Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nick: Opjur
Doświadczenie [w byciu adminem]: Byłem już kilkukrotnie adminem na serwerach i potrafię odróżnić odpalonego gracza od dobrego doświadczenia w grze :D 
Znajomość AMX'a [w skali 1-10]: Dobre 5 ;)
Staż w CS'ie: z 7 lat z roczną przerwą 
Dlaczego Ty: Mam twardy charakter traktuje ludzi na równym poziomie. I po rozmowie z pewną osobą postanowiłem że pomogę wam czynić Spokój i swobodną grę na serwie ;)
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Opjur/147.135.197.50:27015/ Proszę bez wyśmiewania się godziny bardzo szybko nadrobię ;) 
Link do www.steamid.eu:  STEAM_0:0:455774882
Dofinansowanie serwera 11,07zł sms/6zł przelew [tak/nie]: Jasne. 

Ja bym była na tak. Mimo tego, że jest dużo adminów to nie każdy jest w stanie być cały czas na serwerze. Poza tym każda pomoc się przyda.

+doświadczenie

+chęć pomocy

-aktywność ale da się nadrobić :D

Jestem na Nie 

Nie bądźmy śmieszni 1 dzien na serwie i podanie? Wielu innych graczy bylo odrzuconych a mieli większe gt.

Na forum tez nowy daj sie poznać 

Na plus skladka 

Na plus chęć pomocy

Nadrob aktywność daj sie poznać a może zmienie zdanie. Pozdrawiam 

Jestem na nie:
-To jest normalna rekrutacja więc nie spełniasz wymagań.
+Wiek. 
+Chęci. 
-/+ Podanie. 

To powinno być odrazu odrzucone ^^

Proste, że na nie, napierw robisz gt a później składasz podanie, skoro nie masz czasu zrobic gt to nie masz czasu na adminowanie, proste :)

nawet nie wiem kim Ty jesteś, nie znam cię, pewnie jak większość ludzi z serwera.

ro*******y też mnie głosy na tak, wiek i składka to moim zdaniem najmniej ważne rzeczy ^^

Na NIE:

• - GT na serwerze tłumaczy wszystko (ludzie składają podania mając dużo dużo większe GT i są odrzucani)
  • - aktywność na forum
  • - staż na forum
  • - mała aktywność na serwerze = wchodząc na serwer nikt Cie nie zna
  • + składka
  • + chęci

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By #WolF
      Imię: Mateusz Wiek: 15 Nick z gry: #WolF =BH= Link do profilu GT na serwerze: https://www.gametracker.com/player/%3FWolF %3DBH%3D/54.38.142.181:30061/ Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/WolF1050/home Steam ID: STEAM_1:1:87362363 Dlaczego Ty?:  Gram dużo na serwerze AWP i widzę, że często brakuje administracji na serwerze, kiedy ktoś wyzywa, używa programów dających przewagę nad innymi graczami itp. Jestem kulturalny, miły. Czasami lubię się pośmiać wspólnie z innymi. Chciałbym godnie reprezentować serwer. Znam komendy i zaznajomiłem się z regulaminę. Chciałbym pilnować porządku i strzec serwer przed nieuczciwymi graczami. PS Na serwerze jestem codziennie. Ile grasz dziennie?: 1-3h zależy od dnia. Składka członkowska 5zł/msc (TAK/NIE): Może Znajomość sourcemoda (0/5): 4 Kontakt: Facebook, Discord.
    • By Emitowany CS:GO MOD
      Imię: Filip 
      Nick w grze: Emitowany
      Steam/Nonsteam (podaj) : nonsteam
      Dlaczego chciałbyś zostać adminem ?: Ponieważ spędzam dużo już czasu na tym serwerze i widzę co tu się dzieje ale nic nie mogę z tym zrobić, a przynajmniej jak będę adminem pomogę wam przy sprzątaniu serwera z ludzi toksycznych, oraz z ludzi którzy psują grę używając dodatkowych wspomagaczy typu wh czy aimbot itp,a jedynym adminem który codziennie sprawdza serwer to Pietrek :), i prosił o pomoc przy sprzątaniu serwera :), a ja się zgodziłem.
      Ile czasu poświęcasz dziennie na grę ?: 1-4, nawet całymi dniami gram 
      Znajomość Panelu amxx? (1-10): 5/10- z czasem, przy lekkiej pomocy będzie lepiej
      Sposób opłacania obowiązkowej składki (SMS/PRZELEW/PSC): SMS i  PSC
      Akceptujesz Regulamin ? (Tak/Nie): TAK
      Kontakt: Numer Telefonu: 796992610 lub przez steam
      Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Emitowany/145.239.237.138:27015/
      Scr z serwera (hud): 

Jak coś to scr z serwera zrobione 2h temu, poniewaz teraz juz 40h prawie wbite 
    • By Ksieciuniooo
      Imię: Tadeusz 😂
      Nick w grze: Ksieciuniooo
      Steam/Nonsteam (podaj): nonsteam
      Dlaczego chciałbyś zostać adminem?: Byłem adminem na innym serwerze który został wyłączony a dalej chciałbym się kształcić w tym kierunku 😂
      Ile czasu poświęcasz dziennie na grę?: 2 Godzinki 
      Znajomość panelu amxx? (1-10): 6-10 chyba 😂
      Sposób opłacania obowiązkowej składki (SMS/PRZELEW/PSC): sms
      Akceptujesz regulamin? (Tak/Nie): tak
      Kontakt: GG 68311796
      Link do GT:|https://www.gametracker.com/player/Ksieciuniooo/145.239.237.138:27015/
      Scr z serwera (HUD): Jutro dostarczę 😬😅
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.