Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


SprintBogiem

Veteran

SprintBogiem last won the day on January 28

SprintBogiem had the most liked content!

1 Follower

About SprintBogiem

 • Rank
  Teletubiś
 • Birthday 06/23/2004

Informacje Profilowe

 • Location
  Polska
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Kacper

Recent Profile Visitors

861 profile views
 1. Pewnie zauważyliście spadek mojej aktywności. Chciałbym się z wami dzisiaj pożegnać. Może wrócę kiedyś na te forum, lrcz na chwilę obecną tego nie planuje. Powodem jest zmiana sieci. Dziękuję za miłe chwilę na tym forum! Cześć ?
 2. Z czarnym kotem, że jak przebiegnie Ci przez drogę to masz pecha... Ogólnie to nie wierze w te przesądy.
 3. Nic dodać, nic ująć. Uważam, że Ty wywołujesz wiele konfliktów na chatboxie, więc jakoś nie widzę Cię w roli moderatora.
 4. M Jak Miłość ❤
 5. Nie za długa, nie za krótka. Łap plusa. Ogółem to dużo więcej tematów mogliście poruszyć. Na przykład: Serwery, które dołączyły w styczniu, Osoby z największą ilością punktów reputacji w =||=, Najaktywniejsi csowicze w =||=.
 6. Ludzie dziwicie się, że community cs'a umiera, a nie przyjmujecie nowych i rzadkich modów tylko te dd2, 4maps i w kółko. Jak najbardziej jestem na tak, jeżeli masz dobrą ochronę na tym VPS'ie. Popatrzcie też na sloty, przecież są jedną z najważniejszych rzeczy. Nie, wolicie przyjmować drugiego cs:go moda, a na pierwszym rzadko gra full graczy. Jestem za okresem próbnym, a jeżeli będzie dobra reklama to jestem na duże tak.
 7. Grać w cs'a z @ xShingu
 8. Mogłeś chociaż na ślub zaprosić hehe. Nie no, powodzenia i cześć!
 9. Bo miał siostrę? A ten "rybak" to była kobieta.
 10. Dzień Dobry, a może do widzenia. Chciałbym coś wam wyjaśnić. O tym temacie myślałem już od napisania podania o admina cod'a, lecz nie miałem odwagi. Jeżeli mam już rangę "Redaktor" to chciałbym wam powiedzieć, że na prawdę nie mam 16 lat tylko 14. Byłem na wielu forach, gdzie wszystko było minimum od 16 lat, a chciałem coś osiągnąć. Kończyłem głównie z banem albo z odebraniem mi wszystkich uprawnień, dlatego bałem się napisać owy temat. Przepraszam wszystkich, a głównie administrację, która dała mi szansę zostać Redaktorem. Mam nadzieję na dobre rozstrzygnięcie owej sprawy. Jeszcze raz przepraszam i dziękuję!
 11. Nick: @ SprintBogiem Liczby: 3,4,5,6,9,12 Liczby: 13,14,23,26,29,30
 12. @ Vapi00to daj mu linka do HLTV, bo ja nie widzę w liście serwerów, żeby było. W dodatku @ GucioX to jest naprawdę dobry gracz, jakich mało i nie zasługuje na tego bana.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.