Skocz do zawartości

Serdecznie witamy na

Sieć Serwerów Counter-Strike CSowicze.pl | Forum cs

, jak na większości for - musisz się zarejestrować, aby pisać posty i przeglądać forum. To łatwy i szybki proces, który wymaga minimum zaangażowania i wiedzy od Ciebie. Dołącz do społeczności CSowicze.pl poprzez rejestrację, a następnie zalogowanie się!
  • Bierz aktywny udział w rozwoju forum
  • Załóż profil i zyskaj nowych przyjaciół
  • Dowiedz się więcej o naszych serwerach
  • Zdobywaj nowe doświadczenia
  • Uczestnicz w konkursach sieciowych i zgarniaj nagrody!

Działalność strony nie będzie już wznawiana. Z tej racji chcielibyśmy Was zaprosić na przyjazne dla nas forum: CS-Escape.pl

Forum z całą zawartością zapewne zostanie z czasem sprzedane, po więcej informacji zapraszam do kontaktu [Kliknij by się skontaktować]

Zdjęcie

#1 Wsparcie sieci - czas na rozwój !

wsparcie sieci czas rozwój

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

RumcajsJumper

RumcajsJumper

Właściciel Sieci

•  Właściciel
    Reputacja
    1294
  • GG: 61654312
  • Steam: rumcajsjumper
  • Czas Online: 179d 23h 29m 50s

Witajcie CSowicze. :)

Jak widać zaczynamy wracać do roku 2013 z rozwijaniem ale bez Was będzie trudno, administracyjne opłaty starczą wyłącznie na to by to wszystko ładnie funkcjonowało, opłaty serwerów na miesiąc to koszt (205,70 zł za same 4 serwery) z czego posiadamy jeszcze testowe + opłaty forumowe + reklamy. Dodatkowo ciągle staramy się udoskonalać forum jak i serwery z czego zakupione zostały już (nowy sklepsms kliknij by sprawdzić opis, opłata forum na okres 13 miesięcy - 320zł, certyfikat SSL itp itd). Dodatkowo mamy jeszcze w planach nową odsłonę forum zrobić co wiąże się z kosztem 550zł, tworzenie serwerów CS:GO na VPS (kosztów jeszcze nie znamy konkretnych), aktualizowanie forum do wersji IPS 4 + zakup nowej licencji (aktywnej) co wiąże się z kosztami mniej więcej 1000zł. Inne drobiazgowe opłaty po złączeniu też pokazują nie małą sumę :)

Raczej wszyscy chcemy by projekt stał się ponownie duży, dlatego też stworzyliśmy owy temat.

Aktualnie wsparcie będzie opierało się na zbiórce dotyczącej opłat serwerów na dłuższy okres, mamy zamiar opłacić je na około pół roku co po przeliczeniu wynosi 1234,20 zł co będzie trudne ale wspólnie damy radę.

Jakie formy płatności są przyjmowane? Praktycznie wszystkie. Zaczniemy od przelewu:

Numer rachunku:
73 8309 0000 0066 0265 4000 1027

Odbiorca:
LOGIKA
ul. Izydy 13
81-601 Gdynia

Tytułem:
Doładowanie portfela

Przelewy z zagranicy:
BIC/SWIFT: GBWCPLPP
IBAN: PL 73 8309 0000 0066 0265 4000 1027

Resztę typu SMS / PSC można doładować poprzez widget płatności który znajdziecie TUTAJ

Preferowane formy wsparcia to PSC / PRZELEW / PAYPAL - email:rumcajsjumper@csowicze.pl

Nie martw się jak jesteś za granicą, skontaktuj się z  RumcajsJumper

Każde zakupy przez nas mogą być udostępniane i potwierdzanie, że pieniądze nie idą w błoto!

Inwestuj w przyszłość CSowicze.pl !!

Niżej przedstawiamy stan zebranych pieniędzy:

322zł / 1234,20 zł

Lista darczyńców:

RumcajsJumper - 72zł # Paypal # dowód wpłaty: Załączony plik  rumcajsjumper - wplata.png   2,21 KB   4 Ilość pobrań

AwesomemaN - 50zł # Przelew # dowód wpłaty: Załączony plik  awesoman.png   5,49 KB   2 Ilość pobrań

Evanella - 100zł Przelew # dowód wpłaty: Załączony plik  evanella.png   1,88 KB   1 Ilość pobrań

cwaniak1001 - 100zł Przelew środków # dowód wpłaty: Załączony plik  cwaniak.png   2,49 KB   1 Ilość pobrań

• 8

Evanella

Evanella

Moonlight ♥

•  Zasłużony
    Reputacja
    264
  • GG: 60245907
  • Imię:Ewelina
  • Czas Online: 27d 20h 7m 55s

Piętnastego mam wypłatę, więc myślę, że uda mi się także sypnąć groszem na dobry początek :)

Oczywiście zrobię wszystko co w mojej mocy by sieć odżyła na nowo.

Będę miała jeszcze kilka propozycji dotyczących aktywności użytkowników.

Pozdrawiam cieplutko.

• 1

Dołączona grafika

Przeczytaj Regulamin! Dołączona grafika

Odwiedź mnie! Dołączona grafika

W razie problemów, napisz do mnie! Dołączona grafika

Zobacz moją galerię! Dołączona grafika

Reklamuj naszą sieć innym! Dołączona grafika

drenn

drenn

Odwieczny kamper ^^

•  Użytkownik
    Reputacja
    350
  • GG: 1100191
  • Steam: drenn3
  • Czas Online: 35d 10h 54m 37s

Czyli jednak IPS :) Jak mi coś zostanie po weselu to sypnę może ^^

RumcajsJumper (07 lipiec 2017 - 15:47):
IPS to następne plany. Najpierw opłata wszystkiego na dłuższy okres :)

• 1

Dołączona grafika

Maciek5g

Maciek5g

CSowicz

•  Senior
    Reputacja
    47
  • GG: 10138125
  • Steam: Maciek.[5g]
  • Czas Online: 4d 10h 59m 43s
Bedzie dobrze...
  • 1
Dołączona grafika

.biscoop

.biscoop

Świeżak

•  Banned
    Reputacja
    33
  • GG: 57047020
  • Steam: ifoxpl2023

Nagrody Usera

W przyszlym miesiacu z 5dych wam wpłace :)

Użytkownik .biscoop edytował ten post 07 lipiec 2017 - 19:19

Dołączona grafika

Comrade

Comrade

Naczelny Hetman

•  Użytkownik
    Reputacja
    47
  • GG: 47672370
  • Czas Online: 37d 14h 37m 52s

Jutro/pojutrze pójdzie przelew na 50 zł.

• 1
Dołączona grafika

`VanS

`VanS

Świeżak

•  Admin [DD2 Classic]
    Reputacja
    3
  • GG: 535024837
  • Steam: neyymek
  • Czas Online: 13h 26m 10s
Pieniądze u mnie bedą w piatek ;) Damy rade... ;)
  • 1

RumcajsJumper

RumcajsJumper

Właściciel Sieci

•  Właściciel
    Reputacja
    1294

Oj Rumcajs Teraz to przesadziłeś :( 

1. Certyfikat SSL - Dostałeś za Darmo od Hostingu nie jest on wykupiony. Wasz Hosting Oferuje Free SSL 
2. Oplata roczna forum to koszty do 80 złotych za Pakiet który posiadacie. 
3. Serwery Testowe ?? W jakim Celu ? I płacisz za nie ? Noo aha 

Proszę cie bardzo 
Temat Gdzie Jest podsumowanie Co ile Kosztuje na e-fragers.pl I nie to nie jest reklama 
https://e-fragers.pl...-fragers-t2321/

Wszystko Posiada Screeny z cenami. 
+ Dodam to ze coś Do nas doszło koszty się zwiększyły ale nie do takiej skali jak ty w tym temacie piszesz. Serwerów mam tyle samo. 
Mój TeamSpeak3 Kosztuje więcej niż wasze serwery :) 

Tak że nie spodziewałem się ze upadniecie tak nisko by kłamać ludzi... 

no to beng, zanim się wypowiesz zastanów się 2 razy, niżej Ci coś przedstawiam:

Opłata forum (już ze zniżką bo co rok jest 1% więcej) ->Załączony plik  1.png   14,59 KB   1 Ilość pobrań

Certyfikat SSL zakupiony na hekko z firmy COMODO -> Załączony plik  2.png   8,45 KB   1 Ilość pobrań

Załączony plik  2.1.png   3,02 KB   1 Ilość pobrań

Załączony plik  2.2.png   1,56 KB   1 Ilość pobrań

Jeszcze w czymś Ci dać ssy? Reszta postów wyżej napisanych zostaje ukryta a Ci co zrobili spam zostają oflagowani flagą spamu.

• 3

Haszeer

Haszeer

Śmieszek

•  Użytkownik
    Reputacja
    279
  • GG: 2412043
  • Steam: Haszeer

Nagrody Usera

• Czas Online: 30d 23h 26m

dajesz juniora to moze wysle pare zl xD hehehe <joke> jak bede miał jakies zaskórniaki to poleci donate :) (szkoda ze sms ma tak wysoka prowizje :/ )

• 0

aecf4912246ed990.png

Aharon

Aharon

Świeżak

•  Użytkownik
    Reputacja
    1
  • Czas Online: 6h 23m 47s

DO jutra będę miał licencje ;))

• 0

Criminall13

Criminall13

Świeżak

•  Użytkownik
    Reputacja
    9
  • Czas Online: 1d 15h 34m 52s

to i ja coś się dokulam z kwitem ;) 

• 1
Dołączona grafika

GodEater

GodEater

CSowicz

•  Weteran
    Reputacja
    35
  • GG: 10934142
  • Steam: KierownikZwaggins

Nagrody Usera

• Czas Online: 19d 10h 58m 59s

Na początku sierpnia też się dorzucę ;) albo 50zł albo ze 100zł 

• 0

Dołączona grafika

SzusteR

SzusteR

✪ Wszechmogący ✪

•  Weteran
    Reputacja
    311
  • GG: 49207702
  • Steam: ApeXv9

Nagrody Usera

• Czas Online: 72d 16h 53m 26s

25 lipca się dorzucę ;)

• 0

Dołączona grafika

RumcajsJumper

RumcajsJumper

Właściciel Sieci

•  Właściciel
    Reputacja
    1294

Trochę dziwne te kwoty :) Licencja IPS to koszt 800 zł w zależności od waluty, przedział kosztu wynosi 800 - 850 zł maksymalnie. Skąd Ci się wzięło 1000? Całościowo temat zabawny gdyż piszesz o tych kosztach a koniec końców chcesz mieć opłaty serwerów po prostu zrobione.
Sklep sms jeden z gorszych i dożywotni koszt to 75 zł.
Admini są płatni + usługi na serwerach - czemu te koszty nie są odciągnięte od kosztów serwerów?
Z niecierpliwością czekam na nowy styl :) jak i wejście na IPS 4.
Powodzenia w zbiórce - obniż koszta pokaż te prawdziwsze to szybciej uzbierasz. xD

a mózg Pani posiada? Możliwe, że 800zł dlatego napisałem około (coś trudnego do zrozumienia no ale).
Zbiórka tyczy się opłat serwerów więc do nich się stosujemy. Tak, chcemy mieć opłacone serwery na dłużej i w czym Ci to przeszkadza? Czy ja Ci wchodzę w działalność ZBL? Nie, więc prosiłbym Ciebie o przeczytanie wsparcia po raz kolejny i doczytania co i jak :)

Tak, są płatni ale prócz opłat serwerów są też inne, pewnie sama o tym wiesz.

Do innych udzielających się, temat jest stworzony o wsparcie. Jeżeli chcecie pisać dodatkowe informacje do tego prosimy tworzyć nowe tematy bo następne posty będą nagradzane warnem.

A tu skarga która została po ukryciu posta wstawiona + moje wyjaśnienia dla osób które chciałyby zainteresować się tematem KLIKNIJ

• 0

Mesharsky

Mesharsky

I'm done :P

•  Użytkownik
    Reputacja
    52
  • Steam: steamcommunity.com/id/Mesharsky
  • Czas Online: 20d 9h 11m 24s

Oddam w naturze za 2 dni.

• 1

Dołączona grafikaDołączona grafika

edijlaj

edijlaj

Świeżak

•  Użytkownik
    Reputacja
    0
  • Czas Online: 2m 24s

;dddddddd

• 0

Slim

Slim

Świeżak

•  Użytkownik
    Reputacja
    0
  • Czas Online: 3m 12s

Na waszych serverach, grywam już spory czas. Chętnie się dorzucę przy wypłacie :)

• 0

Zwichro­wane za­kamar­ki pa­mięci...kar­mią się ludzkim szczęściem. Pracuję jako programista, moja żona jako Księgowa Kalisz.

Atrur

Atrur

Świeżak

•  Użytkownik
    Reputacja
    0
  • Czas Online: 4m 46s

A da się was jakoś wspomóc poprzez SMS?

• 0

Ty­le jes­teś dla ko­goś ważny, ile pot­rze­buje on two­jej obec­ności w swoim życiu. Jako księgowy polecam zadbać o szczegółową umowa kupna sprzedaży samochodu.

Distol

Distol

Świeżak

•  Użytkownik
    Reputacja
    0
  • Czas Online: 2m 21s

A da się was jakoś wspomóc poprzez SMS?

Da się, w opisie masz, że możesz przez widget wpłacić. :)

• 0

<3  <3  <3  <3 księgowa Jelenia Góra  <3  <3  <3  <3

Seren

Seren

Świeżak

•  Użytkownik
    Reputacja
    0
  • Czas Online: 2m 12s

Wpłaciłem ile mogłem, powinno jutro być.

• 0

Spośród wszys­tkiego to właśnie emoc­je. księgowa Jelenia Góra

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wsparcie, sieci, czas, rozwój

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat został odwiedzony przez 324 użytkownika(ów)

` izcoN (◣_◢),  `FazaMajster.,  `teVikowa.,  `VanS,  ^MefistO^^,  _Vaas_,  -Gamer-,  .biscoop,  .firewall,  *SVVAG*,  !Doctype,  #Gepetto.,  #LucQy (-.^),  ~~Antośka~~,  4Frags,  666Apostol,  ★☆Name☆★,  §¤Ψå,  Adamxx, adrianxxx15,  Aharon,  AkaMadafaka, amxBAN*dziorek,  Anubis21234,  Anulka,  ✪ t0xic,  Apoi_eXo,  ArabSky,  ArasVPRO,  arti0104,  Artur777,  Asia,  aSpołeczny,  Astamor,  Atrur,  Avabuy,  AwesomemaN,  Axen,  bajud, Bangar32,  berbec,  biOGaming,  BlaxoreK,  BloczeWiecJestem,  Bodzioo,  Browser,  butcherrr,  BuziX,  Caboty,  cashix,  Cherry.,  CiapeK #,  Cichutki,  Comrade,  Criminall13,  Cross,  crx,  Crypton2554,  CYSIU22,  Czarny38,  Czarodziej23,  Czek_MamBa,  cziu,  CZLEKSAM,  D4.,  DarkyyLove,  Dawidzioool,  Di4bLo,  Diablica,  Distol,  dkoS,  dkS,  DoPobrania,  Drakenid,  drenn,  dysiek,  dzejms,  Dziadekcsu,  easyyy,  edijlaj,  Ejdrien.,  Elevate,  elson.,  esej,  Evanella,  Excalibur,  ExetY,  Ezi,  Fabi,  FatalErroR,  Feniix,  ferstel,  FeXo,  Fig4t3r,  fiGhT, FoleY,  FreakY#TV.,  Gaben,  Gatki,  Gilgamesh,  globalelo,  GodEater, GORGONZOLA vLOG,  GrZ3SiU,  Grzechu92,  Hack,  HalucynAkaPapa,  HaPPySaD,  Haszeer,  HaX?!,  HaX®,  Helios,  HellBot,  Ho0li, HVZTLE,  Hycel^.^, Ingadnswyl,  Inoue,  ipio,  isiok,  IT DaN,  ivall,  Jasny,  Jaszczureczek, jhinpl,  JOO, Juliettafybtfs, Juliettaliqrxs,  kł0s3k,  KaaMil,  Kamilcia,  Kanikator, kap_______.PL,  Kappa :),  KastaQ, Katarzynauzyamd,  Kate,  KenyKappa,  KierowniKK**,  kilusiek98,  Kingaaaa.,  KLEBOVSKYY,  kmlmonster,  Knight,  KociaMama,  KocuR BicepS,  kodii, Kowalcyk11,  KozaczeQ,  kqn,  KreAtywnY,  kropka..,  Kropka!,  kry008,  Krystek.,  krzyzak,  L!pton, LALYOU,  LAZZY,  Le Adme,  LeonOFFICIAL,  Leonov,  LeXaR,  LiopiN,  localhost,  Lodomir How2Kill,  loordwiader, LoveBalyckaXXX,  LPOLAKO,  LuckyDice,  M1Chh4l,  Młodaa,  Maaalutka^^,  mail,  Majkon,  Mak3umbix,  Malinaa.,  Manqu,  MarcineQ96,  MaRioV5,  Markuu,  Marshal3k,  martwastrefa, maszoa,  MaTi., Matixen,  MatixGaming,  MatrixGaming,  mcncc,  Mdks,  Melodia,  Mesh,  Mesharsky,  Michał WvW,  Michalo16,  Mikka,  MiniK1337,  MisioPysio,  Miszer,  Mlody22,  Mr. Darkness,  Mrozz,  MrTomas,  MultIK!LL,  N3Q,  Naataljaa,  Najarany, Name1356322,  Naro, NatanKPL,  Nati. ;3,  Native,  Nawicho, nertysacer,  NEVIZ.,  newman,  Nielegalny, nifqcpeve,  oeN.,  Ogon20041,  OJOM,  OliwierXD, opalanie,  OWL23,  P3le,  p47Killer,  Pakos.,  Pan od muzyki,  Patryś,  PatryS,  Pearcar,  PixelARTT,  Plazer, powierzchniebiuro,  PrezesJerzy,  PREZESmati,  PRO+MOC= JA,  ProCurVy,  PrzemsoN,  Psychiqu,  PuntoFp3,  Puszek Puszek,  Putuś ^^,  pv52yn1(24d37,  PYSKATY MLW,  Qosa,  Queens,  qwe123123,  RAKONIX, raven113,  ravis,  Relogic,  RevCrew, road10783uu,  ROGAL DDL,  RoThEr,  rresz, rudawa,  RumcajsJumper,  Sammy,  Sawisssawi909,  ScAniX,  Scanix Ubojnia,  Sebzinho,  Seren,  ShadoOw,  Shiawase,  Sρrinт,  SiwY.,  SK@NER_AVAST,  skuleNnN,  Sl4wek,  Sledzio xD,  Slim,  Slom3K,  smiechow nie bylo konca,  SmokeWW.,  SoLLuffka,  SP Meneca,  SP3D!,  StoProEkipa,  strivers,  sulejman,  Sysia ;*,  Sznycel,  SzusteR,  tenJedyny`,  Tevez,  Tomson dawniej Twixmax,  ToxicGumball,  triv,  Truskafka,  TwojaMarionetka,  Vapi00,  Veaiper,  Vixa,  Vixa.,  Vixa123,  WARNING1402,  WesolyDawid,  widelec1711111,  wKAKAO,  Wojak,  wojsko11,  WoRu,  WoTriX, wrB, WTF?,  Wujek GoGi,  Wychowany W Gro,  xM.,  Yoohoo,  Yuji,  ZaginionY,  ZagrajmywMajong,  Zarazaa1,  Zawiszak?,  Zieli,  ZjaranyZiomek,  Zjawa,  Zk2!,  ZoneDOfficial,  zorix,  ZZarazek