Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycja generalnie do redaktorstwa


ner7us

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, wpadłem na taki pomysł żeby urozmaicić wywiady, otóż przed chwilką wpadł mi taki nie typowy pomysł i w sumie dosyć oryginalny, chodzi po prostu o to żeby wywiady przeprowadzać w formie "dźwiękowej" a nie "pisemnej" w sensie, redaktor zaprasza osobę do wywiadu na TS3/Skype i nagrywa cały wywiad, po prostu zadając pytania a osoba zaproszona odpowiada, później jakiś upload np. YouTube i na forum śmig, propozycja oczywiście w miarę możliwości redaktorów oraz osoby odpowiadającej ale myślę że byłby to zajebisty pomysł ^^
Pozderki :3

ezgif.com-gif-maker.gif.40bb5501688932e0061ef8d030674af8.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym i doszedłem do wniosku, że jest to raczej zbędne. Niektórzy mogą mieć za plecami krzyczące dziecko lub inne odgłosy gospodarstwa domowego i to by mocno przeszkadzało. Druga sprawa jest taka, że gdyby wynikły problemy to trzeba by robić wywiad od początku. Dam wam taki przykład: dziś kolejna osoba udzielała mi wywiadu, problem pojawił się gdy długo nie otrzymywałem od niej wiadomości. Po 30 minutowej przerwie okazało się, że odpowiedź była zbyt długa i komunikator gg nie przesłał jej do mnie. A pomiędzy tym było jeszcze sporo tekstów w stylu "a teraz doszło?" itp.  Dochodzi jeszcze problem słuchawek. Nie każdy je ma, a co za tym idzie używa głośników zwykłych lub wbudowanych w laptopie. Gdyby robić z nimi wywiad to byłoby mocno słyszalne echo własnych słów.
Pisemny wywiad jest o tyle lepszy, że możemy go poprawić i do tego czytelnicy mają czas aby na spokojnie przetrawić niektóre słowa w umyśle. 

edit. Myślę, że skoro redakcja w osobach mnie oraz pomysł zdecydowanie odrzuca to temat można uznać za rozwiązany.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta opcja kompletnie dla mnie nie wchodzi w grę. Ja nie jestem zwolenniczką takich wywiadów. Nie jest mi to czasami na rękę bo różnie u mnie w domu bywa. Czasami może "urwać" neta w niespodziewanej chwili. Bądź ktoś do mnie przyjdzie typu np. Moja mama ostatnio złożyła mi niespodziewaną wizytę. Niektórym aż mikrofon trzeszczy jak się z kimś rozmawia. Dużo jest takich powodów.

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja odrzucona.
Nie zapomnij zapraszać na CSowicze.pl swoich znajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneSprawy dotyczące forumPropozycje i uwagi na temat CSowicze"

do

"Sprawy ogólneSprawy dotyczące forumArchiwum".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneSprawy dotyczące forumArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie