Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Propozycje - poprawa aktywności użytkowników i powroty na rangi.


Evanella

Propozycje zmian na forum.   

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dodanie gier i zabaw

    • Jestem na tak.
      9
    • Jestem na nie.
      4
  2. 2. Brak możliwości powrotu na dawne rangi.

    • Jestem za.
      8
    • Jestem przeciw i podałem swój argument.
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Propozycje na chwilę obecną:

 

Witam, przybywam z kolejnym pakietem 2 propozycji, które mam nadzieję

przymierzą się w jakimś stopniu do rozwoju forum.

Dodałam także do tematu ankietę, w której możecie zagłosować na dany pomysł jeśli Wam się podoba.

 

 

1. Dodanie Gier i zabaw na forum.

Zapewne większość z Wam zauważyła na innych sieciach ten dział - został on stworzony z myślą o osobach znudzonych poważnymi wypowiedziami

w różnych tematach na forum. Gry i zabawy także poprawiają aktywność użytkowników względem forum i zrzesza ich razem moim osobistym zdaniem.

 

 

2. Brak możliwości powrotu na dawne rangi.

Tak jak słusznie ludność csowiczów spostrzegła "więcej tu Zasłużonych niż ludzi razem wziętych", a rezygnacji nie ubywa.

Bez sensu jest przyjmować osoby, które odeszły, bo nie miały ochoty pomagać sieci w trudnych chwilach. Następnie ponownie ich przyjąć na gotowe.

Wiele osób na rangach zauważyłam, że swego czasu sobie po prostu "odpuściła" i czekała bóg wie na co.. aż ktoś ruszy przysłowiowe 4 litery i zrobi coś za nich.

Nie, nie tędy droga jeśli chcemy stworzyć naprawdę dobrze funkcjonującą sieć. Dlatego moja propozycja jest następująca: Brak możliwości powrotu na rangi osobom "Zasłużonym".

 

@Edit: Myślę, że propozycja @esej jest tutaj bardzo zbliżona do tego o co mi chodziło. Wstawiam zatem cytat jego wypowiedzi:

 

Proponuje wyzerować rangę zasłużonego i zmienić jej nazwę na „Weteran” do tego rozdać tylko osobom, które zrobiły dla tej sieci bardzo wiele (nie liczy się poświęcony czas lecz czyny) w tym też osoby mające przynajmniej EX Junior Admina. Kiedy tak się stanie to osoba z taką rangą napisze na sb za jakiś czas i będzie wiadomo, że to jest dla tej sieci KTOŚ… a nie były ubt czy randomowy moderator, który zrezygnował, bo była kartkówa z przyrki :) Do tego jakaś plakietka w stylu Elita CSowiczów. (Dokładne przegadanie w każdym przypadku kto zasługuje i dlaczego)

Tyczy się to też wielu rang bo trzeba ustalić dokładne prawa i obowiązku poszczególnych rang by była wyrazna hierarchia sieci a nie tylko teoretyczna.

 

Ja wiem, że w tej chwili sprowadzam na siebie fale kontrowersji, ale chciałabym żeby każda osoba, która w sposób krytyczny podchodzi do tego punktu podała chociaż jeden

argument za umożliwieniem takim osobom powroty na rangi.

 

Pozdrawiam cieplutko.

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Przechodząc do twoich propozycji:

 

2. Brak możliwości powrotu na dawne rangi.

 

Nie wiem czy dobrze mówie ale mogę się mylić, że jest na naszym forum takie coś jak "czarna lista". I polega na tym że nie może po paru rezygnacjach, nie może funkcjonować na wyższych rangach na forum. Ale tak jak mówię, nie wiem czy się nie mylę..

 

 

1. Dodanie Gier i zabaw na forum.

 

Można dodać ten dział, ponieważ tak jak napisałaś wyżej, pomogą one wyrównać aktywność jak kiedyś, a nawet zwiększyć na forum, a także złączyć nas wszystkich.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiego jestem na nie.

 

Każdy mógł mieć prywatne sprawy i zrezygnował z rangi, ale jeśli ktoś odszedł bo to to to no to wtedy trzeba przemyśleć sprawe. 

Jesli podoba sie post albo pomoglem daj LUBIE TO !

31V0E61.png.d6d62d642446d82dc45f6fabd5b6407e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 1 propozycji. 

 

Jestem jak najbardziej za,chociaż nie sądzę,ze to poprawi aktywność użytkowników,gdyż jak zauważyłaś nie siedzi tu zbyt dużo aktywnych graczy którzy chcieli by odpowiadać w grach i zabawach dlatego,że nudzi się to po jakimś czasie i nikt nie wraca chętnie do tego 

 

Co do 2 propozycji. Ranga zasłużona jest dla osób które wykazały się odpowiedzialnością oraz aktywnością za rangę na którą zostały uprzednio awansowane.Brak możliwości powrotu na dane rangi to jest głupota,gdyż osoba która bardziej się nadaje na daną rangę jest od niej odsuwana i lekceważona przez to 

d0yaMjM.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 1 propozycji. 

 

Jestem jak najbardziej za,chociaż nie sądzę,ze to poprawi aktywność użytkowników,gdyż jak zauważyłaś nie siedzi tu zbyt dużo aktywnych graczy którzy chcieli by odpowiadać w grach i zabawach dlatego,że nudzi się to po jakimś czasie i nikt nie wraca chętnie do tego 

 

Co do 2 propozycji. Ranga zasłużona jest dla osób które wykazały się odpowiedzialnością oraz aktywnością za rangę na którą zostały uprzednio awansowane.Brak możliwości powrotu na dane rangi to jest głupota,gdyż osoba która bardziej się nadaje na daną rangę jest od niej odsuwana i lekceważona przez to 

 

Moim skromnym zdaniem. Głupotą jest odejście z rangi ze względu na to, że "nie ma co robić na tym forum", "nie rozwija się",

a następnie lizanie oczywiście z całym szacunkiem i kulturą rowa, bo już mu się zachciało wracać, bo robota została zrobiona przez kogoś innego.

To jest głupota i nie rozumiem tutaj zdania "...gdyż osoba która bardziej się nadaje na daną rangę jest od niej odsuwana i lekceważona przez to." co mamy przez to rozumieć?

Że osoba, która odchodzi bo forum przeżywa lekki kryzys bardziej nadają się na stanowiska od tych, którzy chcą jak najlepiej dla owej sieci?

Nie rozśmieszaj mnie..

 

Nie mówię tutaj o osobach, które faktycznie coś robiły i odeszły tylko i WYŁĄCZNIE z przyczyn braku czasu, ale błagam.. nie oszukujmy się.

Forum tyle czasu stało, równie dobrze każdy na jakiejkolwiek randze mógłby sporządzić taką listę "poprawek" i "posprzątać" forum. Ja to zrobiłam jeszcze z rangą Grafika, więc..

dla chcącego nic trudnego. Natomiast jeśli ktoś odszedł bo mu się nie chciało i chciałby powrócić to to już nie jest fajne.

 

@Edit: Widzę, że niektórzy tak chętnie cytują definicję Zasłużonego na tym forum. Powiem tak.. i myślę, że już większość zdążyła to zauważyć.

Zasłużonego ma KAŻDY kto miał kiedyś rangę bez względu na sprawy zdrowotne czy mniej lub bardziej osobiste. Rangę ma dosłownie każdy kto chociaż minimalnie przyczynił się

do obowiązków jakie dana ranga posiadała, natomiast w tej chwili nie jesteśmy w stanie wskazać osoby, które faktycznie odeszły z przyczyn osobistych, a które odeszły bo im się nie chciało i tylko tak napisały, żeby się inni nie czepiali. Jeśli macie jakiś sposób na takie oszustwa to z chęcią zmienię podpunkt mojej propozycji.

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza propozycja no spoko można dodać, ale czy tam będzie się ktoś wgl udzielał?? Nie sądzę. Na forum są ludzie, którzy przeglądają tylko forum i spadają, anie żeby się bawić w jakies gry. Chodzi mi tutaj głównie o Użytkownikach itp. Nie chodzi mi o wyższe rangi :) 

 

Druga propozycja kompletnie bezsensu, osoby, które musiały odejść z np powodów zdrowotnych lub coś w ten deseń, już nie miały by szans na zdobycie rangi Moderator, lub byle jakiej, no proszę cie. Każdy ma swoje sprawy prywatne i nie każdy ma czas siedzieć na forum 24/7, bo ma pracę i tym podobne. Więcej zasłużonych, bo swoją ciężką pracą zapracowali sobie na tą rangę, gdy byli jeszcze na rangach UBT, Moderator i wywiązywali się ze swoich obowiązków jak najlepiej :) 

 

Pozderkii,

TerroR 

e8darj55ts69.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak z jednym i drugim,

lecz do punktu 2 można dodać klauzurę, która będzie umożliwiała powrót osobą które miały naprawdę poważny powód rezygnacji z rangi co za tym idzie brak aktywności na forum, bo jeżeli ktś pisze rezygnacje "spadam bo tak, forum upada" po czym na forum nadal siedzi tylko na zasłużonym, to nie ma co z takim człowiekiem dalej współpracować na wyższych rangach.

aecf4912246ed990.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1

 

Po co jakieś zabawy,gry, które sztucznie pokazują jakąś aktywność i po chwili się nudzą? No chyba ze jakaś poważna gra.

 

Ad. 2

 

Na TAK, powrót powinien być możliwi jeśli naprawdę miał coś ważnego do załatwienia!!! Osoby które odeszły z jakiś tam powodów np: inne forum/ranga lub poprostu siec "upada" takim to wprost "s*******j" :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wyzerować rangę zasłużonego i zmienić jej nazwę na „Weteran” do tego rozdać tylko osobom, które zrobiły dla tej sieci bardzo wiele (nie liczy się poświęcony czas lecz czyny) w tym też osoby mające przynajmniej EX Junior Admina. Kiedy tak się stanie to osoba z taką rangą napisze na sb za jakiś czas i będzie wiadomo, że to jest dla tej sieci KTOŚ… a nie były ubt czy randomowy moderator, który zrezygnował, bo była kartkówa z przyrki :) Do tego jakaś plakietka w stylu Elita CSowiczów. (Dokładne przegadanie w każdym przypadku kto zasługuje i dlaczego)

Tyczy się to też wielu rang bo trzeba ustalić dokładne prawa i obowiązku poszczególnych rang by była wyrazna hierarchia sieci a nie tylko teoretyczna.

I jak już mowa o plakietkach to porobić ich pełno za wiele rzeczy bo co to za osiągnięcie zostawić komputer na noc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wyzerować rangę zasłużonego i zmienić jej nazwę na „Weteran” do tego rozdać tylko osobom, które zrobiły dla tej sieci bardzo wiele (nie liczy się poświęcony czas lecz czyny) w tym też osoby mające przynajmniej EX Junior Admina. Kiedy tak się stanie to osoba z taką rangą napisze na sb za jakiś czas i będzie wiadomo, że to jest dla tej sieci KTOŚ… a nie były ubt czy randomowy moderator, który zrezygnował, bo była kartkówa z przyrki :) Do tego jakaś plakietka w stylu Elita CSowiczów. (Dokładne przegadanie w każdym przypadku kto zasługuje i dlaczego)

Tyczy się to też wielu rang bo trzeba ustalić dokładne prawa i obowiązku poszczególnych rang by była wyrazna hierarchia sieci a nie tylko teoretyczna.

I jak już mowa o plakietkach to porobić ich pełno za wiele rzeczy bo co to za osiągnięcie zostawić komputer na noc...

 

 

Dobrze gada! polać mu! :) bedzie to napewno na uwadze i dołożę starań w wykonywaniu tego projektu co zasugerowałeś :)

aecf4912246ed990.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Propozycje zaakceptowane.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneSprawy dotyczące forumPropozycje i uwagi na temat CSowicze"

do

"Sprawy ogólneSprawy dotyczące forumArchiwum".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie