Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


JOO

Veteran

JOO last won the day on August 10

JOO had the most liked content!

1 Follower

About JOO

 • Rank
  Krypton.
 • Birthday 06/03/1999

Informacje Profilowe

 • Location
  Polska <3
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Daniel

Kontakt

 • Steam
  Krypton.

Recent Profile Visitors

52,519 profile views
 1. Zdecydowanie smażone
 2. Odświeżam XD Co tutaj brak grafików ;d ?
 3. Imię Daniel Napisz coś o sobie Daniel sobie jestem, mieszkam niedaleko Gorzowa WLKP, pogrywam a raczej wracam do Cs'a 1.6 jak i Globala , ale przeważnie można mnie spotkać w lesie na Summoner Rift jak gram w League of Legend's 😜 Jestem człowiekiem, który niestety już pracuje i takie tam mało ważne rzeczy a wiosen już przeżyłem okrągłe brzydkie 20 Interesuje się dobra muzyka, trochę grami a ostatnio zacząłem coś tam próbować na siłowni, tylko trochę mi ciężko wygrać z tym kiedy dzwoni ktoś z propozycją brzydką a wtedy siłownia idzie na marne 😞 Na CSowiczach byłem już wcześniej a większość mnie kojarzy na pewno Zdjęcie max.2 Proszę bardzo
 4. A ja jestem na Nie xD Dlaczego ? Z tego co doczytałem to owszem byłeś dość wysoko tutaj, ale zrezygnowałeś czy co tam (nie wiem, nie wnikam) i wracasz po czym zaraz piszesz podanie Wydaje mi się, że powinieneś się trochę wstrzymać z tym podaniem, posiedzieć trochę na forum, poprawić aktywność i odzyskać zaufanie Administracji.
 5. Bardzo różnie, zależy co mi wpadnie w ucho, ale aktualnie leci to ;D
 6. Nie koniecznie, liczę na Ciebie
 7. No tak prawie to Polski, ale też coś tam Dojcza liznąłem i rozumiem trochę
 8. 1. Typ pracy (Avatar/Sygnatura itp.): Sygnatura 2. Wymiary: 600x200 3. Tematyka (CS, Muzyka itp.): League Of Legends 4. Kolorystyka: Dowolna 5. Napis/y: Krypton. 6. Link pomocniczy: ---- 7. Dodatkowe informacje**: Dobrze by było, gdyby na sygnaturze nie było nawalone wszystkiego pełno. Za każdą wykonaną prace oczywiście plusik poleci
 9. Szału nie ma, ale najgorsza nie jest Podoba mi się a plusik za chęci leci Liczę następnym razem na coś bardziej takiego "ŁAŁ"
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.