Skocz do zawartości
 • Liczba zawartości

  50
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  17g 45m 57s

jokerek23

Właściciel CS:GO [5 VS 5]O jokerek23

Informacje Profilowe

 • Lokalizacja
  Wałcz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Motoryzacja, sport i militaria :)
 • Imię
  Jakub

Kontakt

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

418 wyświetleń profilu
 1. 26.11.2020 r. - wprowadzono automatyczną kontrolę zabijania swojej drużyny ( dodatkowe banowanie)
 2. Każdy gracz starający się o posadę admina na serwerze 5vs5 będzie musiał przejść obowiązkowy okres próbny w wymiarze czternastu dni. Podczas tego okresu sprawdzana będzie wiedza z zakresu znajomości regulaminu serwera, umiejętności obsługi Source Moda, a także weryfikowane będzie jego zachowanie. Ponadto w celu uniknięcia problemów związanych z nie poprawnym zachowaniem sprawdzany będzie sposób odnoszenia się do graczy oraz to jak dany admin reprezentuje siebie pośród graczy.
 3. Nick osoby degradowanej: @ Tazoo Z jakiej rangi osoba zostaje zdegradowana: Admin 5vs5 Powód degradacji: Ujawnione dowody w postaci używania niedozwolonych wspomagaczy, multi konta steam.
 4. Graczowi zostają odebrane prawa administratora serwera 5vs5. Do tego proponuję odpowiednio ukarać gracza przez osoby uprawnione.
 5. @ Tazoo Zapraszam do wypowiedzi i wyjaśnienia sprawy. Dowody przedstawione przez @ Shiroo są jednoznaczne. Co prawda też widziałem Ciebie pod kątem Mathew ale nie do końca chciałem uwierzyć, że jesteś to ty.. Miałem nadzieję, że coś mi się przewidziało. Jeżeli się to potwierdzi niestety ale będę musiał odebrać Ci admina.
 6. @ drenn
 7. TARYFIKATOR BANÓW 5VS5 : Zabijanie członków drużyny bez powodu - Ban od 30 min do 7 dni (nagłe przypadki ban permanentny) Nieumyślne używanie kosy i dźganie członka drużyny - Kick Obrażanie admina - Ban od 30 min do 2h Ciągłe zmienianie drużyny na wygrywającą - Kick, a następnie ban do 10 min Robienie z graczy idiotów - Ban od 30 min do 24h Nadmierne używanie mikrofonu lub spam na czacie - Mute/ban od 10 minut do 1h Używanie wszelkiego rodzaju wspomagaczy - Ban permanentny Używanie Auto BH - Ban 10 min Nadmierne używanie broni typu Negev lub P90 w przypadku małej il
 8. Czy aby czasem warto przesadzać? Warto być natrętnym? Czasami warto poczekać na swoją chwilę i mieć swoje wspaniałe 5 minut niż być okropnym dla świata i nie dostać niczego. <3<3<3<3 

   

 9. Nick osoby degradowanej: @ Hell-Haven Z jakiej rangi osoba zostaje zdegradowana: Admin CS:GO [5vs5] Powód degradacji: Brak odpowiedniej aktywności na forum, brak wykazywania wystarczającego zaangażowania poza grą.
 10. Zbyt mała ilość godzin, szukamy adminów 18+. Na tę chwilę odrzucam.
 11. Tutaj będą dodawane wszelkie zmiany jakie zachodzą na serwerze W dniu dzisiejszym wprowadzono następujące zmiany : 22.11.2020 r. - wprowadzony Friendly Fire, - dodano nowe mapy do rozgrywki (de_dust2, de_train oraz de_inferno), - zmieniono czas trwania rudny na 2 minuty, - zaktualizowano regulamin, - wprowadzono status serwera PRIME (tylko gracze z aktywnym statusem PRIME mogą grać na serwerze).
 12. Przede wszystkim przepiękne jeziora i lasy, które są tutaj wyznacznikiem mojego miasta. Do tego są wspaniałe bunkry, które określane są czapą Hitlera. Myślę, że jeszcze dodatkowo można by dodać most wiszący na pięknym jeziorem i ośrodek przygotowań olimpijskich. Pozdrawiam serdecznie ^ ^
 13. Byłem na specie i wszystko widziałem, nie widzę sensu przytaczania tego, ponieważ nie ma to żadnego związku z aktualną sprawą. Jeżeli uważasz, że moje zachowanie było nie odpowiednie proszę o pokazanie na to dowodów. Pomijam fakt, że nie widziałem ani nie słyszałem aby ktokolwiek się ze mnie śmiał. Mówiąc o sobie i tym całym pogU... To nie są wszyscy
×
×
 • Dodaj nową pozycję...