Skocz do zawartości

Forumowy Challenge  

7 użytkowników zagłosowało

1. 1. Weźmiesz udział w zabawie?

• Tak, chętnie
      7
    • Nie, ch****y pomysł
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Admin

Cześć, przychodzę do Was z propozycją czegoś nowego na forum, a mianowicie coś takiego jak Forumowy Challenge.

Na czym miałoby to polegać? 

Nam chodzi głównie o to, by zaangażować Was do wypowiadania się i aktywności w różnych działach na forum. 

Forumowy Challenge trwałby jakiś okres czasu np. Co miesiąc, co tydzień. Każdego miesiąca mielibyście kilka określonych zadań do zrobienia. Po wykonaniu każdego z "zadań" otrzymywalibyscie jakieś punkty, które pod koniec miesiąca zamieniałyby się na nagrody mniej lub bardziej wartościowe w zależności od ilości i rodzaju wykonywanych przez Was zadań. Mógłby być to medal na forum, vip na serwerze, ale nie tylko. Jeśli zaangazowaloby się w to sporo osób to moglibyśmy pomyśleć też o nagrodach rzeczowych czy pieniężnych. 

Co o tym myślicie? Jak na razie to tylko mini plan zrodzony w mojej głowie. 

Chciałabym dowiedzieć się ile osób byłoby chętnych na udział w takiej zabawie. 

imageproxy.png.49eabd7cd8fd5af06198bb12291980d1.png

Odnośnik do odpowiedzi
Admin

Hej,

W sumie czemu by nie spróbować. Zawsze to jakieś urozmaicenie na forum + aktywność ludzi przez to może się polepszyć. Jestem za.

Nie znasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie?
Znajdź odpowiedź w TYM 
miejscu!

:!!: (jeżeli brakuje jakiegoś pytania, napisz na PW a dodamy je do listy) :!!: 

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się piszę, ale wątpię czy to się uda. Czasy for już przeminęły. Ale spróbujcie. 

Tylko człowiek głupi nigdy nie wybacza i wciąż wypomina grzechy, za to człowiek dobry je zapomni i przebaczy.

Ja natomiast uważam, że najlepiej być człowiekiem inteligentnym, który grzechy wybaczy i wypominać nie będzie, lecz będzie też o nich pamiętał i miał baczenie na to czy warto po raz kolejny  zaufać drugiemu.

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

ciekawy pomysł

tumblr_n1ee6zrPfF1tp8a60o1_500.gif.beece321c093b78e6128153080c11525.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Admin

propozycja_przyjeta.png

imageproxy.png.49eabd7cd8fd5af06198bb12291980d1.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...