Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Simba

odrzucone [Games Support] Muody Simba

Recommended Posts

Nick:Muody Simba
Imię:Sebastian
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?:6+/-
Czy pracowałeś już na takiej posadzie?Pracowałem na posadzie moderatora wiec myślę ze dam rade.
Opisz siebie:Cześć mam na imię Sebastian Beniamin mam 16 lat moją pasją są gry komputerowe,Jeżdżę rowniez na enduro ktm 125.W wolnym czasie chodzę na siłownię jak i biegam by utrzymać formę.Lubię sport a bardziej interesuję sie kulturystyką
Dlaczego akurat Ty?:Jako iż jest rekrutacja na owe stanowisko czemu by nie spróbować swoich sił na takim cudownym stanowisku co do 20 sensownych postów uzupełnię je z czasem bo zostane tutaj na bardzo długo 
Kontakt: steam

https://steamcommunity.com/profiles/76561198395631186/

Jestem nowy ale się wypowiem

- Konto ewidentnie pod podanie

- Podanie napisane "na kolanie" , można wychwycić parę błędów. 

- Nie spełniłeś, chyba żadnego z wymagań

Podsumowując jestem na Nie

Na nie młody. Brak postów, zerowa aktywność. Dopiero co dołączyłeś.  O wymaganiach jakie muszą być na dane stanowisko to nie wspomnę 😅

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By UszatekSupport
      Nick: Uszatek
      Imię: Przemek
      Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 3/4 + cs
      Czy pracowałeś już na takiej posadzie? Nie
      Opisz siebie: Jestem Przemek mam 17 lat. Interesuje się grami, balowaniem, Parkourem,streetwear (Taki styl ubierania) do tego jestem osobą miła, kultularną, odpowiedzialną i potrafię szybko dostosować się do nowego otoczenia. 
      Dlaczego akurat Ty?: Chcę pomóc sieci, chociaż jestem nowy, ale widzę braki na owym stanowisku i myślale, że każda pomoc może się przydać w takim momencie. 
      Kontakt: gg/steam/forum/
    • By terrorist0p AWP
      Nick: @ terrorist0p AWP
      Imię: Bartłomiej
      Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Jak wracam z pracy to już przesiaduje na forum, dziennie po około 2/3h minimum jestem.
      Czy pracowałeś już na takiej posadzie?: Na posadzie Games Support jeszcze nie, ale na posadzie Moderatora tak, a czytając obowiązki to taka praca moderatora   tylko w działach gier
      Opisz siebie: Bartek, 20 lat z Podkarpacia z okolic Rzeszowa, na co dzień zawodowy kierowca jak już większość z Was wie  
      Dlaczego akurat Ty?: Rekrutacja otwarta 0/3, to zgłaszam się do pomocy!
      Kontakt: Steam,PW,FB
    • By xdTv
      Nick:xd Data Urodzenia:13.08.2004 Dlaczego ty masz pełnić funkcję administratora na serwerze?:Chciałbym pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze. Co dzień jestem kulturalną osobą też umiem rozpoznać cheatera (mam prawie 600 godzin w Cs Go) Znajomość sourcemod [1/5]:3/5  
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.