Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mrs.Fuksiara

Wywiad z Kaskaderem!

Recommended Posts

WywiadyWhite.png.bcd7f15bc399ed34a64c61e00c27cf81.png

Oto przed Wami @ Kaskader MultiArena właściciel arenek!

Redaktor: @ Mrs.Fuksiara
Mistrz arenek: @ Kaskader MultiArena

Witam Cię Kaskader. Zanim zaczniemy wywiad, powiedz Nam, co skłoniło Cię, aby się zgłosić?

Siemanko.
W sumie to było mało zgłoszeń to pomyślałem, że może się zapisze.

I dobrze zrobiłeś.
Przedstaw się nam jak masz na imię, ile masz lat, skąd pochodzisz?

To tak nazywam się Mariusz, mam 21 lat i pochodzę z woj. Pomorskiego, a dokładniej z małej miejscowości Brzezie :D 

Czy coś ciekawego znajduję się w Twojej miejscowości? 

Nie ma nic ciekawego.

Uuu szkoda. Czym się zajmujesz? Gdzie pracujesz, bądź uczysz się?

Jak na razie jestem na okresie próbnym i nie jest źle jeśli się uda zostaje na stałe, a jak nie to szukam czegoś innego :D 

Co racja, to racja.
Czym się interesujesz? 

W sumie to wszystkim, co mi się spodoba :D 

Co takiego Ci się podoba? 

Lubie oglądać filmy akcji, lubię bawić się pluginami (ale nie mam cierpliwości i szybko się przy tym wkurzam).

Nie dziwię się, sama próbowałam z pluginami i to nie jest takie łatwe!
Masz swój ulubiony film, którym chcesz się z nami podzielić? 

Pewnie, że mam ulubiony film jest nim Szybcy i wściekli opisywać chyba go nie muszę, bo pewnie większość oglądało go z x razy :D 

Dobry wybór.
Powiedz czy masz jakieś plany na przyszłości?

Żyję z dnia na dzień, nie planuje bo nie wiadomo, co będzie jutro :D 

Dobre podejście.
Które cechy cenisz najbardziej u drugiej osoby?

Najbardziej to wiadomo, że szczerość, szacunek, uczciwość i lojalność :D 

Super. :D 
Masz sporo znajomych? Czy jednak jesteś typem samotnika?

Po wypadku moje grono znajomych się bardzo zmniejszyło, ale chociaż teraz wiem a kogo mogę zawsze liczyć :D 

Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie 
Czego w sobie najbardziej nie lubisz?

Najbardziej to tego ze nie mam cierpliwości.

Masz wybrankę swojego życia?
Czy Twoje serce jest wolne?

Nie mam wybranki swojego życia :P 

Kobiety Kaski wolny! Bierzcie się! 
Jakie strony internetowe przeglądasz najczęściej?

W sumie nie ma ich za dużo Csowicze, youtube i tyle :D 

Najlepsze csowicze!
Przejdźmy do Twojego dzieciństwa. O czym najbardziej marzyłeś?

A żebym to ja pamiętam o czym marzyłem jak teraz to nie pamiętam co robiłem 3 dni temu hehe :P 

Stary jesteś, pamięć już nie taka. Hmmm.... W jakie gry grasz oprócz Cs'a?

W sumie to nie gram w nic innego za slaby laptop 

A to drogie rzeczy. Przejdźmy do spraw związanych z forum. 
Jak trafiłeś na siec csowicze?

Na siec trafiłem po rozmowie z rumcajsem i tak już zostałem :D 

Jednak ten rumcajs przyciąga, nie tylko kobitki! hahaha :D  
Co sprawiło, ze postanowiłeś zrobić Arenki? 

W sumie to miałem już taki mod i stwierdziłem z LoPem, żeby zrobić reaktywacje , a po za tym nie ma dużo serwerów takiego moda w 1.6.

Bardzo dobry pomysł, czy w przyszłości będziesz chciał jeszcze jakiś serwer postawić? jak tak to jaki?

Jak na razie to chce rozkręcić ten serwer, a potem się zobaczy.

Oby się rozkręcił.
Skąd pomysł na nick "Kaskader"?

W sumie to ziomek mi go podsuną i tak już zostało :D 

Dobry ziomek :D Jakbyś miał siebie awansować to na jakie stanowisko? 

Aktualnie to pasuje mi ta ranga, którą mam,bo zajmuje się swoim serwerem i nie muszę się niczym innym martwić :D 

Więcej rang - Więcej obowiązków!
Który serwer według Ciebie jest najlepszy na sieci? Pomijając Twój :D 

DD2 #1 bo tam gram od początku dołączenia na sieć :D 

Super, na koniec odpowiesz nam na szybkie pytanka. 
Wymarzone auto? 
Ford mustang GT 
ulubiony kolor?
Czarny
Wymarzone miejsce do zamieszkania? 
Nie mam takiego
Z kim masz najlepszy kontakt na forum? 
@ LoPowski @ Zaba2k Discord @ Pikabuu

Chciałbyś dodać coś od siebie lub kogoś pozdrowić?

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum, a w szczególności ciebie @ Zaba2k Discord@ SlaweQ @ RumcajsJumper@ eXe.Mister @ Pikabuu

Dziękuję! Również Ciebie pozdrawiam i resztę użytkowników! 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Mrs.Fuksiara
      Dzisiaj na pytanka odpowie nam Nasza sieciowa piękność @ Pikabuu

Redaktor: @ Mrs.Fuksiara
      Najlepsza Pani redaktor: @ Pikabuu
      Dzień dobry Pika! Super, że zgłosiłaś się do wywiadu. 
      Na początku naszej rozmowy proszę CIę, abyś przedstawiła się wszystkim? 
       Jestem Jesika, ale wole, gdy mówią Jesi, za 2 miesiące kończę 18 lat.
      Około miesiąc temu przeprowadziłam się z powrotem do Polski z Niemiec gdzie mieszkałam prawie 5 lat.
      W takim razie Jesi.
      Opowiedz Nam, co takiego podobało Ci się w Niemczech i gdzie polecałabyś się wybrać?
      Szczerze to mi osobiście Niemcy nie przypadły do gustu myślę, że to za sprawą tego, że nigdy nie chciałam tam wyjeżdżać, a niestety przez rodziców, którzy myśleli, że po jakimś czasie się jakoś dostosuję i już nie będę chciała wyjeżdżać co oczywiście się nie stało.
      Ale każdy ma inny gust więc wiem, że niektórzy kochają ten kraj.
      W moim serduszku tylko Polska
      W Polsce, gdzie pomieszkujesz?
      W Zabrzu, to raczej małej wielkości miasto na Śląsku.
      Czy jest coś ciekawego w Zabrzu? Masz tam swoje ulubione miejsce?
      Można zwiedzić stara kopanie Guido z starymi górnikami, którzy pełnia rolę przewodników.
      Ja osobiście lubię Park Pstrowskiego nad którym znajduje się fontanna która pięknie wygląda wieczorem oraz pomnik Wincentego Pstrowskiego.
      Czy możesz nam coś więcej opowiedzieć o tym parku?
      Jest to bardzo mały park na którym znajduje się tylko mały plac zabaw dla dzieci, boisko do koszykówki, mały bar gdzie można się napić, moja śliczna fontanna oraz oczywiście pomnik. 

