Skocz do zawartości

Zablokowane Obecna sytuacja sieci...


ferstel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

#WSTĘP

 

Jak możecie zauważyć troszkę się zmieniło w obecnej sytuacji sieci... Wiele osób odebrało to w troszkę negatywny sposób. Rozumiemy ich podejście do obecnego stanu i jesteśmy w pełni świadomi że mogliście to odebrać tak a nie inaczej. Nagła zmiana właściciela z RumcajsJumper na IMyourDestiny to i również dla mnie jest szok. Wiele lat prowadzenia sieci przez jednego właściciela zmieniła się na innego. Dla nas też to nie jest łatwa sytuacja.. Chcemy robić wszystko aby sieć działa jak dotychczas i dopełnimy wszelkich starań aby tak się stało.

Wszelkie informacje na temat sytuacji możecie przeczytać w tym temacie - https://csowicze.pl/topic/76717-sprzedaż-csowicze/ . 

 

 

#CODALEJ? 

 

Ogrom pytań zostało w naszym kierunku skierowane, co dalej? Jaki jest dalszy plan na sieć? Co chcecie dalej z nią robić? 
Chcemy Was utwierdzić w przekonaniu że dołożymy wszelkich starań aby sieć nie straciła na wartości i nie spadła z rankingu, tylko i wyłącznie ze względu na zmianę właściciela. Również powrócę do w.w zdań w części - #WSTĘP. Rozumiemy Wasze zbulwersowanie w stosunku do podjętych przez nas działań dot. awansów osób na wyższe rangi. Może i było to zbyt pochopne podejście i wiemy jak mogliście to odebrać - zbyt szybko, nie zasługuje, to jakiś żart.. Również z tym jesteśmy z Wami zgodni... Zbyt szybko podeszliśmy do przekazania Wam informacji o awansowaniu osób na dane stanowiska. Powinniśmy to zrobić stopniowo, ponieważ już sama informacja na temat zmiany właściciela sieci uwolniła w Was widoczną gołym okiem reakcję. Jednakże kontynuując temat co dalej z siecią? Chcemy dalej pchać sieć do rozwoju i to nie tylko poprzez awanse osób, ale również rozwój obecnych serwerów i pozyskiwanie coraz to nowych. Wiemy że jest to może dziwne do zrozumienia po sytuacji zmiany właściciela. Jednak mogę sam to Wam obiecać że dopilnuję wszystkiego aby sieć prężenie się rozwijała i aby nic się nie stało aby to wszystko co razem ZBUDOWALIŚMY rozpadło się przez jakąś głupią sytuację...

 

Również wiem że wiele osób może nie toleruje danych osób ( w tym mnie ). Rozumiem to bardzo dobrze, ale jeżeli chcemy dalej to rozwijać to musimy zakopać topór wojenny i podać sobie rękę i działać dalej. Nie jest to łatwy orzech do zgryzienia, ale jednak możliwy. 

 

Potrzebujemy dużo czasu aby na nowo wzbudzić w Was zaufanie po zmianie obecnego sztabu administracyjnego, ale chcemy abyście dali nam szanse i pomogli nam w rozwoju tego projektu. Bo napiszę to jeszcze raz, bez Was nie było by tego co jest teraz.. Dajcie szansę wykazać się nowym osobom, w tym nowemu właścicielowi IMyourDestiny. Aby mógł wyrobić sobie w Waszych głowach dobrą opinię... Bo to on wyszedł z możliwością pomocy i działania aby sieć dalej funkcjonowała... 

 

 

#MOMENTPRZEŁAMANIA

 

Sami wiemy że gdyby nie zaistniała sytuacja, to wszystko było by takie samo. Ale wiecie że nie mamy na nic wpływu.. Stało to co się stało i musimy dalej funkcjonować. Jest to dla nas wszystkich moment przełamania i zaczęcia wszystkiego od tzw. "nowa". Jednakże wszystkie rzeczy które do tego momentu czyniliśmy, róbmy dalej. Nie rezygnujmy z tego na co pracowaliśmy tyle lat.. My nie robimy tego głównie dla siebie... My robimy to wszystko ze względu na WAS. To Wasza obecność podnosi nas na duchu i prowadzi to tego aby tworzyć coś wielkiego!!! 

 

 

#SŁOWAMIZAKOŃCZENIA

 

Na sam koniec chciałbym jeszcze raz przeprosić Was, że wszystko stało się tak szybko... Powinniśmy Was poinformować powoli, stopniowo.. Abyście przyswoili to segmentowo a nie wszystko na raz Wam wyrzucić i czekać aż to zrozumiecie. Wiemy że macie nam to za złe, też nam jest teraz źle że zrobiliśmy tak a nie inaczej. Chcemy abyście mieli o nas takie same zdanie jak dotychczas i jeszcze raz powiem, dajcie szanse IMyourDestiny. On również chce dobra dla nas WSZYSTKICH

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie zmieniło się nic z wyjątkiem właściciela. Awanse tam pal licho...

Byle tylko właściciel się ogarnął i nie pyskował za dużo w czatboxie jak ma czasem w zwyczaju.

 

A tak to spoko xD

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę obiecać wam, że będę dbał o dziecko @ RumcajsJumperi zrobię wszystko żeby ta sieć była top1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie pakujemy walizy :kekw:

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lee123

jak wiele razy na grupce mówiłem, do Destiniego nic nie mam, da się pogadać pośmiać. Oferowałem mu już pomóc, jeśli by takowej chciał. A tak to życzę powodzenia Rumcajsowi jak I Destiniemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie