Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Yoohoo

User

Yoohoo last won the day on February 14 2019

Yoohoo had the most liked content!

1 Follower

About Yoohoo

 • Rank
  Redaktorek
 • Birthday 11/26/2002

Informacje Profilowe

 • Location
  Olsztyn
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Piłka nożna, gry komputerowe, motoryzacja i ciężarówki.

Kontakt

 • GG
  59161181
 • Steam:
 • Strona WWW
  http://www.csowicze.pl

Recent Profile Visitors

1,978 profile views
 1. Oczywiście na nie: - ile już tych rang? - najpierw wywiąż się z obowiązków pozostałych rang - twoje zachowanie jest na poziomie gówna pozdrawiam
 2. Nick: @ Yoohoo Z jakiej rangi rezygnujesz?: Mój jedyny, kochany redaktor. Powód: Przykro mi, ale ostatnia atmosfera na forum jest równowarta z gównem. Nie podoba mi się to jak i ostatnia "fuzja" forum na której bardzo dużo stracicie. Przejrzyjcie na oczy. Dzięki za współpracę @ RumcajsJumper
 3. Słowaccy funkcjonariusze zatrzymali 20-letniego kierowcę z Polski który spowodował wypadek w regionie orawskim. Mężczyzna nie zatrzymał się na polecenie policjantów, w związku z czym musieli oni użyć broni. W czwartek polski kierowca uczestniczył w wypadku w regionie orawskim na Słowacji. Kierował on Mazdę, a ponieważ uciekł z miejsca wypadku policja zaalarmowała pobliskie patrole. Służby zauważyły samochód, lecz kierowca nie odpowiedział na policyjne sygnały i nie zatrzymał się. Szaleniec. "Jego arogancka i niebezpieczna jazda zagrażała innym użytkownikom drogi. Ponieważ kierowca nie odpowiedział na powtarzające się wezwania do zatrzymania, policja użyła środków przymusu" - napisała tamtejsza policja. Nie oznacza to nic innego jak strzały. Służbom udało się zatrzymać samochód.
 4. Dla mnie u Ciebie na minus wychodzi ortografia i interpunkcja. Słabo jest z tym, popraw to. Pomijając to, zachowujesz się źle w stosunku do innych za to aktywność masz na zadowalającym poziomie. Ja na obecną chwilę co do Twojej kandydatury jestem na nie. Zdanie zmienię wtedy, gdy ty zmienisz swoje zachowanie, bo to jest Twoją główną wadą. Pozdrawiam i powodzenia, Yoohoo.
 5. Pierwsze - spoko. Co do drugiego to po chwili namysłu to myślę, że nie. Weteran jakąś bardzo specjalną rangą nie jest, by takie coś wprowadzać. No bo co, można mieć weterana z 0 ilością postów a wystarczy mieć konto zarejestrowane jakiś czas temu (3 lata chyba).
 6. W Paryżu wybuchły zamieszki podczas pierwszomajowych demonstracji "żółtych kamizelek". Aby je opanować, policja użyła gazu łzawiącego. Zamaskowani demonstrancji protestują przeciwko polityce prezydenta Francji Emmanuela Macrona. Demonstranci w żółtych kamizelkach zebrali się na czele pochodu zorganizowanego przez francuskie związki zawodowe. W odpowiedzi na gaz łzawiący obrzucili policjantów kamieniami. Służby już wcześniej ostrzegały przed tym, że może dojść do zamieszek organizowanych przez lewicowe organizacje. Protesty Żółtych Kamizelek rozpoczęły się już w listopadzie, a powodem tego było podniesienie cen p aliw. "Żółte kamizelki" protestują również w dużych miastach takich jak Lyon, Nantes czy Marsylia.
 7. bardzo nam miło i witamy w naszych progach drenn moge ci zrobic nawet wiem z czym
 8. jestem oczywiscie na nie za to ze jestem 0,5 redaktora (chyba że może Kamil jest) nie no luzik, na tak + wiek + fajne prace + aktywność zmienie na nie jak dasz 2 redaktorow pozdrawiam i milo mi przywitac nowa pania redaktor
 9. No nie wiem czy taka zerowa, zajmuję się nie tylko redakcją CSowicze.pl a nie możecie ode mnie wymagać cudów. Mam przydzielone P&O i wywiady jak każdy redaktor którymi się zajmuję, więc nie wiem czego się grzejecie. Niedługo pojawi się następny wywiad, jeżeli uznajesz że moja aktywność jest zerowa to napisz podanie i zobacz, ile to zajmuje czasu. Pozdrowienia. PS: zrób dla mnie grafikę
 10. Wcale nie głupie pomysły. Generalnie okej, za.
 11. Witajcie! Kolejną nominowaną osobą jest @ esej Czas na zadawanie pytań macie do 22.04.2019 do godziny 18. Zasady: Pytania zadajemy poprzedzając [P], a odpowiedzi [O]. Przykład: [P] Ile masz lat? [O] Dziesięć i pół. Do dzieła!
 12. Już pewien czas wiemy o strajkach nauczycieli. Miały one zostać odwołane gdy rozmowy z rządem osiągną to, czego pragną związki. W dniu wczorajszym ostatnie rozmowy zostały skończone, i zakończyły się podpisaniem porozumienia na linii Solidarność - Rząd. FZZ i ZNP nie chcą porozumienia na warunkach, jakie postawił rząd RP. Znaczna część szkół w Polsce nie prowadzi zajęć od dziś, aż do momentu gdy nauczyciele osiągną swój cel - odpowiednie podwyżki. Na udział w strajku zgodziło się około 80% polskich szkół i przedszkoli. Jak myślicie? Czym zakończy się ten strajk? Co najlepsze - kiedy? Gdzie jest minister Zalewska? Otóż pani wiceprezes rady ministrów Beata Szydło mówi: "Pani minister Zalewska jest tam, gdzie powinna być minister edukacji, czyli jest w ministerstwie, są przygotowywane dane, jest w stałym kontakcie z kuratorami, szkołami. Mamy wywołany przez ZNP protest, naturalną rzeczą jest, że pani minister w tej chwili jest tym zajęta"
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.