Skocz do zawartości

Zablokowane Polkes - ściemniacz miesiąca i Mrs. Fuksiara, czyli obgadywacz roku


Borowik

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Zostałem zmuszony do napisania tego tematu przez @ polkes, więc odpowiadam ci tutaj na to co napisałeś. Chciałbym usłyszeć konkretne argumenty od ciebie, że się "przystawiam" do pewnych osób, ale zacznę najpierw od początku. Streszczając sytuację z @Boski Z Polski, to nasze stosunki można uznać tak, że staramy się siebie olewać na forum, ponieważ i tak rzadko już tutaj zaglądam. Wiecie po jakiej sytuacji postanowiłem zrezygnować z rang. Słyszałem, że krecik w postaci @ Mrs.Fuksiara kopie pode mną i stara się znaleźć pewien punkt zaczepienia, ale do tej Pani przejdę za chwilę. Będzie to trochę taki temat, gdzie będę wracał do pewnych zagadnień. Mam wielką przyjemność zacząć od "Fuksi".

 

@ Mrs.Fuksiara, czyli kobieta, która nie przejmuje się poszczególnymi faktami i mówi o tym innym by po prostu starali się pełnić swoje obowiązki, a także zlewali daną osobę - opisuje tak siebie.

Rzeczywistość: Młoda dziewczyna, która nie ma swojego życia i 24/7 obrabia komuś tyłek, a gdy ktoś zgasi ją argumentami, to wychodzi z grupy, ale potajemnie dalej stara się robić tą rzecz.

 

[usunięto przez administratora] - dowody w postaci prywatnych rozmów na wszelkiego rodzaju komunikatorach innych niż forum są niedopuszczalne! 

 

Moje relacje na linii @ misiek223 - @empi^( mają się bardzo dobrze. Znamy się od ponad roku, ale kiedy tutaj przyszedłem, to od razu się porozumieliśmy.

Czas przejść do tego co napisał @ polkes .

 

Polkes.png.574d35398aaca363600bcd512b7b26fa.png

 

1. Mogę napisać sobie odpowiedź kiedy chcę, a akurat mi się nie chciało.

2. Najwidoczniej tak.

3. Ale czy ja ci coś mówię? Te sprawy nawet nie dotyczą ciebie, więc nie wiem po co się do tego wpychasz.

4. Powiedz mi gdzie i kto mnie bronił przed @Boski Z Polski , jedynie niektórzy "pranksterzy" i trochę @ misiek223, a @ Mrs.Fuksiara wyciągała prawie każdy fragment mojego zdania z grupy redakcyjnej, bo @Boski Z Polski wtedy nawijał o tym co tam pisałem.

5. Gdzie pokazałem "prawdziwe oblicze", bo sobie nie przypominam?
Gdzie ja zrobiłem mema, który w jakiś sposób prowokuje ciebie?

 

Podsumowując:

#FreeFuksiara

To właśnie ona zrobiła tutaj moim zdaniem największy zamęt. ;)

 

Pozdrawiam

@empi^(

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Borowik zmienił tytuł na Polkes - ściemniacz miesiąca i Mrs. Fuksiara, czyli obgadywacz roku

Cała sytuacja wyjaśniona od a do z :)

 

Co do wyciągania ssow z redakcji, żadna nowość xd 

12 minut temu, empi^( napisał:

 

Podsumowując:

#FreeFuksiara

To właśnie ona zrobiła tutaj moim zdaniem największy zamęt. ;)

 

ojejku, ojejku przecież to nie możliwe, to my jesteśmy klamcy :kekw:

 

W sumie fajne podsumowanie dramy która trwa od jakiegoś czasu. Jeżeli chodzi o mnie, kończę ten temat. 

 

Pozdrawiam fanów :kappa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pierdoły sobie twórz w offtopie...

Nie rozumiem tej dzikiej potrzeby wywlekania czegoś publicznie, ulżyło ci teraz czy co? Miałeś się tu już nie pojawiać, ale ciągle jesteś i sam siejesz zamęt. 

 

Co człowiek myśli, że już wszystkim przeszło, to przyłazi jedno z was i rozdrapuje stare rany. Po choy?

 

Zorganizujcie sobie bitwę w kisielu czy coś i przestańcie wkurzać ludzi swoimi postami, bo to już dawno przestało być śmieszne. 

 

Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Albo jak możesz mówić swemu bratu: Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka, gdy belka [tkwi] w twoim oku? Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata.

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Wypowiem się bo to już przechodzi ludzkie pojęcie jakie tu są ... na tym forum.


Słuchaj @empi^( weź się za naukę czy coś. 
W redakcji byłeś i za każdym razem jak Ci się coś mówiło to miałeś swoje, ale. Również z uroodzinami, że są bez sensu i itp. 
Wypomniałam Ci Twoje błędy, które popełniłeś na grupce. 
Nie wiem czy Ty się mścisz za coś czy jak? ;)
Co do Twojego gadania na miśka. Już mi się nawet komentować nie chce, Tyle fałszywości w was to ja dawno nie widziałam. 

od @Boski Z Polski to się odczepcie oboje bo wszędzie go wpychacie, aby tylko i wyłącznie mieć poparcie. 


@ misiek223 próbowałam wielokrotnie się z Tobą pogodzić, ale co i róż dajesz kłody pod nogi. 
Nie wiem w którym momencie Cię okłamałam? Tak samo koloryzowałeś sobie sytuacje z Ts, gdzie zostały wysłane ssy. 
Nakręcacie jeden drugiego, a potem nagle inni najgorsi. 

Zaczepiasz, prowokujesz sam. Wielokrotnie mnie nie było na czatboxie to Ty dopowiadałeś swoje i wymieniałeś moją nazwę przekręcając na "FLUKSI". Nikt nie jest głupi. 

Wspominam, że temat @ jokerek23 dalej jest poruszany, jest wyśmiewany, prowokowany i tak dalej. Również Ringo, którego tutaj nie ma. 
Kiedy to się kuźwa skończy? 

Cytuje z regulaminu. 


Gdzie kara za prześladowanie i resztę?
2. Wszelkie przejawy chamstwa, nietaktu, braku kultury, fałszywych oszczerstw, szantażu, prześladowania, stalkingu będą surowo karane i zwalczane. 

Sama nie jestem bez winy, ale od dawien dawna prześladowane są pewne osoby ;) 

 

3. Zakazuje się wszelkiego rodzaju spamowania, floodowania, wymuszania i prowokowania. 
4. Zakazuje się prowadzenia prywatnych wojen bez żadnego powodu. W przypadku takowej sytuacji ukarane zostaną obie strony. 




Również 
@ RumcajsJumper @ Terrorist zgłaszałam wielokrotnie owe zachowanie w którym mnie prowokawo i nie wiem czy kiedykolwiek został upomniany, oprócz ostatniej sytuacji co @ Sysia ;* wreszcie zareagowała. 

Kwestia związana z @ Apoi_eXo czy coś jest nie tak w moim kierunku, bo widzę zachowanie w stosunku do mnie na forum oraz reakcje dane. Tu chcialabym skierować zapytanie :) 

@ Klusia W jakiej części? :D Bo też chętnie o tym z Tobą porozmawiam i wyjaśnię parę kwestii. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde zgłoszenie zostało przeanalizowane i były upominki wielokrotnie. Kto miał dostać ode mnie prywatną wiadomość na temat tego co się dzieje to dostał, już powiedziałem prywatnie i powiem również publicznie. Robienie nam pod górę jakimiś durnymi aferami czy też wylewami na które musimy reagować bo tak Wam się podoba, mimo iż nie ma sensu będą karane. Trwa to już zbyt długo byśmy dalej dbali o Was i tylko upominali. 

 

Oficjalnie informuje, że jak sytuacja się nie poprawi to podziękujemy Wam za współpracę. Tyczy się to każdego kto dostawał ode mnie upomnienia. 

 

Zamiast się wspierać, pomagać by sieć się rozwijała to ja podtapiacie, przecież na to nie pozwolimy. Psujecie sobie sami reputację "bo ktoś nie może odpuścić". Robiąc mi pod górę na pewno po degradacji / rezygnacji nie dostaniecie ode mnie pozytywnej opinii jeżeli byście chcieli przejść na inną sieć a dany właściciel będzie coś chciał o Was wiedzieć. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, empi^( napisał:

Streszczając sytuację z @Boski Z Polski, to nasze stosunki można uznać tak, że staramy się siebie olewać na forum, ponieważ i tak rzadko już tutaj zaglądam.

Prawidłowo, bo on tylko szuka wszędzie zaczepki i czegoś żeby się doczepić, ale czasem można z nim pogadać normalnie, ale ogólnie pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy. :kekw:

 

Na tematy inne nie będę się wypowiadać, bo w sumie lubię żyć w zgodzie z każdym, aczkolwiek przyznam, że "trochę" racji masz. :D

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@empi^(, @ Mrs.Fuksiara nie mieszajcie się mnie w wasze nędzne wojenki ponieważ już na samym początku, powiedziałem o mojej neutralności w tej sprawie.

 

 

9 godzin temu, Mrs.Fuksiara napisał:

od @Boski Z Polski to się odczepcie oboje bo wszędzie go wpychacie, aby tylko i wyłącznie mieć poparcie. 

Nie podlizuj się. 

 

 

@ misiek223 / @empi^( / @ Mrs.Fuksiara

Polecam funkcję "Ignorowani użytkownicy". Mam nadzieję, że już można ignorować osoby z rangą właściciel serwera  @ ferstel

 

 

Reasumując, 

Ojejku, Olejku 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 3.10.2021 o 14:22, N҉u҉l҉l҉ napisał:

A ja tylko powiem, że pierogi ruskie są najgorszym jedzeniem jakie jadłem!

Pierogi ruyskie sa najlepsze takie z kielbaska i cebulka 

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie