Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


burdel

Veteran

About burdel

 • Rank
  Płytki Facet.
 • Birthday 03/17/1998

Informacje Profilowe

 • Location
  Podkarpacie
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

545 profile views
 1. Skiny na serwerach czasem nie zostały zakazane przez Valve? Pytam z ciekawości, obiło mi się co o uszy...
 2. Chyba dobry był z Polskiego :v
 3. Jeśli chodzi o trzecią pracę to wiem, ale tło forum jest czarne i tego nie widać. Chciałem to poprawić, ale nie było potrzeby. Ludzik właśnie nie miał być wtopiony, miał wystawać z banner (taka koncepcja).
 4. Opis produktu / usługi: Prace graficzne na zlecenie. Cena produktu / usługi: Cena pod każde zamówienie jest indywidualna. Forma płatności: Przelew najlepiej. Kontakt: Steam lub Prywatna Wiadomość na forum, ale na steam odpiszę szybciej. Allegro (nie wymagane): Jeśli kupujący pokryje koszty, jak najbardziej. Zdjęcia: Layout pod sieć serwerów Counter Strike: Przykładowe prace! Banner interaktywny: Grafika do szablonu moderacyjnego: Banner serwerowy: Możliwa współpraca
 5. Twój nick: burdel Link do zaakceptowanego podania: -
 6. Cześć, mam na imię Mateusz i odkąd tylko sięgam pamięcią zajmuję się grafiką. Tutaj macie kilka przykładowych prac które wykonywałem na zlecenie dla różnych osób. Tylko konstruktywna krytyka pomaga mi się rozwijać dalej więc jeśli możecie to prosiłbym, abyście ocenili moje prace. Pracuję w programie Photoshop 2018 i zamierzam w niedalekiej przyszłości postawić stronę internetową, aby móc poszerzyć możliwość wykonywania odpłatnych zleceń. Zapraszam :)
 7. Nick: @ burdel Rodzaj występowanego błędu: Render w headerze ;v Screenshot: Chyba nie potrzeba, jestem osobą która ma na codzień styczność z grafiką i wpadło mi w oko ;d (Prawa ręka, łokieć)
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.