, lecz admin nie zawsze to wie i w momencie gdy zobaczy kogoś na respie po prostu banuje. Niestety Tobie przytrafiło się to nieszczęście, mi też czasem zdarzy się dać bana komuś kto "przebiega" przez respa myśląc, że na nim kampi. Jesteśmy ludźmi mamy prawo do pomyłek, ale nie chcemy dla nikogo źle, bądźmy też wyrozumiali w niektórych sytuacjach. Porozmawiam z adminami na temat tego respa, aby nie banowali od razu gdy zobaczą kogoś na respie i żeby się upewnili czy kampił dany gracz. Jeżeli chodzi o to co Ci napisał na PW to nie wiem czy znasz takie powiedzenie jak: "Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany". Po tym jak otrzymałeś bana obraziłeś go na serwerze przez mikrofon + w odwołaniu od bana nadałeś nazwę tematu "Banan dał bana". Więc nie oczekuj od innych szacunku gdy sam go nie posiadasz. @ exTazy.1.6 otrzymuje ostrzeżenie słowne, każdy ma prawo do pomyłek, a ban na 30 minut nie jest straszliwą karą w tym przypadku na tyle, aby admin otrzymał ostrzeżenie 1/3.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.