Jesi już niedługo koniec wakacji.
      Jak spędziłaś tegoroczne wakacje? Odwiedziłaś coś ciekawego, byłaś gdzieś?
      Przeprowadzka do Polski zajęła dużo mojego czasu, musiałam załatwić szkole plus remont nowego pokoju itd. Oczywiście znalazłam kilka wolnych dni i byłam w zoo we Wrocławiu i Chorzowie.
      Oprócz tego we wtorek chyba jadę na kilka dni nad morze z rodzinką.
      Przynajmniej spędzisz trochę czasu z rodziną.
      Jak już przy szkole jesteśmy, to do jakiej szkoły chodzisz?
      Przez to że tyle nie było mnie w Polsce, cofnęli mnie o rok więc idę do 2 liceum na bio-chem.
       Masz plany, co zrobisz, gdy skończysz szkole? Może jakieś studia, jak tak to jaki profil?
      Tak, mam zamiar jechać do Wrocławia studiować ratownictwo medyczne.
      Uuuu, ambitnie. Powiedz nam skąd taki pomysł na ten kierunek? 
      Zawsze lubiłam pomagać ludziom, i od zawsze interesowały mnie filmy oraz seriale z kierunkiem medycznym, na ich podstawie stwierdziłam że ratownictwo medyczne jest najbardziej interesujące.
      Ciekawe.. Jakie masz jeszcze zainteresowania, którymi chciałabyś się pochwalić?
      Lubie Fotografie I Kocham filmy i seriale typu fantastyczne, sci-fi, wojenne I dramaty.
      Pokażesz nam kilka ze swoich fotografii?
      Jasne, niektóre już mogliście zobaczyć pod postami które napisałam.

Piękne, oby tak dalej, to może Twoje prace zobaczymy na jakiejś wystawię! 
      Jak wyobrażasz sobie, siebie za parę lat? Jaka praca? Co będziesz robić?
      Myślę że będę ratownikiem medycznym a w wolnym czasie będę zwiedzała świat i robiła zdjęcia. Może kiedyś rodzinka.
      Powodzenia!  
      Jakie cechy w sobie lubisz najbardziej, a jakie chciałabyś zmienić?
      Hmm, lubię to że jestem pomocą, a chciała bym zmienić lenistwo, ojj taak jestem bardzo leniwa haha.
      Każdy jest leniwy na swój sposób. 
      Czy posiadasz zwierzątko? Jak tak to pokaż je nam.
      Mam dwa kotki, jeden (czarno biały) w Niemczech i niestety nie mogłam go zabrać ze mną bo leciała samolotem ale na pewno przyjedzie razem z moimi rodzicami gdy będą jechali do Polski autem i już ze mną zostanie, a druga kotka już stara bo ma około 9 lat i mieszka ze mną w Polsce (Ruda).

Piękne kociaki!
      Z tego, co mi wiadomo masz wolny status, a zatem opisz Nam ideał swojego chłopaka?
      Hmm, nie mam w zasadzie swojego ideału z wyglądu ale musi mnie kochać tak samo jak ja jego I brać czynny udział w związku tak samo jak ja. W każdym związku powinno tak być, bo inaczej, co to za związek?  
      Racja.
      Czy uważasz ze przyjaźń damsko-męska istnieje?

Tak, sama mam taką która dalej trwa po 11 latach  
      Oby jak najdłużej! Jakiej muzyki słuchasz?
       Wszystko, co mi wpadnie w ucho, oprócz disco polo, tego nienawidzę  
      Każdy ma swój gust. Okej, przejdźmy do Twojego dzieciństwa.
      Jakie było Twoje największe marzenie będąc dzieckiem?
      Żeby zostać księżniczka  a tak na serio to nie pamiętam, nie miałam raczej jakiś większych marzeń.
      Marzenia się spełniają, na pewno kiedyś zostaniesz czyjąś księżniczką!
      Słodko! W dzisiejszych czasach ludzie zamiast wychodzić z domu, to siedzą przez komputerem. Jak myślisz, jak potoczą się losy ludzkości? 
      Myślę, że gdy niektórzy znajdą pracę i zaczną zakładać rodziny to już raczej nie będą tyle wchodzić na komputery itd. Ale technologia idzie w przód więc kto wie, możne wymyśla jakieś laptopy w butach czy coś 
      Ciekawy pomysł, może akurat Ty zostaniesz wynalazcą takiego produktu! Dobrze, przechodzimy teraz do pytań związanych z siecią.
      Skąd pomysł na nick 'pikabuu'?
      Kuzynka pomogła mi wymyślić a skąd to akurat się nam to wzięło a myślach to nie mam pojęcia haha.
      W takim razie jak znalazłaś się na sieci?
      Przypadkowy SZCZĘŚLIWY traf, czy jednak może ktoś Ci te forum polecił?

Dołączyłam się razem z siecią Marry Jane, to była moja pierwsza sieć na którą dostałam się przez kolegę który był na tej sieci wcześniej.
      Fajnie, że do nas trafiłaś. Miałaś tu wiele funkcji, która była lub jest dla Ciebie najlepsza? 
      Czy ja wiem czy tak wiele, jedynie administrator dc, redaktor, I vlider SAMC w MTA, najbardziej podobała mi się vlider SAMCOW, bo nie dość, że robiłam różne szkolenia i wprowadzałam nowych członków to odwalam też "papierkowa robotę", co było interesujące, bo dowiadywałam się więcej rzeczy na temat medycyny.
      Aktualnie niestety MTA przestało prosperować. Może kiedyś powróci. 
      Jak oceniasz pracę administracji włożona w forum?
      Bardzo dobra, zawsze gdy są jakieś problemy i to nie ważne czy z ub teamem czy czymkolwiek to moderatorzy, administratorzy czy nawet sam właściciel starają się rozwiązać problem jak najszybciej.
      Dobrze, przechodzimy już do końca wywiadu. 
      Ulubiony kolor?
      Niebieski
      Znak zodiaku?
      Skorpion
      Ulubiony dzień tygodnia?
      Sobota
      Z kim chciałabyś się spotkać z sieci? 
      Z całym forum gdyby była taka możliwość, są tu super ludzie i gdyby była możliwość poznać każdego osobiście to było by super
      Dobra super! Dziękuję CI za czas poświęcony na wywiad. Chciałabyś kogo pozdrowić lub coś od siebie dodać?
      Życzę wszystkim miłych (reszty) wakacji!
      Wzajemnie Jesi!  
      Jak się podobał wywiad? Wiecie coś nowego o Pice?!
    • By Mrs.Fuksiara
      Dziś w wywiadzie na moje pytania odpowie nasz kochany żółty: @ ferstel

Redaktor: @ Mrs.Fuksiara CS:GO MOD #1
      Junior Admin: @ ferstel

Witaj @ ferstel! Dziękuję, że zgłosiłeś się do wywiadu  
       Czy na sam początek mógłbyś nam się przedstawić? - Imię, Wiek, skąd pochodzisz.
      Hejka, mam na imię Jakub, mam już 18 lat, pochodzę z miasta Tarnów w województwie Małopolskim  

Opowiedz nam w paru zdaniach o swojej miejscowości?
      Hmm, co tu można powiedzieć o Tarnowie... Jest nazywany polskim biegunem ciepła, ale czasami tego wcale nie widać haha  Jest niewielkim miastem, ale za to ma bardzo fajnie ulokowane miejsca do których można wyjść na spacer, a także pozwiedzać jeżeli miałby już ktoś przyjeżdżać z zewnątrz  

Masz swoje ulubione miejsce w Tarnowie?
      Oczywiście park do Street Workout'u  
      Cóż by innego! Opowiedz nam trochę o tym Twoim zainteresowaniu, skąd się wzięło i co zamierzasz robić w tym kierunku?
      Jest to aktywność fizyczna polegająca na wykorzystywaniu elementów zabudowy miejskiej lub specjalnie wykonywanych do tego celu parków do ćwiczeń opartych głównie o kalistenikę. Moje zainteresowanie tym sportem wzięło się głównie z filmów oglądanych na YouTube. Zamierzam dalej promować ten sport w swoim mieście i poszerzać krąg zainteresowanych tym sportem, oraz organizowanie kolejnych edycji zawodów  
      Czy chciałbyś pochwalić się Nam fotografią z tego sportu? 

Proszę  
      Sporo was! Ile lat uprawiasz ten sport?  
      Już około rok, z przerwami  
      Życzę Ci powodzenia w dalszych poczynaniach!
      Wiem, że masz wybrankę swojego życia. Podzielisz się z nami tym, jak ją poznałeś?
      Poznałem ją na tańcach na których kolega uczęszcza. Jest to taniec ludowy i właśnie wtedy zaczęła się cała historia w tym kierunku. Aż do dnia dzisiejszego jesteśmy szczęśliwi <3

Serduszko puka w rytnie cza-cza!
      Dobrze, teraz powiedz mi jakie masz plany na wakacje?
      Bije bije! Cza-cza haha. Plany to wyjazd z ukochaną i jej rodzicami do Augustowa na 2 tygodnie   Mam nadzieję, że będzie supeeer!

Uhuhu! Zapowiada się świetnie. Bawcie się dobrze
      Czym zajmujesz się na co dzień? Szkoła? Pomijając fakt, że są wakacje.
      Tak, szkoła. Ostatni już rok będzie  

Do jakiej szkoły uczęszczasz? Po szkole planujesz studia czy raczej praca?
      Do szkoły mundurowej na profilu ratownik przedmedyczny z elementami pielęgniarstwa i dietetyki. A po szkole? Myślę nad studiami, a po studiach praca. A w planach pracy jest własny projekt, ale to są plany  

Zdradzisz nam więcej szczegółów dotyczących projektu? Nad czym pracujesz?
      Fizjoterapia, własna odzież, suplementy...
      Tyle mogę powiedzieć  

I tak jest dobrze!
      Czy wierzysz w przyjaźń przez internet? Co sądzisz na ten temat?
      Może i można się zaprzyjaźnić z kimś, ale trzeba być bardzo ostrożnym w podejmowaniu kolejnych kroków, ponieważ tak naprawdę nie wiemy kto jest po drugiej stronie monitoru ;/

Bardzo rozsądne podejście.
      Jakie cechy charakteru cenisz sobie u drugiej osoby?
      Szczerość, nie konfliktowość, zaufanie.

Dobrze przejdźmy do czasów Twojego dzieciństwa.
      Miałeś swojego najlepszego przyjaciela?
      Miałem i teraz pojawiają się kolejni na których mogę liczyć.
      Doceniaj ich! Prawdziwych przyjaciół jest nie wielu.
      A czy w dzieciństwie posiadałeś przytulankę, bądź swoją ulubioną zabawkę?
      Tak, miałem i do dziś leży w szafie! To jest Stefan!  haha

Csii, też mam! To nasza słodka tajemnica!
      Posiadasz jeszcze jakieś zainteresowania?
      Grafika  
      Pokażesz nam swoje prace?

No proszę! Super!
      Dobrze, a teraz przejdźmy do spraw związanych z forum.
      Czy funkcja Juniora to jest wszystko, co chciałbyś osiągnąć?
      Myślę że na moje umiejętności owa ranga jest jak najlepiej przydzielona. Robię co mam robić i staram się piąć w górę.
      A co będzie to zobaczymy  Nie ma co się pchać na siłę   
      Dobre podejście. Widzę mądry z Ciebie człowiek.
      Jak trafiłeś na forum? I co Cię tutaj zatrzymało?
      A to już dawno temu przeglądałem fora i no znalazłem Csowiczów i pomyślałem, że zostanę dłużej i będę się starał pomagać. I jakoś wyszło że jestem do dziś i tak wysoko.
      Pamiętajcie! NIE WARTO ODPUSZCZAĆ!
      Mam nadzieję, że dalej będziesz takiej pozytywnej myśli. 
      Jesteś tu tylko na forum, czy grasz na jakimś serwerze?
      Jestem głównie na forum, ale od czasu do czasu zdarzy się pograć na serwerze MTA. 

Dobrze, jeszcze tylko szybkie pytanka i kończymy!
      Jesteś optymistą, realistą czy pesymista?
      Optymistą.
      Ulubiony kolor?
      Czerwony, czarny, biały, żółty, niebieski.
      Wymarzone auto?
      Hmm.. Myślę że lambo, audi, lub nissan gtr/skyline.
      Imię Twojej kobiety?
      Martyna

Dziękuję bardzo za wywiad, czy chciałbyś dodać coś od siebie, bądź pozdrowić kogoś?
      Powiem tylko jedną rzecz... Ludzie, nie zmieniajcie się i bądźcie jacy jesteście, dążcie do wyznaczonych celów, a na pewno zaprocentuje Wam to w przyszłości. Pozdrawiam wszystkich użytkowników oraz administrację CSowicze.pl, ponieważ nie chcę danych osób bo ktoś może czuć się urażony, że ten, a nie on został tutaj wypisany.

Pozdrawiam również wszystkich czytelników!

A my widzimy się w kolejnym wywiadzie!
      Pamiętajcie, że każdy z was może próbować swoich sił w redakcji! 
    • By Mrs.Fuksiara
      Oto przed Wami opiekun serwera MTA: @ LoPowski

Opiekun serwera MTA: @ LoPowski

Witam @ LoPowski. Co skłoniło Cię do wzięcia udziału w wywiadzie?
      Witam Ciebie i całe forum.
      Postanowiłem się zgłosić, gdyż jestem mało znany na forum, a dzięki temu może parę osób przeczyta i coś tam o mnie się dowie.
       Świetny pomysł, myślę, że ludzie z forum chętnie dowiedzą się czegoś więcej na Twój temat, a zatem opowiedz nam coś o sobie, jak masz na imię ile masz lat, skąd pochodzisz?
      Mam na imię Andrzej mam 19 lat i pochodzę z Śląska, a dokładniej okolice Bielska-Białej.
       Andrzeju, czy w Twojej miejscowości znajduje się coś godnego uwagi?
      Coś co mógłbyś Nam polecić?
      W mojej wsi jest dużo ciekawych miejsc takich jak na przykład zapora po której można spacerować w samym Bielsku. Jest dużo zabytków na przykład stalownik (opuszczony szpital niestety już rozbierany) w Pszczynie znajduje się zamek księżnej Deisy. Restauracji również jest bardzo dużo na samym rynku w Pszczynie niedaleko pałacu.
      Skoro jesteśmy przy restauracjach, powiedz Nam jaka potrawa, bądź fast food jest Twoim ulubionym? 
      Zdecydowanie domowe pierogi ruskie.
       Mmm... niebo w gębie! 
      Jakie cechy najlepiej opisują Twoją osobowość? 
       Na pewno pracowitość, sumienność oraz uczciwość.
      Mieć takie cechy to skarb. Czym aktualnie się zajmujesz?
      Pracujesz/Uczysz się?
      Aktualnie uczę się w technikum na kierunku logistyka, a na wakacje dorabiam w budowlance.
      Masz jakieś plany po ukończeniu szkoły?
      Studia czy od razu praca?
       Prawdopodobnie praca i studia zaoczne, bo jednak nie chciał bym pracować resztę życia na magazynie, a studia pomogą znaleźć lepsza posadę.
      A nad jakim kierunkiem rozmyślasz?
      Spedycja bądź coś związanego z logistyka.
      Brzmi świetnie! Czym się interesujesz? 
      Piłka nożna, siatkówka może trochę tworzeniem serwerów do Cs wraz z kaskaderem xd i to chyba na tyle.
      To troszkę tych zainteresowań masz. Uchylisz skrawek tajemnicy, nad jakim serwerem do Cs pracujecie? 
      Aktualnie z @ Kaskader MTA planujemy stworzyć arenki 1v1 do Cs 1.6 czekamy na parę rzeczy i serwer będzie stał.
      Oby, trzymam kciuki! Andrzej, czy Ty posiadasz swoją ukochaną?
      A może opiszesz nam swój ideał kobiety!
      Ukochanej niestety nie mam chociaż kto wie, co może być za miesiąc.
      A mój ideał to na pewno niższa ode mnie xd ciemne bądź blond włosy niebieskie oczy chociaż najważniejsze jest wnętrze.
       Kobity bierzcie się za kawalera! 
      Czy masz jakieś plany na wakacje, oprócz pracy? 
      Prawdopodobnie jadę na koncert, plany są na energylandie ale zobaczymy jak wyjdzie na pewno będzie coś na spontanie jak zawsze.
      Energylandia jest super, polecam byłam! 
      A zatem, jak wyglądają Twoje relacje z bliskimi? Posiadasz rodzeństwo?
      Mam dwie młodsze siostry a relacje jak to z rodzeństwem czasem kłótnie, czasem pokój xd
      Co racja, to racja. Taki rodzynek jesteś! 
      O czym najbardziej marzyłeś jako dziecko?
      Za dzieciaka marzyłem o tym żeby zostać piłkarzem, policjantem i było jeszcze jedno, ale to nie chce o tym pisać może innym razem.
      I robisz coś w tym kierunku? Aby spełnić chociaż jedno marzenie?
       W piłkę trochę grałem w klubie który teraz jest akademią Borussii Dortmund ale zrezygnowałem z tego problemy z zdrowiem a co do policji to odwidziało mi się to.
       Czyli jednym słowem, porzuciłeś marzenia. Szkoda, może grałbyś w Dortmundzie.
      Kontynuując wiele osób boi się śmierci.  Czy jest w życiu coś czego żałujesz? 
       Jest parę takich rzeczy ale nie ma co płakać nad rozlana krwią przeszłości się nie zmieni trzeba żyć dalej.
      Człowiek całe życie uczy się na błędach.  
      Jakie cechy Twoim zdaniem powinien posiadać dobry przyjaciel? 
      Dobry przyjaciel na pewno powinien być szczery, powinien pomagać bezinteresownie po prostu być i to powinno działać w dwie strony.
      Dobrze, przejdźmy teraz do pytań związanych z forum.  
      Jak trafiłeś na Csowicze.pl? Wiąże się z tym jakaś historia?
       Poszedłem za @ Kaskader MTA w sumie to nie pierwszy raz i tak trafiłem na forum.

To tylko dziękować Kaskiemu, że tutaj jesteś.
      Jakie było Twoje pierwsze wrażenie, gdy tutaj trafiłeś?
      Znów trzeba działy ogarnąć xdd a tak serio to całkiem nieźle, sympatyczni ludzie, administracja pomocna.
      Nie zaprzeczam! 
      A czy jest coś, co chciałbyś zmienić w forum? Jak tak, to co?
       Na forum może nie udzielam się zbyt dużo, ale moim zdaniem wszystko jest na swoim miejscu.
      Styl naprawdę ładny tabelka z serwerami, również działy ogarnięte. 
      Zgodzę się z Tobą! Z tego, co prześledziłam Twój profil na forum, jesteś również adminem DD2.
      Co skłoniło Cię do tego, aby złożyć podanie? 
      Stwierdziłem, że muszę przypomnieć sobie parę rzeczy z amxmodem, bo miałem krótka przerwę, a po drugie pomoc zawsze się przyda.
       I bardzo dobrze, pomocna dłoń zawsze nam się przyda! 
      Z kim z forum chciałbyś spotkać się w życiu realnym? 
      @ Kaskader MTA @ Pikabuu już mi od dawna obiecuję xd @ Paulinka. DD2 #2 oraz @ Miros MTA alkoholik xd
      To czekamy na fotki! 
      Okej, już prawie kończymy, jeszcze tylko szybkie pytanka i możesz czuć się wolny! 
      Ulubiona pora roku?
      Wiosna.
      Piwo czy Wódka? 
      Zbytnio nie pije alkoholi jedynie okazjonalnie piwo.
      W jakim państwie chciałbyś zamieszkać? 
      Hiszpania.
      Wolałbyś dostać milion złotych, czy zapas jedzenia na 50 lat?
      Dostać milion złotych.

To już koniec, nie ma już nic!
      Chciałbyś pozdrowić kogoś?
      @ Kaskader MTA @ Pikabuu @ Paulinka. DD2 #2 @ Miros MTA @ S3B!X Discord to na tyle chyba.
      Również pozdrawiam! Na sam koniec zapraszam was do udzielania się w redakcji! 

Trochę dłuższy wywiad, mam nadzieję, że się spodobał!  

• By Mrs.Fuksiara
      Witam w dzisiejszym wywiadzie dowiemy się więcej o@ PickO!

Grafik: @ PickO

Witaj @ PickO, na sam początek proszę przedstaw Nam bliżej swoją osobę?

No to cześć jestem Dawid mam 19 lat. Mieszkam w Płocku (Podolszyce). Interesuje się grafiką, IPB, IPS, programowanie gier oraz piłką nożną.
       Płock to piękne miasto. Czy możesz nam powiedzieć, co ciekawego można u Ciebie zwiedzić? Coś polecasz?

Jest bardzo dużo miejsc np. Teatr lub Galerie handlowe. Pięknym miejscem jest też Jezioro Białe gdzie można się odizolować i fajnie spędzić czas.
       Mam nadzieję, że kiedyś nas zaprosisz nad Jezioro Białe   
      Wspomniałeś wcześniej, że interesujesz się piłką nożną. Grasz może aktualnie w klubie?
      Opowiedz Nam jak zaczęła się Twoja przygoda z piłką! 
      Owszem grałem w klubie Błękitni Gąbin, ale nie chciałem już tam grać. Moja przygoda zaczęła się od tego, że kupiłem pierwszą piłkę uliczną bo nie znałem się nawet   i sobie grałem na orliku. Później kupiłem pierwszą piłkę typowo na murawę a była to Brazuca. Grałem z bratem i on tak naprawdę mnie zachęcił do grania w piłkę. Aktualnie bronie na bramce i naprawdę to chyba moje miejsce na murawie.

To można powiedzieć, że gdyby nie Brat, to dzisiaj mógłbyś robić, coś innego. Super mieć wsparcie, a zwłaszcza członka rodziny.
      Masz plany związane z karierą bramkarza? Myślałeś kiedyś o tym, żeby np. znaleźć się w Barcelonie? 
      Mam plany żeby być bramkarzem i żebyście kiedyś zobaczyli mnie na boisku jak gram w Polsce, ale to jeszcze długa droga przede mną. Aktualnie jestem fanem Barcelony i chciałbym być chociaż raz na boisku z Messim lub Suarezem na boisku i pokazać, że umiem bronić. Takie małe marzenie.
       Będziemy trzymać za Ciebie kciuki! 
      Marzenia się spełniają, tylko musisz w nie uwierzyć. 
      Dobrze, a teraz cofnijmy się do czasów, gdy byłeś małym brzdącem. O czym marzyłeś jako małe dziecko? 
      To może być głupie, ale marzyłem żeby być tatą a później rolnikiem  
      Można wywnioskować, że był Twoim autorytetem. Co takiego na tamten moment podobało Ci się w Twoim tacie? 
      Zawsze był przy mnie. Jeżeli miałem jakiś problem czy to w nauce czy coś zawsze był i pomógł.
       Rodzina najważniejsza.
      Powróćmy jednak do teraźniejszości. Czy w Twoim życiu obecnie istnieje ktoś wyjątkowy? - druga połówka
      Tak, istnieje taka osoba  
      Z miłą chęcią dowiedziałabym się czegoś więcej na temat Twojej drugiej połówki? Jak się poznaliście? 
      Poznaliśmy się w szkole (jak jeszcze chodziłem) i byłem w ostatniej klasie i ona też. Spodobała mi się to napisałem. Spotkaliśmy się i tak 2 lata razem. Taka szkolna historia  
       Łał, dwa lata to już naprawdę dobry staż. Większość par zaczyna związki właśnie w szkole! 
      A będąc już przy temacie szkoły. Co aktualnie porabiasz po szkole dalej się uczysz, czy jednak pracujesz? 

Aktualnie pracuje mam swoje lata i trzeba na siebie zarobić a mama do pewnego wieku mnie utrzymywała, ale jeśli poproszę to zawsze pomoże i mogę liczyć na jej pomoc.

Trzeba zacząć na siebie w końcu zarabiać, to prawda.
      Myślałeś kiedyś, aby wyjechać za granicę czy jednak preferujesz pozostanie w kraju?
      Jak tak to gdzie.
      Na razie nie planuje wyjeżdżać za granicę, wiadomo za granicą większe pensję, ale na tą chwilę pozostaje w kraju.
      Okej, przejdźmy może do drugiego Twojego zainteresowania, związanego z Twoją kolejną pasją. Jak rozpoczęła się Twoja przygoda z Grafiką i co skłoniło Cię, by zostać grafikiem na CSowicze.pl?
      Moja przygoda z grafiką rozpoczęła się z 2/3 miesiące temu. Pobrałem Photoshopa i zacząłem coś tam kleić, ale wiadomo na początku amator a teraz zaczynam się bawić w ruchome gify. W sumie zawsze wiedziałem, że chce tworzyć grafikę.  Co mnie skłaniało hmm powiem od początku. Grałem na serwerze Only DD2 i pograłem chwilę i myślę idę na forum się przywitać, patrzę otwarta rekrutacja i mówię zawsze warto spróbować i się udało.

Każdy jakoś zaczynał, pracuj, a będziesz coraz lepszy! Dokonałeś słusznego wyboru, Twoje pracę są naprawdę dobre, jak na amatora! 
      W takim razie jak trafiłeś na sieć Csowicze?

Na sieć trafiłem dzięki DD2 #1.

Krótko i na temat! Czy masz plany związane z Naszą siecią?
      Chciałbyś mieć kolejną rangę? Jak tak to jaką.

Myślę, że każdy użytkownik chciałby mieć wysoką rangę na tak dopracowanym i zorganizowanym forum. Mam jakieś tam plany, ale nie chcę ich zdradzać. Narazie mam Grafiką i to jest teraz najważniejsze.

Popieram, jest to jedna z najlepszych sieci. A będąc już przy niej, jak oceniasz pracę wkładaną w to forum, jest coś co chciałbyś zmienić/poprawić?
      Więcej konkursów oraz jakiś turniej w Cska. Tego mi brakuję. Pracę wkładaną w forum oceniam na bardzo dobrą. Jeśli jest jakiś błąd administracja stara się go poprawić.
      Nie chciałbym niczego zmieniać ani poprawiać forum dopracowane na poziomie bardzo dobrym.
      Jestem pewna, że administracja Cię nie zawiedzie! 
      Powiedz mi Dawidzie, czy jest ktoś na forum, kto przypadł Ci do gustu i chciałbyś się z nim spotkać?
      Oczywiście, że @ RumcajsJumperna piwko

To czekamy na wasze fotki z browarka! 
      A tym czasem przechodzimy już do końca, jeszcze tylko szybkie pytanka i puszczam Cię wolno! 
      Twoje wymarzone auto  ?
      Wymarzone auto Audi  
      Wolisz miasto czy wieś?
      Miasto
      Wolałbyś czytać w myślach czy latać? 
      Czytać w myślach
      Jakie 3 słowa opisują Twoją osobowość najlepiej?
      Sumienny
      Pracowity
      Cierpliwy
      Czy na sam koniec chciałbyś dodać coś więcej od siebie, bądź poruszyć jeszcze jakiś temat? Pozdrowić kogoś?

Chciałbym pozdrowić Ciebie, @ RumcajsJumper @ eXe., @ HaxIU, @ ShadoOwi oczywiście @ ferstel
      Również gorąco Cię pozdrawiam, a zatem wypadałoby się pożegnać, dziękuję bardzo za zgłoszenie się do wywiadu!
    • By smerfii.
      ・26 lat na świecie
      ・z zodiaku waga
      ・oczy zielono-brązowe
      ・189 cm wzrostu
      ・ranga: zasłużony
      Witajcie drodzy czytelnicy. Dzisiaj mam zaszczyt gościć po przeciwnej stronie ekranu jedną z najbardziej wyjątkowych osób na forum.
      Do niedawna był to wybitny redaktor. Niestety z powodu spraw prywatnych musiał podjąć decyzję o zwolnieniu tej posady.
      Drogi Damianie na samym początku powiedz mi proszę skąd wzięła się Twoja pasja do pisania, bycia redaktorem?
      Szczerze powiedziawszy to sam nie wiem. Za czasu pierwszej odsłony csowiczów przesiadywałem bardzo często na forum,  
      ale nie było zbyt wiele do roboty przy tej okazji. Pewnego dnia w nudny dzień w pracy napisałem recenzję gry. Pokazałem ją ówczesnemu redaktorowi,
      który okazał się nią zachwycony i pozwolił mi umieścić ją w dziale redakcji. Jeśli chodzi o samo pisanie, to zaczęło się w szkole średniej.  
      Nigdy nie lubiłem j. Polskiego i byłem z niego często zagrożony, ale w technikum uczył nas wybitny polonista. Jako jeden z niewielu zachęcał
      do czytania zamiast zmuszać, a lekcje prowadził tak, że chętnie połykałem każde słowo. Wtedy miałem ocenę zawsze między 4/5 z tego przedmiotu
      i zawsze chętnie zgłaszałem się do czytania swoich pisemnych zadań domowych. Dzięki niemu zacząłem też czytać książki.

Oczywiście przeglądając Twoje prace muszę przyznać, że są na bardzo wysokim poziomie. Jeśli już rozpocząłeś o szkole,
      to przedstaw nam cały proces swojej edukacji. Jaki kierunek nauczania wybrałeś, jak skończyłeś?
      A dziękuję, chociaż kłóciłbym się z tym wysokim poziomem. Szkoła.. mam nadzieję,  że nie pytasz o okres aż od podstawówki?

Owszem, pytam. Z chęcią dowiedziałabym się czegoś z okresu Twojego dzieciństwa i dojrzewania.
      Więc jeśli tylko zapragniesz możemy zacząć od przedszkola.
      Z mojego przedszkola nie pamiętam już zbyt wiele, poza mglistymi wspomnieniami nauki pisania. Ale jedno co jest może ciekawe to fakt,  
      że nauczyłem się wtedy j. Angielskiego oglądając kreskówki. Rodzice do dziś się zastanawiają czy cokolwiek z tego co oglądałem rozumiałem.

Czy uważasz, że Twoje dzieciństwo było dość dobre? Co uważasz na temat dzisiejszego wychowywania młodych z telefonami w ręku?
      Moje dzieciństwo było hmm... dobre, zwyczajne. Żadnych rewelacji. Po prostu zwykły cichy chłopczyk  bawiący się samotnie.
      A co do młodych, to jest wina rodziców i nauczycieli, że są jacy są, najogólniej to ujmując.

Myślę, że masz rację. Gdyby rodzic miał czas dla swojego malucha, nie musiałby szukać życia w internecie.
      Troszeczkę zboczyliśmy z tematu, więc powróćmy do niego. Jaką szkołę średnią ukończyłeś i czym się sugerowałeś przy jej wyborze?
      Cóż, ukończyłem technikum informatyczne w Szkole im. Tajnej Organizacji Wojskowej "Gryf Pomorski". Posiadam maturę oraz sam tytuł technika.
      Przy wyborze kierowałem się tym, że zawód jest opłacalny,  źle popełniłem błąd tym wyborem. Kierunek jest zbyt ogólny i uczyłem się wszystkiego po trochę,
      a teraz to czego nas tam uczono potrafią uczniowie gimnazjum.

Czy po szkole postanowiłeś związać się ze swoim wykształceniem, czy może do pracy poszedłeś w całkowicie innym kierunku?
      Hah, zrobiłem coś jeszcze głupszego, poszedłem na studia! I to w kierunku pedagogicznym, ale nie chciałem być w tyle z pracą,
      dlatego wybrałem studia zaoczne, a w międzyczasie pracowałem od wakacji w hurtowni.

Nie spodziewałam się takiego kierunku studiów z Twojej strony, aczkolwiek szanuję za wybór.
      Gdzie w takim razie chcesz pracować w przyszłości z tak bogatym wykształceniem?
      Tu gdzie jestem jest mi dobrze. To nie jest tak, że dopiero skończyłem szkołę. Ja już mam staż pracy,
      który uprawnia mnie do większej ilości urlopu xD kiedyś chciałem pracować w szkole, ale to jest nierealne, aż do teraz.

Teraz już wszystko rozumiem. W takim razie co robisz w wolnych chwilach? Co jest Twoją pasją, hobby?
      W wolnej chwili lubię robić wiele rzeczy takich jak słuchanie muzyki (najlepiej podczas spaceru) granie w gry planszowe i komputerowe,
      czytanie książek. Nie pogardzę też jazdą na rowerze czy seksem xD

Wielofunkcyjny jesteś! Myślę, że do ostatniej czynności przydałaby Ci się druga osoba. Czy masz może swoją wybrankę życiową?
      Oh tak. Moja kochana, wredna małpka xD. A tak poważnie, to jestem żonaty od kilku już lat.

Z chęcią dowiedziałabym się czegoś na temat Twojej życiowej partnerki!
      Jest moim zupełnym przeciwieństwem życiowym. Wszystko ma zaplanowane, jest histeryczna, wrażliwa oraz bardzo nieśmiała
      i nie znosi gier video oraz kocha seriale. Tym co nas łączy jest inteligencja oraz podobne plany życiowe. Najlepsze, że nie poznałbym jej gdyby nie CS.

Powiem Ci, że z własnego doświadczenia wiem, że CS potrafi łączyć ludzi. No dobrze.
      To w takim razie jak jest u Ciebie z zakładaniem swojej rodziny, bo przecież jeśli jest małżonka to musi pojawić się też owoc tej miłości.
      Wasz owoc jest już w planach, bądź na świecie?
      Nasz owoc ma już 5 miesięcy i to z jego powodu musiałem odejść.

No to wiele teraz wyjaśniłeś. Co w takim razie sądzisz na temat aborcji? Tolerujesz, czy może wręcz przeciwnie, nie potrafisz zrozumieć?
      Rozumiem ją całkowicie,  ale zrozumienie nie oznacza akceptacji.
      Akurat według mnie polskie prawo jest najlepsze pod tym względem.  Aborcja jest zakazana, a jedynym wyjątkiem dopuszczającym
      ten zabieg jest dziecko z gwałtu oraz ciąża zagrażająca życiu matki. Ja to prawo popieram, chociaż może nie powinienem.

Również Cię rozumiem. Czy chciałabyś, aby Twoje dzieci kiedyś miały takie życie jak Ty?
      Nie. Moje życie to w większości pasmo niepowodzeń i nie życzę tego nikomu, popychadło aż do gimnazjum,
      zawsze sam, łamanie nóg w wakacje, utrata dziecka. Nie nie, nie polecam.
      Wybacz, że odpowiadam tak krótko, jednak ciężko u mnie z czasem moja droga.

Rozumiem, życie nie jest łatwe, ale jakoś sobie radzisz. Czym jeszcze poza zaradnością, inteligencją i
      ciekawą osobowością mógłbyś nam zaimponować? Jakie cechy charakteru opisują Twoją osobę? 
      Zaradność? To na pewno nie moja cecha hah. Z pewnością jestem osobą, która mówi tylko gdy chce, a nie gdy musi.
      A jak już mówię, to są to zazwyczaj zdawkowe odpowiedzi. Z pewnością jestem w miarę możliwości rozsądny,
      ponieważ staram się analizować wszystko zanim coś zrobię. Ale czy to komuś imponuje? Nie sądzę. Na pewno jestem osobą z kiepską pamięcią,  
      ponieważ bardzo często zapominam, że miałem coś zrobić. Widać to nawet tutaj, ponieważ odpisałem dopiero po godzinie xd

Wiadomo, bywa i tak. Zatem powiedz mi proszę jakie cechy cenisz u przedstawicieli rasy ludzkiej?
      Jakie potępiasz, których wolałbyś unikać?
      Najbardziej potępiam okrucieństwo oraz głupotę i chyba nie muszę nawet tłumaczyć dlaczego, prawda?
      Zaś najbardziej cenię sobie zrozumienie, którego ciężko jest uświadczyć w tych czasach.

Prawda, prawda. Ciekawi mnie jakie osoby otaczają Cię na co dzień? Jak wyglądają Twoje relacje z rodziną? Rodzeństwem?
      Nie mam kolegów, przyjaciół, braknie mi na to czasu. Kontakty utrzymuję tylko z rodziną oraz znajomymi z pracy i to nimi się otaczam.
      Jeśli zaś chodzi o moje relacje z rodziną, to nie są złe, ale do ideału daleko. Wynika to z różnicy poglądów i sposobu patrzenia na świat,
      ale to już kwestia różnicy pokoleń. Dużo lepiej jest z rodzeństwem, z którym dogaduję się świetnie, gdyż mamy wspólne tematy.
      Na szczęście potrafimy z resztą rodziny przezwyciężyć różnice zdań zwykłymi docinkami i żarcikami, zamiast się kłócić. Nie mam na co narzekać.

No to w takim razie nie jest źle. A skoro już tak przy rodzinie jesteśmy, to opowiedz coś proszę
      o swojej rodzinnej miejscowości oraz o tej w której obecnie mieszkasz.
      W sumie to niemal jedna miejscowość.  Mieszkam w Nieżychowicach, które są wiochą 1km od mojej rodzinnej miejscowości - Chojnic.
      Za 10 lat to zapewne będzie tylko osiedle miasta. Jeśli chodzi o miasto, to jest ono piękne, lecz nudne. Mamy tu chociażby mury obronne,
      wieże oraz fosę za czasów agresji krzyżackiej, zwie się to "Bramą Człuchowską". W naszą historię wpisuje się też obrona Pomorza podczas II WŚ.
      Do dziś co roku organizuje się obchody bitwy pod Krojantami, gdzie nasze oddziały broniły granic województwa przed armią III Rzeszy.
      Jeśli ktoś lubi ładne widoki, to zapraszam wieczorem do Parku Tysiąclecia,  gdzie może nad jeziorkiem mienią się piękne światła.
      Są też tam ścieżki dla rowerów oraz mały skate park. Hmm nie wiem co tu jeszcze wymienić... Jeśli ktoś lubi kluby, to mamy ich kilka,
      jednak ja nie lubię tam chodzić. Większą część ich bywalców to buraki i chamy i nieraz dochodziło tam do pobić. Jeśli chodzi o imprezy masowe,
      to polecam coroczne festyny rycerskie organizowane w fosie miejskiej. Kupa zabawy.

Po Twoim opisie, aż mam ochotę przejść się nad jezioro na taki długi, samotny spacer.
      Wróćmy do Ciebie, bo zaczynam marzyć.. Masz rodzinę, pracę, a wiadomo, że nieraz wywołuje to w człowieku różne emocje.
      W jaki sposób odreagowujesz stres, natłok obowiązków? Cenisz sobie również samotność?
      Uwielbiam samotność,  bo to jest właśnie ten moment gdy mogę odreagować poprzez muzykę, czy zwykłą grę lub książkę.  
      Niestety ostatnio moje życie to sam stres i z braku czasu nie mam jak odreagować.
      Na szczęście mam luźne podejście do życia, więc jeszcze nie zdarzyło mi się wybuchnąć.

Hmm.. Luźne podejście. Jesteś więc w pełni realistą, optymistą czy może pesymistą?
      Z pewnością nie optymistą, raczej realistą, co często innych drażni.

Drażni, nie drażni, w końcu to Twoje życie. Czy masz jakiś cytat, który opisuje Twoje życie, bądź jakieś motto życiowe?
      Miej wyj#bane, a będzie ci dane. Zawsze spodziewaj się najgorszego, wtedy w najgorszym razie czeka Cię miłe rozczarowanie.

Na każde pytanie masz dobrą odpowiedź. Czy jest jakaś czynność, podczas której robienia nie czujesz się zbyt dobrze?
      A może masz jakieś fobie, czegoś po prostu się boisz?
      Boję się tego co będzie po śmierci. A tak w życiu... nie znoszę się uczyć hah

Skoro mowa o życiu, o śmieci. Jakie masz poglądy religijne, swoją wizję tego co będzie po śmierci?
      Jestem wyznania rzymskokatolickiego, ale w przeciwieństwie do większości polaczków,  ja wiarę udowadniam czynami.
      Jestem zdecydowanym przeciwnikiem Kościoła, który w większości jest zdeprawowany. Wierzę w Boga, nie w Kościół.
      Moja wizja świata po śmierci? W sumie to zawsze sądziłem,  że to będzie jak świadomy sen, gdzie spełnia się co tylko zapragnę.
      Czyściec wyobrażam sobie jako pustą i cichą, białą przestrzeń bez końca. Piekła zaś nie potrafię sobie wyobrazić i nie chcę, ponieważ się go boję.
      Mam też pewną teorię na temat wszystkich religii, ale czy kogoś to interesuje? Nie wiem.

Mnie z pewnością. Jeśli tylko masz czas i ochotę to dowiem się jaka jest Twoja teoria.
      Cóż, zawsze mnie zastanawiało skąd wzięły się wszystkie religie, a wiele z nich wyznawców innych religii mianuje niewiernymi.
      A co jeśli naprawdę jest tylko jeden Bóg, lecz przybiera tylko różne imiona, a pod tymi imionami tworzy osobne religie?
      Ciekawe czy właśnie tym nie bluźnię heh.

Myślę, że nie. Bóg ukazał się nam, a zostawiając po sobie ślad zostawił też wiele niewyjaśnionych pytań.
      On sam chce, by ludzi zastanawiali się, dopytywali, dowiadywali się więcej. Zresztą, kiedyś przekonasz się na własne oczy.
      Zmieniając temat, wśród wielu pytań na temat Twojej osoby brakuje jeszcze jednego, banalnego.
      Ile już wiosen jesteś na świecie?
      Tylko, lub aż 26 ^^

Pozwól, że przejdę teraz w świat wirtualny, bo w sumie dzięki niemu tutaj jesteśmy. Zacznijmy więc od samego początku.
      W jakim wieku, oraz w jakich okolicznościach po raz pierwszy użyłeś komputera?
      Oj to było szybko, bo w wieku 9 lat. Dostałem sprzęt chyba na urodziny lub komunię, już nawet nie pamiętam.  
      Nawet chłopaki ze sklepu zgrali mi kilka gier, a w tym tomb raider i colin Mcrale Rally 2. To były moje pierwsze gry.
      Chociaż grałem tylko gdy nie dało się wyjść na dwór.

W porównaniu do dnia dzisiejszego, gdzie dzieci szybciej mają telefon, niż potrafią liczyć, to i tak jest dobrze.
      Co robisz od razu po uruchomieniu komputera? Jakie strony przeglądasz?
      Zawsze są to fora moich sieci serwerów, czasem strona rysownika komiksowego, czy zwykłe demotywatory.
      Najczęściej jest to YouTube. Ostatnio przy kompie siedziałem 2 miesiące temu, więc już ciężko mi odpowiedzieć na takie pytanie.

Jakiego gatunku muzyki słuchasz? Czy zechcesz polecić nam jakiś kawałek?
      Od kilku lat zanurzam się w rożne gatunki rocka. Najczęściej słucham zespołu Skillet oraz Thousand Foot Crouch.
      Oczywiście są też inne, ale tych dwóch słucham najczęściej.  Polecić mogę zdecydowanie utwór "I want to live" właśnie od Skillet.
      Bardzo życiowy i nawet pasuje do mnie.

