Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycja. Turniej 5v5


QualleN

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga! Proponuje turniej 5vs5 w grę jaka jest CS 1.6.

Wiem ze z serwera dd2 są chętni wiec reszta zależy od tego czy reszta serwerów ma takich zawodników by nas ograć :kappa: 

Zamysł jest taki żeby zagrać w gołego csa, takiego jak go stworzyli, tj bez żadnych pluginów ułatwiających.

Proponuje dobrać sobie timy samemu, myślę ze 5 podstawowych graczy plus 1-2 rezerwowych.

Typ turnieju do dogadania ( jak wiele innych rzeczy takich jak terminy,zasady) - drabinka bądź inne rozwiązania.

Mapy typowo pod pake czyli : dd2, inferno, mirage i nuke wybierane przez kapitanówna zasadzie banow bądź osoby wyznaczone przez resztę zespołu).

Chciałbym żeby turniej był na w miarę przyzwoitym poziomie wiec liczę na pomoc wasza  jak i administracje np. tsa ( stworzenia kanałów itp. w celu losowania map, komunikacji w drużynie, oczywiście pod jakimś nadzorem)

Turniej nie musi być jednodniowy ale to zależny od dostępności graczy jak i ich opinii na ten temat, ilości drużyn oraz wybranego trybu ( drabinka itp)

Problemami z którymi sobie nie poradzę to serwer. Nie ogarniam takich rzeczy za bardzo wiec tutaj tez liczę na kogoś z administracji forum.

Dużo zależy od nas (graczy, forumowiczów) wiec jeżeli jesteście zainteresowani tym pomysłem, macie propozycje jak to usprawnić badz chcecie pomoc w organizacji tego całego eventu? piszcie co można poprawić, jak to widzicie. Może macie doświadczenie w czymś takim bo ja nie koniecznie ale chciałbym poczuć trochę rywalizacji.

Nagrody ? Myślę ze turniej 4fun wiec jeżeli Administracja forum była by na tyle mila by dodać może jakąś range za wygrana, jakieś vipy na wybranych serwerach (oczywiście za jakieś sensowne miejsce, ale to zostawiam osobom odpowiedzialnym za to).  

Tak wiem jest to napisane chaotycznie ale jest pomysł ale brak doświadczenia :D

Tak jak już mówiłem liczę na wasza pomoc i pomysły. 

Dzięki !

 

 

PS. Sprawdźmy ile timow sie zbierze i jeżeli jesteście już zebrani w 5 to piszcie tu bądź do mnie na pw, steama z nazwa drużyny oraz nickami zawodników. 

Do opracowania jest jeszcze jakiś regulamin, zasady itp żeby ograniczyć jakieś dziwne sytuacje.

 

Chodz sie sprawdzic !

b_350_20_5a6c3e_383f2d_d2e1b5_2e3226.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja,@ QualleN@ OneTapMachine @ Śpiochu. @ Fatal1tY @ Dami @ misiek223

Myślę że taka ekipa z DD2 byłaby spoko. 

Turniej zrobić w 3-4 dni tak jak my robiliśmy lub raz w tygodniu graliśmy. Ale to było spowodowane tylko tym że bym problem z graczami bo co chwila wypadało kilku z jakiś tam przyczyn. 

Co do serwera to myślę że by nam udostępnili jakiś ewentualnie by się zrobiło pod mixa i tyle.

Może być z jednej strony ciężko bo też serwery się nie wszystkie kręcą na sieci więc rywalizacja między jakimś serwerem może się nie udać lecz po to temat stworzony żeby się wypowiadali wszyscy. Ogólnie też bo nie napisałem. Nasz turniej był między administracją tylko z poszczególnych serwerów lecz jeśli by to nie wypaliło to normalnych graczy się zaprosi. 

@ Admin CS 1.6 [3 Maps] @ Admin CS 1.6 [5 MAPS] @ Admin CS 1.6 [DD2+GO MOD] @ Admin CS 1.6 [FFA + BF2] @ Admin CS 1.6 [FFA] @ Admin CS 1.6 [CSGO MOD] @ Użytkownik

Hnet.com-image.gif.79277061f0e16326b2b271e56c695df1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy ale pytanie kto tym się zajmie. Nie mamy serwera mixowego na sieci, do tego musiałby by się tym zająć,  a pewnie chętnych nie będzie. Łatwiej by było zorganizować konkurs 2v2 na aim mapach itp. Więcej par by wtedy było. Ciekawsza rywalizacja. Oczywiście każda jedna osoba musiała by nagrywać POV'a z gry. Brak POV'a = odpadnięcie z turnieju. 

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie fajna propozycja, ale musicie mieć kogoś kto się podejmie organizacji tego oraz jakieś nagrody :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_przyjeta.png

Propozycja przyjęta, taki konkurs jest organizowany -> TUTAJ <- 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie