Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Elkorsario

Banned

Elkorsario last won the day on April 23

Elkorsario had the most liked content!

3 Followers

About Elkorsario

 • Rank
  Naczelny wódz trzeciej rzeszy
 • Birthday 12/19/1984

Informacje Profilowe

 • Location
  Łódz
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Steam
  ddariusz1s1k

Recent Profile Visitors

1,539 profile views
 1. @ HaxIUja jestem już poza siecią ale jak dla mnie +B
 2. Nick: elkorsario Z jakiej rangi rezygnujesz?: ubt/ m@/ admin dd2 Powód: Zacznijmy od tego, że csowicze forum podlegają pod dedyka h2k. Rumcajs się pokłóci to straci całe forum. Takie rzeczy jak 2 oddzielne fora (konkurencyjne) na jednej maszynie nie ma racji bytu. Następna sprawa to nygustwo Patryka. O tym nie będę pisał bo każdy wie jak jest. Kolejna sprawa to tak zwane kolesiostwo aeanse o nawet 2 ragi wzwyż tylko dla tego, że ktoś z Tobą Patryku był na browarze to coś nie halo. Najbardziej ucierpiał na tym ferstel. Ostatnia sprawa to zgłasznie błędów. Jak można pozwolić, że ktoś spoza sieci się tym zajmuje i pisze do osób zgłaszających błędy "nie róbcie z siebie debili". Na koniec chciałem podziękować za ciepłe dołączenie mnie do ekipy.
 3. sprzedaż własnych organów
 4. moim zdaniem zbędne bo często się zmienia nicki aby kogoś sprawdzić. Podpisać dobrze adminów w bansie i będzie wiadomo kto dał bana.
 5. czytam posty HeadForYou
 6. Zastosuj się do wzoru i napisz nowy temat.
 7. Na wielkie tak. Aktywny. Wiek. Składki. A oto gt kolegi: https://www.gametracker.com/player/M.I.G.L.A.N.C/54.38.63.53:27015/
 8. Jak najbardziej. Potrafisz grać w bierki elektryczne pod wodą?
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.