Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

smerfii.

Woman
 • Content Count

  46
 • Post ratio

  0.32
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6
 • Czas Online

  5d 20h 3m 7s

smerfii. last won the day on May 16

smerfii. had the most liked content!

About smerfii.

 • Rank
  Srebro I
 • Birthday 11/29/2001

Recent Profile Visitors

720 profile views
 1. Smerfusia ;p 

  1. DyLu

   DyLu

   Kiedy patrze tak na Ciebie jesteś fajnaa aaaaaaaj @_@;**

  2. smerfii.

   smerfii.

   I mam stajla? Hihi

   Botki małe 2 :3

  3. DyLu

   DyLu

   A tego to nie wiem z czasem się okaże :* 

 2. No tak, 1 sprawa; Ban był za czitowanie, a dokładnie za triggera, aczkolwiek po przeglądnięciu demka 1/4 jest czysto. Wychodzi na to, że mój błąd, więc ub. Sprawa nr 2. Ostatni ban jaki dostałeś, który jest na Twoim profilu jest z BRAK UB, więc grasz na aktywnym? Sprawa nr 3. Pierwszy ban jaki dostałeś był na nick: delta. Pisałeś na czacie wczoraj coś o CS'ku, więc poszperałam w GT po starych nickach. Znalazłam GT z właśnie tego nicku; https://www.gametracker.com/player/Delta/54.38.63.53:27015/ Wczoraj na serwerze? Jestem pewna, że grałeś w ciągu tych dwóch dni na serwerze, a to równoważy się z brak ub. Dodatkowo spóźnienie z banem, nie wnikam, ale siedziałeś wczoraj pół wieczora, ciężko było? Nie mam nic więcej do dodania, przepraszam za błąd. Decyzja oczywiście należy do UBT. Pozdrawiam cieplutko.
 3. Nick: smerfii. Z jakiej rangi rezygnujesz?: Op. Redaktorów, redaktor Powód: Nie mam głowy do pisania art., nie mam pomysłów. Dziękuję za danie mi szansy, jednak chcę zostać tylko na stanowisku admina, pozdrawiam.
 4. Życie jest jak krzesło podczas szkolnej lekcji. Ten moment kiedy siedzimy pewni siebie, nic nas nie obchodzi - a nagle, jeb. Niepostrzeżenie lądujemy na ziemi. Tak jest i w życiu. Jedni podrzucają nam kłody pod nogi, a drudzy zbierają je, byśmy mogli spokojnie przejść dalej. Życie jako wędrówka, jako motyw nieznanej podróży. Pesymiści wraz z realistami przed oczyma mają wizję, cel - śmierć. Optymista zamykając oczy wyobrazi sobie moment, w którym spełnia się jego marzenie. Egzystencja tego człowieka nie kończy się na wizji trumny, ale na mirażu wąskiej, polnej dróżki, która wiedzie czasem pod górę, co jest równoznaczne z tym, że jest też i z górki. Jednak piesza przechadzka to nie tylko żmudny spacer, podczas którego nasze nogi odmówią posłuszeństwa. Ta eskapada to piękno naszego ducha, siły i mądrze podjętych decyzji. Każdy z nas myśli o przyszłości, o swoim losie, bycie - oczywiście pomijam tu fakt ludzi żyjących tu i teraz, którym nigdy przez myśl nie przeszła wizja ich przyszłości, skupiam się na większości - ja widzę swoje dotychczasowe predyspozycje. Że jestem w wymarzonej pracy, mieszkanie jest zrobione po mojemu, a mąż utula nasze maleństwo. Nie wyobrażam sobie zakończenia mojego istnienia, bez zrobienia rzeczy, które są dla mnie w danej chwili priorytetem. Mimo to wiem, że z roku na rok, z dnia na dzień nasze obowiązki, zadania i wyznaczniki po prostu się zmieniają. "Gdy ktoś ocenia Twoją drogę, pożycz mu swoje buty." Piękny cytat kiedyś przez kogoś wypowiedziany. Każdy z nas ma jakąś drogę do przejścia. Niestety są osoby które mają o wiele trudniej. Niestety my - jako ludzie często jesteśmy w pewnym stopniu egocentrykami. Szef ogromnej korporacji? Pewnie odziedziczył po ojcu, a sam nic nie potrafi. No cóż, takie myślenie nie sprzyja zwykle faktom. Jestem pewna, że każdy kto to czyta choć raz pobawił się w krytyka, ocenił coś po "okładce". Nie koniecznie mowa tu o urażeniu kogoś, może być to plotkowanie, pochwalenie, a nawet komplement w stronę drugiej osoby. "Im mniej Twoje otoczenie wie o Tobie, tym lepiej dla nich wygląda Twoje życie." Rozmawiając o temacie przewodnim tego wywodu przyjaciółka użyła takich słów. Piękne, prawdziwe i szczere. Dlaczego by mówić wszystkim co i jak się dzieje? Po co marudzić, że 10 razy nie zdało się prawo jazdy skoro można pokazać rezultat kilku miesięcy ciężkiej pracy jakim jest sam dokument? Niech myślą, że wszystko przychodzi z górki, że jest lepiej niż u nich. Po co mają myśleć jak jest ciężko? Nie warto opowiadać, nie warto narzekać. Pokaż, że jesteś samowystarczalny, inni mają głęboko gdzieś co się u Ciebie dzieje, a chyba nie chcesz by mówili, że nie radzisz sobie z niczym.. /Tak właśnie smerf spędza rozszerzoną biologię;) Ps. Co do "grafiki" niestety nie było wszystkich pl znaków, to nie pomyłka;D Dziękuję za przeczytanie, opinie mile widziane..
 5. No i dotarłeś na forum;) Witam i życzę miłego pobytu u nas:P
 6. Jest i największy podrywacz hah Spokojnie, nie jestem taka zła, na jaką "wyglądam" na serwerze. Życzę miłej gry i do następnego:)
 7. Twój nick: smerfii. Powód nieobecności: sprawy prywatne. Czas twojej nieobecności: Nie wiem. 2, 3 może 5 dni. Oczywiście kartka z kalendarza jako jedyna będzie się pojawiała.
 8. Tamat można dodać w dowolnym momencie, czy to 01.06, czy pierwszy dzień lata, wakacji. Jestem oczywiście za, pod warunkiem, że każdy będzie się bawił, a nie namawiał innych na głosowanie. No i tak jak Sysia wspomniała powyżej, aby nie przesadzać z nagrodami. Można wysłać mały upominek dla zwycięzców, ale niech to będzie niespodzianka.
 9. Japonia, jeden z ciekawszych zakątków świata. Niby my, jako Polacy żyjemy normalnie, podobnie do naszych sąsiadów. A co Wy na to, aby przenieść się w miejsce, gdzie z każdej strony zamiast lądu otacza nas woda? Tak właśnie jest w w przypadku naszego tytułowego państwa. Szereg wysp usytuowanych obok siebie tworzy pasmo przypominające wygięty łuk, który poza terenem Japonii nie łączy się fizycznie z żadnym innym krajem. Zacząć można od samej nazwy tego kraju - Japonia. W ich języku nazwę tę zapisuje się jako Nihon, bądź Nippoń, co w tłumaczeniu na nasze znaczy Kraj Wschodzącego Słońca. Określenie to poschodzi z Chin, a wzięło się od położenia geograficznego Azji. Wcześniejszą nazwą, która funkcjonowała była Yamato. A co do obecnie używanej przez europejczyków nazwy - Japonia, to pojawiła się ona dzięki podróżnikowi Marco Polo, który zapisał wymowę jęz. mandaryńskiego. Z głównych informacji można by jeszcze wymienić flagę, która jest bardzo charakterystyczna, podobna kolorystycznie do naszej. Białe tło z czerwoną dużą kropką na środku. Dodatkowo warto pamiętać, że aż 90% całej powierzchni kraju to wyżyny i góry. Wyspy Japońskie leżą na 4 płytach tektonicznych, co skutkuje wieloma trzęsieniami i wybuchami wulkanów. Po dostarczeniu Wam kilku podstawowych informacji na temat danego państwa pozwolę sobie przejść do ciekawostek, czyli głównego tematu. Według Japończyków Japonia przyjmuje kształt "trzydniowego Księżyca" W tym kraju ludzie żyją najdłużej w porównaniu z innymi państwami. Średnia długość życia to dla mężczyzn prawie 80 lat, a dla kobiet ponad 86! - Oni przynajmniej mają pewność, że dożyją do emerytury:D Na terenie całego państwa mieszka około tysiąc Polaków U nas automaty są z napojami, słodyczami, bułkami. U nich w takich automatach można znaleźć piwo czy prezerwatywy. Podczas posiłków rodzinnych zasiadają do stołu. Jednak musi być on stosunkowo niski, bo jedzą oni siedząc na ziemi. Japończyk może mieć kochankę, tylko wtedy gdy żona nie może mieć dzieci - wtedy inni to akceptują. W języku japońskim nie ma czegoś takiego jak przekleństwo. Najgorsze, co można powiedzieć to “głupi” lub “idiota”. Idąc do szkoły we wrześniu zaczyna robić się pochmurnie, depresyjnie. Oni mają na to sposób - rok szkolny zaczyna się w kwietniu! 13 - ta liczba kojarzy nam się z pechem, a dla nich to zwykła liczba. "Pechowe" zaś okazują się cyfry 4 i 9. Jednym z głównych zainteresowań Japończyków jest zbieranie wszelakiej maści owadów, które zachowują i kolekcjonują. Wiedza została zebrana z wikipedii oraz z poznajnieznane.pl. Praktycznie wszystko napisane jest własnymi słowy i konkretne linki nie są potrzebne. Dziękuję wszystkim za przeczytanie i liczę na Wasz odzew:) Do zobaczenia w następnym artykule!
 10. Dzisiejszą naszą bohaterką jest @ Lexy- Gwiazdeczka naszego forum. Kobieta marzeń pewnie niejednego mężczyzny, albo i kobiety.. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, są oczywiście anonimowe i w losowej kolejności. Zapoznajmy się z jej piękną fotografią i przejdźmy do czytania wypowiedzi! CO NAJBARDZIEJ LUBISZ, CENISZ LUB PODZIWIASZ W JEJ OSOBIE? ⭑ Jest miła, sympatyczna i stwarza przyjemną atmosferę swoją osobą. ⭑ Tym co zdecydowanie u niej lubię jest fakt, że zawsze mówi co myśli bez względu na konsekwencje. ⭑ Lubię u Lexy jej poczucie humoru ⭑ Jest bardzo miło osobą i kochającą! ⭑ Że jest małą, ale dużą księżniczką. ⭑ Gwiazdki ! Podziwiam ją za wytrwałość, siłę i cierpliwość do mnie jak i do jej słodkich urwisów. ⭑ Bardzo podziwiam ją za to, ze ma tak wysoką samo opinię na swój temat i w dodatku ⭑ nie przejmuje się tym co o niej ktoś pisze (a bynajmniej tego nie pokazuje) CZEGO NIE LUBISZ LUB NIE TOLERUJESZ W JEJ OSOBIE? ⭑ Chociaż z drugiej strony łatwo się denerwuje i potrafi przesadzić. ⭑ W sumie to nic. ⭑ Że nie chce się ze mną umówić! ⭑ Dużo, za dużo mówi o sobie:D Chociaż to słodkie. ⭑ Ciężko powiedzieć, nie porównam jej do narcyza, bo tak źle nie jest, ale czasem po prostu ma za duże mniemanie o sobie. ⭑ Tego, że jest troszkę atencjuszką. Zawsze musi być wszędzie:D ⭑ Hmmm.. chyba nie ma takiej rzeczy, ale szkoda że tak rzadko odwiedza forum :C DO JAKIEGO ZWIERZĘCIA BYŚ JĄ PORÓWNAŁ? ⭑ Do prosiaczka ❤ bo jest słodkim prosiaczkiem ⭑ Tygrysica! ⭑ Do Tygrysa. Niby potulny kotek, kochający, a z drugiej strony odsłania się twarz drapieżcy<3 ⭑ Do świnki bym porównał haha ⭑ Do złotej rybki, zawsze spełnia moje marzenia;3 ⭑ Do Pantery bo przecież Lexy Panterra xD i ma takie kocie i mraśne ruchy ;x JAKIE 3 CECHY OPISUJĄ JEJ OSOBOWOŚĆ? ⭑ Miła, ładna i inteligenta! ⭑ Sympatyczna, wesoła, zaradna ⭑ Opiekuńcza, szczera, przyjazna. ⭑ Śliczna, miła, zabawna. ⭑ Szalona wariatka, głupia blondynka, siostra = prowokator. ⭑ 3 cechy: - poczucie humoru - szczera - i w sumie to nie wiem już że ⭑ Jej cechy to: szczerość, odwaga i bezczelność. JAK OCENIASZ JEJ WYGLĄD ZEWNĘTRZNY? ⭑ Jej wygląd zewnętrzny oceniam na 6/10 ⭑ Znam tylko wewnątrz! ^^ XD ⭑ 10/10 dobra loszka, piękna ⭑ Dane mi było zobaczyć kiedyś jej zdjęcie i uważam, że jest bardzo piękną kobietą. ⭑ Widziałem kiedyś jej zdjęcie i była bardzo ładna. ⭑ Uważam że jest ładna 😛 ⭑ Moim zdaniem jest to prześliczna kobietka. Źródło: Napis GIMP, odpowiedzi użytkowników:), pytania własne.
 11. Ostatnio odnotowujemy dość niskie temperatury jak na piękny miesiąc maj. W związku z tym postanowiłam poprzeglądać internet i wyszukać dla Was najciekawsze informacje i ciekawostki o tym zapomnianym przez nas kontynencie jakim jest Antarktyda. Oczywiście informacje starałam się pisać własnymi słowy, a że pisałam to w szkole i w dodatku z kilku stron, nie mam teraz możliwości ich odszukania i wklejenia. Eskimos i niedźwiedź polarny błędnie są porównywane Antarktydy, jest tam jednak dla nich za zimno i pochodzą z Arktyki. Gdzie nie pójdziemy tam widzimy zwierzęta, ssaki. Otóż to u nas mają dogodne do tego warunki. W tej lodowej krainie nie ma żadnego ssaka lądowego. Czasami ciężko sobie wyobrazić, że w różnicy 50 km temperatura różni się o 10 stopni. Wyobraźmy więc sobie, że na Antarktydzie najniższa temperatura jaką odnotowano było - 94,7 stopnia. A co najciekawsze było to w sierpniu, nie tak dawno, bo 9 lat temu. Z czym Wam kojarzy się pustynia? Mi z piaskiem, wysokimi temperaturami, gdzieniegdzie ze suchym krzewem, małą zatoczką wody. Jednak z definicji wynika, że i ten rejon jest pustynią. Tak więc kolejną ciekawostką jest to, że Antarktyda to największa na świecie pustynia. Pingwiny! Każdy je kojarzy, małe słodkie istotki. Ilość Cesarskich Pingwinów na tym terytorium szacuje się na ponad 300 tysięcy. Ich wygląd określa się jako biało-czarne, 40-kilowe, o wzroście lekko powyżej metra. Potrafią zanurkować na głębokość 50 metrów, by zdobyć pokarm. W 2017 roku badacze odkryli 91 nowych wulkanów. Są pod pokrywą lodową, a topnienie może spowodować ich wybuch. Ile ich jest? Nie wiadomo. Numer kierunkowy na ten kontynent to +672, ma też domenę internetową i flagę. Brak jednak obywateli i rządu. Na jednej ze stacji można znaleźć 2 bankomaty, które zostały zamontowane w 2000 roku. "W bazie McMurdo może przebywać nawet 1000 osób, które do swojej dyspozycji mają 3 siłownie, sklep, bibliotekę i trzy bary – a za piwo czymś trzeba zapłacić" No i oczywiście to kontynent rekordów. - najbardziej wietrzna (ok 340 dni w roku) - najwyższa (2040 m n.p.m) - najsuchsza (suma rocznych opadów waha się między 30 a 50 mm/m2.) - najsłodsza (90% światowych zapasów słodkiej wody) - największa na świecie góra (powstała w kwietniu 2000 roku. Jej powierzchnia wynosiła zatem około 11 000 km²) Dziękuję za przeczytanie i do następnego!
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.