Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wywiad z Maciek5g - mężczyzną z zapałem do pracy


Inoue.

Rekomendowane odpowiedzi

ttik5Ti.png

Redaktor

DIk1epg.jpg

@Inoue

UBTeam

sYwBhBS.jpg

@Maciek5g

 

 

[inoue] Witajcie kochani! Tutaj znowu Ja, a razem ze mną niezwykle sympatyczny gość. Jest członkiem UBTeam oraz adminem 2 "serwerów", bo jeden z nich to TS3. Myślę, że zdążył już się z nami tutaj zaaklimatyzować. Domyślacie się któż to taki? Oczywiście Maciek5g. Witam Ciebie serdecznie, bardzo się cieszę, że zgłosiłeś się do wywiadu i pokazania nam w ten sposób trochę swojej osoby. Chciałabym abyś na sam początek standardowo przedstawił się nam. Powiedz jak masz na imię, ile masz lat, czym się zajmujesz i gdzie mieszkasz?

 

[Maciek5g] Witam Ciebie i wszystkich, którzy przeczytają ten wywiadzik ze mną. Jestem Maciek (zapewne po nicku każdy się zorientował). Mam 22 lata i pochodzę z malowniczego miasta Limanowa, a dokładniej z jego obrzeży (woj. małopolskie). Na codzień prowadzę własną działalność, pracuję jako podwykonawca i serwisuję stacje paliwowe, a dla rozrywki po godzinach często bawię się w hydraulika :)

 

[inoue] Po zaledwie tych kilku zdaniach można zauważyć, że jesteś miłą osobą. Wydaje mi się, że rozmowa będzie bardzo lekka i przyjemna dla oka. Piszesz o swoim mieście, że jest "malownicze". Możesz nam bardziej przybliżyć to miasto?

 

[Maciek5g] Jak za pewne każdy z którym prowadziłaś wywiad mówi o swoim rodzinnym mieście same komplementy stąd Ja także nazwałem je "malowniczym". Jest to nie duże miasteczko, które ma kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców. W samym jego sercu leży bazylika Matki Boskiej Bolesnej, która jak głosi stara legenda w trakcie I Wojny Światowej została zasłonięta przez chmury żeby samoloty niemieckie nie mogły jej bombardować. Moje miasteczko leży dokładnie 65 km od Krakowa. Można dużo o nim opowiedzieć, ale najlepiej jest je zobaczyć na własne oczy. Na najwyższej górze powiatu zwanej Miejską Górą stoi olbrzymi krzyż z tarasem, z którego (oczywiście jak jest piękna pogoda) wspaniale widać Tatry. Miasto wciąż się rozwija po wyborach, wreszcie wybrali właściwą osobę. 

 

[inoue] Bardzo ciekawa historia. Człowiek teraz wszędzie doszukuje się czegoś wyjątkowego, podczas gdy wszystko jest prawie takie samo. Wspomniałeś wcześniej o swojej własnej działalności. Z pewnością nie jest to łatwe prowadzić firmę. Opowiesz nam o niej? Dasz nam wskazówki/rady jak się zająć taką firmą?

 

[Maciek5g] W porządku, ale wydaje mi się że nie ma co sugerować się kimś najlepiej człowiek uczy się na własnych błędach. Założyłem firmę instalacyjno-bud​owlaną w sierpniu i póki co jestem zadowolony. Wiadomo trzeba trzymać rękę na pulsie, bo czasem papierkowa robota może nam bardziej zaszkodzić niż pomóc. Ja mam od tego Pana który mi wszystko załatwia - ja mu tylko przelewam pieniądze i zajmuje się swoimi rzeczami. Dlaczego założyłem? Powiem krótko, może to wydawać się śmieszne niektórym, ale od dawna chciałem być "na swoim". Kiedy chce iść na urlop to idę. Nie szukam, nie proszę szefa żeby danego dnia móc cokolwiek dostać. Ile wypracuje tyle zarabiam. Prosta kalkulacja (nie pracujesz - nie masz) A jak się zająć firmą? To nie do końca takie proste. Trzeba w szczególności orientować się na rynku pracy u mnie akurat start był możliwy, bo firma z którą podpisałem współpracę jest jedną z 5 czy 6 w Polsce, która się zajmuje takimi sprawami. Zawsze można zawiesić działalność i wrócić do grania po weselach :D

 

[inoue] Nie ukrywam, że mnie zaskoczyłeś tą odpowiedzią! Faktycznie z jednej strony to trzeba mieć fach w ręku do takich rzeczy. To niewątpliwie ważne i cenne, żeby mieć taką osobę blisko Siebie, która w każdej chwili jest w stanie Ci pomóc. No dobrze, zmienimy lekko temat. Z pewnością jak każdy z nas masz swoje hobby/pasje, które sprawiają, że życie jest jeszcze ciekawsze. Jesteś w stanie opowiedzieć coś o tym ?

 

[Maciek5g] Pewnie. Od piątej klasy podstawówki "wszedłem" w muzykę jeśli tak to można nazwać. Zacząłem grać na keybordzie, potem w pierwszej gimnazjum doszedł saksofon, a dwa lata później klarnet. Od 16 roku życia do 20 lat grałem wesela co sobotę (oprócz postu i adwentu). Nie raz było wesele w rodzinie czy znajomi mnie zapraszali. Nie poszedłem bo grałem. Drugim hobby jest oczywiście Counter Strike. Może teraz mniej spędzam czasu, bo praca/obowiązki. Kiedyś nawet na lany jeździłem, a teraz kiedy PC "zdechło" gram sobie na laptopie, 4FUN bardziej niż dla jakiś osiągnięć.

 
[inoue] Wow! Naprawdę nieźle, nie sądziłam, że mamy tutaj muzyka w gronie naszej sieci. Najpierw chciałabym od Ciebie się dowiedzieć, czym dla Ciebie jest muzyka?
 
[Maciek5g] Dla mnie? Nie ma dnia żebym nie wyciągnął "rury" i nie pograł godzinę. Kiedy słyszę dźwięk saksofonu to czuje odprężenie. Przeważnie gram na nim zaraz po grze w cs'a kiedy to przeważnie się złoszczę. Nie wyobrażam sobie życia w tym momencie, bez muzyki dla mnie jest pewnym rodzajem tlenu. Ciężko ćwiczyłem żeby dojść do tego kim teraz jestem i wydaje mi się że się udało.
 
[inoue] Ładnie ujęte. Z pewnością kimś się inspirujesz. Masz swoich ulubionych artystów lub wzór do naśladowania?
 
[Maciek5g] Pharoah Sanders. Kiedy on gra i go słucham to nikt nie jest w stanie się ze mną dogadać... Po prostu odpływam.
 
[inoue] Widzę, że ta muzyka potrafi z Tobą trwać od małego, co mi się bardzo podoba. Jest ona taka kolorowa w twoich oczach. Jestem pod wielkim wrażeniem. Prze​jdźmy może do długo wyczekiwanego i głównego tematu naszego wywiadu. Jak zaczęła się twoja przygoda z Counter Strike'em?
 
[Maciek5g] Krótko w 2006 zobaczyłem jak kuzyn gra w jakąś strzelankę, posiedziałem chwilę, popatrzyłem...Potem dostałem płytkę i zainstalowałem. Tak zacząłem zamykać co zostało mi do dzisiaj :D Rok później kupiłem steam'a i mam go do dzisiaj :) Było parę lat przerwy próbowało się grać w inne gry m.in. CS:GO, FIFA, ale jednak wróciło się do starej pixelówki.
 
[inoue] A jak trafiłeś na naszą sieć? Co spowodowało, że zostałeś na niej, aż do tego momentu?
 
[Maciek5g] Wbiłem przecież po Tobie. Zacząłem strzelać, spodobało mi się, a z reguły mam tak że jak gdzieś strzelam dłużej to staram się o admina i wkładam więcej pracy żeby wszystkim się grało w mojej obecności jak najlepiej.
 
[inoue] Heh, widać, że lubię zarażać ludzi graniem. No cóż. Jak oceniasz swoje stanowiska, które pełnisz?
 
[Maciek5g] Nie ukrywam że odkąd razem z Zipkiem powstał nasz klan zaczęło się robić nie za ciekawie na serwerze, nie wiem dlaczego, ale teraz wiem, że wszystko wraca do normy. Jak oceniam? Staram się wywiązywać ze swoich obowiązków jak najlepiej. Nie cierpię tylko odpałów. Dla nich potrafię być bezwzględny. Wkładam jak najwięcej pozytywów w mojej pracy, ale człowiek nie maszyna, czasem się myli.
 
[inoue] Zgadzam się z Tobą. W końcu jesteśmy tylko ludźmi. Odbiegając od tematu Cs'a, prawie zawsze zadaje pytanie odnośnie miłości. Czy jest ktoś kto zawrócił Ci w głowie? Nawiązując dalej: Czy wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?
 
[Maciek5g] Byłem zaręczony :) Kiedyś w to naprawdę wierzyłem. Teraz? Ciężko mi powiedzieć zostawiłem, ten temat daleko za sobą.
 
[inoue] To przynajmniej bardzo wiemy, że posiadasz bardzo dużą wiedzę na ten temat. To się ceni. Na samym końcu chciałabym ci zadać ostatnie pytanie, o którym bardzo dużo ludzi mówi, aż do teraz. Co sądzisz o przyjmowaniu imigrantów? Uważasz, że jest to trafny pomysł według Ciebie?
 
[Maciek5g] Jeśli człowiek nie wyrządza nikomu krzywdy, a szuka tylko schronienia i możliwości godnego życia, spokojnej starości poza prześladowaniem - może u nas mieszkać. Ilu naszych pojechało za granicę szukać lepszego zarobku? O tym się nie mówi... nikt ich nie wyrzuca chyba że zaczynają się awanturować. Myślę, że wiesz i rozumiesz do czego dążę. Póki są spokojni, chcą pracować i dogadać się. Nie mam nic przeciwko, ale jeśli zrobią coś złego nam to lepiej niech się pakują. Jestem miłym człowiekiem, dopóki ktoś nie podniesie mi ciśnienia.

[inoue] Myślę, że na tym zakończymy nasz wywiad. Bardzo dziękuję ci za rozmowę. Jeżeli chcesz to możesz kogoś pozdrowić.
 
[Maciek5g] Dziękuje również. Może poprzez ten wywiadzik dowiedzieliście się czegoś o mnie. Pozdrawiam cała moją oporową paczkę z AIM^STREET, administracje i przede wszystkim Ciebie :) Z farcikiem ! Dzięki!
 
[inoue] Dziękuję za pozdrowienia i również się do nich dołączam.
 
rY7W6vT.png

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że twój wywiad nie wygląda tak jak ten:  

lub ten: 

gdzie jest zdjęcie, oprócz tego jest długi, tego Mi brakuje w twoich wywiadach, a wiem że masz potencjał. Co do składni twoich pytań nie ma się co czepiać, bo wszystko jest idealnie napisane. Kolega odpowiadający za bardzo się nie wysilił. Oczywiście plusa dam, ale dużo Mi tutaj brakuje. Pozdrawiam :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie