Skocz do zawartości

Zablokowane Wywiad z drenn


Queens

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie naszym specjalnym gościem jest drenn 

przywitajcie go , jest to mój pierwszy wywiad więc proszę o trochę wyrozumiałości 

                                                                                                                                                                                Drenn wyraził zgodę żebym                                                                                                                                                                                                          wywiad wrzucił tutaj                                                                                                                                                                                                                   

 

 

Zaczynamy - Zapraszam :)

 

 

 

 

 

 

Queens
Witaj. spotkaliśmy dzisiaj tutaj bym mógł dowiedzieć się o tobie paru rzeczy. Na początku przedstaw się , pochwal się ile masz lat oraz powiec kilka słów o sobie.

drenn
A więc mój drogi, imię me brzmi Damian, zaś za mną już 24 wiosny. O sobie wiele powiedzieć nie mogę, jestem nieśmiałym introwertykiem, marzycielem i lekkoduchem. Chwilowo mieszkam sobie samotnie niemal na krańcach województwa Pomorskiego,  na obrzerzach małej czterdziestotysięcznej mieściny jaką są Chojnice.

Queens
Opowiec nam coś o swoich marzeniach

drenn

Wszystkich? Książkę możnaby napisać
Marzyło się o wielkiej fortunie, o byciu bohaterem, o wejściu do innego świata.
Z tych bardziej realnych i mozliwych do wykonania jest podróż do serca Japonii, czyli Tokio. Do tego niedługo spełni się drugie, a mianowicie poślubię kobietę którą kocham. Brzmi to może banalnie, lecz w czasach związków z przymusu oraz dla pieniędzy, to co niedługo się stanie jest dla mnie esencją szczęścia.


Queens
Wszystkich nie trzeba :) , "o wejśćiu do innego świata " mogło by być to bardzo ciekawe. Dlaczego chciałbys podróżować w Japonii i Tokio , co chciałbys tam zwiedzić
i dlaczego akurat w te rejony ?

drenn
Właśnie najlepsze  jest to że nie wiem! Zawsze podejmowałem decyzje w ostatniej chwili bez planowania. Chcę poznać z bliska tą kulturę, poznać ludzi, pójść do salonu gier, do muzeum, wyjść w miasto nocą. Miło gdyby trafił się jakiś cosplay event. Bardzo lubię Japończyków i cenię, od jakiegoś czasu interesuję się odrobinę ich życiem i kulturą. Pisałem nawet na ten temat prace i eseje na studiach.

 

Queens
To bardzo ładnie tak pochodzić sobię po salonach gier , muzeum , miasto nocą.   Na studniach hmm. Czy podobało ci się kiedy chodziłeś na studia , robiłeś coś głupiego , imprezowałeś  ? :)  "Teraz to jak u księdza tam w butce na spowiedzi" :d

drenn
Jesli głupim można nazwać spanie na wykładach oraz ściąganie z kartki A4 na egzaminie z filozofii, to tak.
Nic specjalnego nie robiłem, moje studia był zaoczne. Od 6 do 14 praca, a potem zawsze spóźniony o 30 minut na wykładach siedziałem do 18 lub 19 wieczorem. Nie lubiłem tego nigdy. Nie zależało mi na tym, miałem w tych studiach tylko jeden, jedyny cel: Nauczyć się jak dobrze dbać o dziecko i jego rozwój.
Stąd też oczywiście kierunek pedagogiczny.


Queens
Kierunek pedagogiczny , jak sobię tam radzisz/radziłeś , czy miałeś jakieś problemy na wykładach ?

drenn
No ba, w drugim semetrze miałem trzy dwóje, więc odeszła mi połowa ferii zimowych przez poprawki.  Na szczęście to były przedmioty mało istotne dla kierunku. Najgorsza była praca licencjacka, bo pani promotor dała mi opis co mam poprawić dopiero tydzień przed obroną :d

Queens
to nie ładnie zrobiła , dać opis tydzień przed , uhuuhu :0

drenn
Zdarza się. Trzeba było przez to podkoloryzować same badania w terenie, ponieważ nie miałem czasu znów jechać 100 km do szkoły i męczyć dzieciaki.

Queens
Właśnię dostałem informacje że kończymy nasz wywiad na dzisiaj , dziękuję ci że miałeś chęci zeby udzielić wywiadu

 

Ahzee - Go Gyal

Znalezione obrazy dla zapytania Gif Ahzee Go Gyal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początku wyglądało to obiecująco, lecz -tak jak napisałem tobie w gadu- zrobiłeś bardzo słaby ruch. Tam gdzie ty kończysz wywiad ja widziałem dopiero jego połowę, lub 1/3 i boli mnie to niemiłosiernie. Do tego zwróciłem uwagę że zadajesz dwa pytania w jednym zdaniu. Nie jest to jakiś błąd ortograficzny ale lepiej tak nie robić, bo bardzo prawdopodobne że przez to będziesz miał krótsze odpowiedzi lub tylko jedną. Lepiej ciągnąć jeden temat a potem ewentualnie gdy go wyczerpiesz zarzucić sieć na drugi. Taka rada ode mnie.

Zbyt szybko też zmieniasz temat, lub wspominasz o czymś po czym do tego nie wracasz. wyciągaj tyle ile tylko się da.

 

 Ode mnie miałeś wszystko na tacy, przy innych często trzeba informacje wręcz wyciągać, nawet jeśli są rozmowni. Jeśli chcesz w to dalej iść to poświęć temu więcej czasu oraz uwagi. Główną wadą jest to że jest to stanowczo zbyt krótkie. Uważam że jest on nieskończony i bardzo bym chciał kontynuować go jutro, ale skoro zdecydowałeś że to koniec, niech i tak będzie. Tak więc ogólnie wywiad nie jest słaby, nazwałbym go miernym.

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim szacunek. "Ciebie, Tobie" zawsze piszemy z dużej litery! Będę Was na to uczulać. 

Ponadto nie zabawiłeś się rozmową. Pisząc wywiad czytasz bardzo uważnie odpowiedź danej osoby i następne pytanie praktycznie samo Ci się narzuca. 

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie słabo Ci to wyszło, jeszcze te pytania które się powtarzają. Jak kolega wyżej interpunkcja i ortografia błaga o pomstę. Sam wywiad nie jest dopracowany + ta kolorystyka i czcionka. Piszę to nie po to aby Cię urazić i myśląc, że jesteś do kitu, bo tak nie jest. Stać Cię na wiele, wiele więcej i jesteś w stanie to wszystko poprawić. Plusa daje za chęci i powodzenia :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak @drenn napisał. jeszcze drugie tyle pytań, troszkę swobody wprowadzić i humorku do wywiadu i bedzie lala, co do strony wizualnej samego wywiadu to nie rób aż tak dużej czcionki bo średnio to wygląda :) nicki mozesz robic systemem forumowym(jak ja w tym poscie) w czcionce 18, ale odp to bardziej w 14 aby tak nie trzeba było latać wzrokiem po ekranie :) pozdrawiam i plusik za checi :)

aecf4912246ed990.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze duzo pracy przed Toba. Mam nadzieje ze nie zalamiesz sie krytyka tylko bedziesz dążył do celu. Przyjmij rady kolegow, popracuj nad ortografia i interpunkcja a bedzie o wiele lepiej. Wywiad nie jest najgorszy. Daje plusa. :)

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być niemiły, ale wywiad średnio Ci wyszedł, troszkę nieprzejrzysty i strasznie krótki :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w tym momencie. Nie może on służyć przeciwko niemu ani teraz, ani w żadnym innym momencie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprawa graficzna wywiadu pozostawia wiele do życzenia. Za mało pytań, na prawdę. Popracuj nad ortografią i interpunkcją oraz nie dodawaj tylu różnych kolorów ( może Tobie się to podoba, ale nie koniecznie osobom czytającym ). Pamiętaj są to konstruktywne uwagi. Każdy, kto Ci pisze co musisz poprawić lub nad czym popracować, pod żadnych pozorem nie odbieraj tego w sposób złośliwy, tylko jako rady na przyszłość. Powoli byle do przodu i co najważniejsze do celu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko to najgorsze.Estetycznie też nie najlepiej.Pracuj nad pisownią i ortografią,efekt sam się pokaże.Plus na zachętę ;)

 

cytat..

 

''Witaj. spotkaliśmy dzisiaj tutaj bym mógł dowiedzieć się o tobie paru rzeczy. Na początku przedstaw się , pochwal się ile masz lat oraz powiec kilka słów o sobie.''

 

Nie możesz popełniać tego typu błędów,a jeśli już to nie pisz wywiadów :/

Edytowane przez Slom3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Brak zainteresowania

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie