Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Inoue.

Veteran

Inoue. last won the day on January 15

Inoue. had the most liked content!

4 Followers

About Inoue.

 • Rank
  Mała terrorystka :)
 • Inne grupy
  Woman
 • Birthday 09/22/1995

Informacje Profilowe

 • Location
  Kraina jutra. ;)
 • Płeć
  Kobieta
 • Hobby
  Motoryzacja. ;3
  Fotografia. ;3

Kontakt

 • Steam
  Inoue.

Recent Profile Visitors

6,290 profile views
 1. Masakra ! Musiałam to przeczytać. Szczerze? Praca pod kątem graficznym jest mega, ale nic po za tym. Jakość pracy jest jedną totalną klapą. Nie lepiej było zaczekać niż jak to zostało ujęte: "zabrakło czasu", to po co się w takim razie za to zabierać?! Wybacz za szczerość, taka już jestem. Popracujcie nad tym, bo to jest mega kiepskie.
 2. Ja jak składałam podanie też nie miałam łatwo, liczą się chęci w napisaniu jakiegokolwiek tekstu. Czy to by był wywiad czy artykuł zawsze należało się sprawdzenie.Co do przykładów, zawsze możesz je tutaj napisać, nie trzeba napisać, że nie ma. Od czegoś trzeba czerpać wiedzę i naukę. Ja jestem na tak, najlepiej za okresem próbnym.
 3. Gratulacje dla wygranych. @ HaxIUzrób porządek w skrzynce.
 4. O matko, jaram się tymi grafikami. Uwielbiam taki styl, chętnie zobaczę coś jeszcze.
 5. Siemanko. Miło Cię tu widzieć
 6. W 100% się zgadzam z tym co napisał drenn. Jeżeli jest ktoś ciekawy na swój temat to po prostu moim zdaniem zapytać. Dodam jeszcze, że dla mnie ten dział w ogóle nie ma sensu.
 7. Oglądałam już kiedyś, bardzo ciekawy film warty obejrzenia.
 8. Zdecydowanie jestem na nie: Twoje prace są słabe aczkolwiek każdy kiedyś zaczynał, minusem jest to, że chcesz zostać grafikiem bez tzw. doświadczenia. Mało czasu spędzonego na forum, mało się udzielasz, a grafik musi w jakiś sposób go dużo spędzać z racji tego, że jest w tzw. administracji. Podanie mało przekonujące ze względu na estetykę wykonania.
 9. Nie mam swojego autorytetu. Zawsze staram się osiągnąć i celować we wszystko sama, nie wzorować się na nikim, bo nie zawsze się tak da.
 10. Przeczytałam cały, bardzo ciekawy wywiad. Czekam na więcej, bo ciekawi mnie czy twoje wywiady będą w podobnych pytaniach czy będzie rozbieżność.
 11. Widzę ktoś wrócił na stare śmieci, miło jak takie osóbki wracają. Siemanko.
 12. Schudnąć 5kg. xD Plus do tego zmodzić do końca samochód. ;p
 13. Ja jestem za, chętnie znów powalczę o tytuł.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.