Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Axetiv0

User

About Axetiv0

 • Rank
  lack
 • Birthday 09/25/1998

Informacje Profilowe

 • Location
  Częstochowa
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

192 profile views
 1. Głosik oddany!
 2. Ciekawa historyjka Chociaż przyznam szczerze ze riot też zaczął od 8 sezonu bardziej przykładać się do historii każdej z postaci nowo dodawanej .
 3. Więc Polacy zamiast narzekać na te -10 że żyć się nie da to cieszmy się że nie ma takich temperatur jak właśnie na Syberii A co do samej historii , no cóż jak to dzieci chciały po prostu zrobić niespodzianke a wyszło jak wyszło .
 4. Ludzie to lenie więc taka opcja będzie dobra xD Jestem za!
 5. Grafika wrzucona na zwykłe czarne tło , jak dla mnie nic interesujacego .
 6. Sam mieszkam w bloku , chociaż zawsze marzyłem aby zamieszkać w domu bo tam przynajmniej jest cisza spokój , nikt ci nie wierci xD
 7. Ten 1 obrazek sztos ? A ogólnie to ucz się ucz bo chyba masz do tego jakiś dryg ! Pozdrawiam
 8. Miło się czyta post gdzie ktoś doszukał się tyłu interesujących informacji ! Plusik za te info o których ja nie miałem pojęcia
 9. DzbanPower
 10. Siemanko! Z tej strony jeszcze 20 letni gracz głównie Metina ale w 1.6 się spędziło tak na oko hmm... z 6 lat? Z pewnością większość gimnazjum i podstawówki gdy to z kumplem się ścigałem w rankingu na codmodzie xD . Jak ktoś mnie kojarzy to tylko z serwer Metina bo pod tym nickiem nie grałem w 1.6 , byłem dzieciakiem i moje Nicki były takie że lepiej tego nie wspominać . A coś o mnie? Jestem z Częstochowy , uwielbiam żużel i mam manie robienia wszędzie porządku ? . Przy moim czasie którym dyponuje jeżeli chodzi o "granie w komputer " to mogę sobie pozwolić na to żeby od czasu do czasu wbić na godzinę czy dwie poklikać coś na 1.6 bo tym całym GO po też jakiś 2 latach rzygam , community tej gry zniszczyło mi psychikę . Pozdrawiam !
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.