Z pewnością posłucham. Jednak przejdźmy teraz w tematykę naszego forum. Jak trafiłeś na CSowicze?
      Nie jest to nic wyjątkowego.  Grałem na serverze cod mod, poziom na tych modach jest dość niski,
      a że ja pół życia gram na właśnie tych i potrafię szybko znaleźć nawet graczy niewidzialnych to zarobiłem ban z ss.
      Potem udzielałem się w dziale i szybko zostałem adminem serwera, a stąd już było blisko do aktywności w całym zakresie forum.

Zatem jak rozpoczęła się Twoja przygoda z CS'em?
      Kuzyn przyniósł mi wersję ns na płycie CD i oczywiście mi się spodobało.  Naturalnie grałem tylko z botami, ponieważ nie miałem nawet internetu.
      Potem zacząłem regularnie odwiedzać kafejkę internetową gdzie graliśmy lany w CS.

Rozumiem, rozumiem. Zatem jak potoczył się Twój los na naszej sieci? Jakie rangi w jakim czasie pełniłeś?
      Po pewnym czasie dostałem rangę redaktora, o czym już pisałem.  Potem po dłuższym czasie otrzymałem awans na naczelnego,
      zaś później  gdy brakowało rąk do pracy, napisałem podanie na moderatora, które zostało przyjęte. Miałem też propozycję J@ od Patryka, ale odmówiłem.
      To chyba wszystko. Teraz po reaktywacji dostałem szansę w redakcji po raz kolejny. Szkoda, że wyszło jak wyszło.

Znamy już Twoją historię na forum, ale nie znamy genezy Twojego nicku. Skąd on powstał? Ma jakieś znaczenie?
      Cóż już nawet sam nie pamiętam tego dobrze. Po prostu chciałem coś na co przypadkiem nie wpadnie nikt inny, abym wszędzie mógł z niego korzystać.
       Używam go jeszcze od czasów metina2, gdy były tam tylko 2 serwery. Nie ma on żadnego znaczenia,
      to po prostu zwykły zbiór liter, mam talent do wymyślania wirtualnych imion.

No to jesteś jedyny w swoim rodzaju, udało Ci się. Wracając jeszcze do strefy forum.
      Co najbardziej podoba Ci się, co po prostu tutaj lubisz?
      Teraz już nic. Zawsze lubiłem serwery, ale teraz nie mam jak grać, więc nie mam też co lubić. Ewentualnie lubię sobie zajrzeć do strefy banów, by się pośmiać.

Fakt, czasem zabawne może być co admini wpisują w powodzie bana.
      A powiedz jeszcze jak oceniasz pracę obecnych redaktorów? Masz jakieś rady, wskazówki?
      Co do Kamila nie. Mógłby częściej tworzyć wiadomości ze świata, ale to moje subiektywne odczucie,
      każdy tworzy to co lubi i nie chciałem go nigdy zmuszać do takiej pracy. A co do Yoho to wolałbym aby pracował nad aktywnością oraz stylem.
      Ale to wszystko. Póki co ci dwaj są najlepsi z jakimi współpracowałem do tej pory. No może z wyjątkiem shadowa, on był najlepszy.

To bardzo dobrze. Zbliżamy się już do końca naszej przeprawy przez Twoje życie. Na koniec możesz sobie wybrać.
      Wolisz parę krótkich pytań do wyboru, czy może kilka bardziej filozoficznych pytań?
      Oj to pytanie retoryczne? Dłuższe poproszę.

Chciałam sprawdzić na ile mogę sobie pozwolić, ale widzę że Twój zapał ciągle trwa.
      A więc zacznijmy standardowo. Co byś zrobił gdyby zostało Ci parę dni życia? Jak byś je wykorzystał?
      Nic bym nie zrobił. Kilka dni to za mało czasu. Tylko bym się lenił aż do śmierci.

Co sądzisz o ludziach którzy odbierają sobie życie? Spotkałeś się już kiedyś z takową sytuacją "oko w oko"?
      Nie spotkałem się na żywo, chociaż znałem osobę po takiej próbie. Potrafię zrozumieć tych ludzi i im współczuję.

Rzeczy materialne. Czym w dzisiejszych czasach są dla ludzi?
      Wszystkim! Reszta się nie liczy.

Jak reagujesz na cierpienie ludzi, którzy na to nie zasługują?
      Zależy od sytuacji, nie da się określić tego ogólnie.  Chociaż ja mam niewyparzony język i przynajmniej bym się odezwał.

Czy gdyby była taka konieczność poświęciłbyś dla kogoś swoje życie?
      To zależy czy ktoś jest wart mojego życia. Z pewnością nie zrobiłbym tego dla kogoś kto na to nie zasłużył. Ot chłodna kalkulacja.

Czy uważasz, że ludziom o mniejszym ilorazie inteligencji żyje się lepiej?
      Wolałbyś czasem czegoś nie wiedzieć i spać spokojnie?
      Nie tyle, że żyje się lepiej, ile są bardziej zadowoleni, gdyż sami uważają, że wiedzą już sporo. Ja akurat wolę wiedzieć co tylko się da, bo i tak śpię spokojnie.

Czy masz jakiś sen, który pamiętasz do tej pory, którym mógłbyś się pochwalić?
      W większości miewam sny prorocze, które niestety zapominam. Dopiero po fakcie mam to uczucie deja vu i wiem, że już mi się to śniło.
      Chociaż ostatnio jeden zapamiętałem,  a wygrałem w nim w lotto hah, ciekawe kiedy się spełni.

Zdajesz sobie sprawę, że są ludzie którzy mają gorzej od Ciebie? Jeśli tak, to co w takiej sytuacji robisz?
      Pomagasz czy może przechodzisz obojętnie?
      Zazwyczaj przechodzę obojętnie, ponieważ nawet nie wiem o tym, że mają gorzej. Jeśli ktoś poprosi mnie o pomoc to nie odmówię.

Do jakiego czynu musiałaby posunąć się druga osoba, żebyś był w stanie ją zabić?
      Zabijam tylko gdy drugi chce zabić mnie lub kogoś innego.

Jakiego pytania nie chciałbyś usłyszeć, będąc podłączonym do wariografu?
      Czy okłamuję kogoś, najcięższe pytanie.

Na jaki okres czasu mógłbyś zostać sam, kompletnie sam? Bez internetu, bez nikogo. Sam ze sobą.
      Tego nie wiem i mogę jedynie zgadywać. Załóżmy, że 2 tygodnie.

A więc pozwól, że zadam teraz ostatnie z ciekawszych pytań. Co sądzisz na temat związków na odległość?
      W przeciwieństwie do innych ja polecam taki związek, ale tylko osobom które naprawdę chcą związku na stałe.
      Moje małżeństwo wynikło z takiego związku.

Nie tylko Twoje^^ No dobrze Damianie. Przemiło mi się z Tobą gawędziło, no ale to już koniec.
      Czy chciałbyś więc dodać coś od siebie, bądź poruszyć jeszcze jakiś temat?
      Tak, przestańcie się ludzie obrażać jeden na drugiego, bo to przykre. Myślę, że chyba wystarczy ^^

Tak więc tym akcentem kończymy ten wywiad, serdecznie dziękuję i do usłyszenia!
      Arigato! Do zobaczenia.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.