Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Zmiana działów - kącik redaktorski


Inoue.

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, że jestem nowym redaktorem, co za tym idzie chciałabym wprowadzić kilka zmian, które zostały po części omówione z Shadow'em. Otóż...

 

1. Chcielibyśmy aby dział "komiksy" został zmieniony na dział "Kuchnia". Chciałabym się nim zajmować, ponieważ lubię o tym pisać. Moim argumentem jest dodawanie przepisów dla sportowców jak i osób, które lubią zjeść coś dobrego, a przepisów w necie nie ma bądź są podobne. 

 

2. Następne co mi przychodzi to zmienić wyłącznie nazwę "Artykuły" na "Artykuły ze świata" lub "Wiadomości ze świata", wierzę, że ludzie będą zaglądać, a fotorelacje również mogłabym dodawać związanego co dzieje się w moim mieście, a często tam bywam. Np, za tydzień jest Poznań Game Arena, niezmiennie od kilku lat, więc nawet mogłabym o tym napisać.

 

3. W dziale recenzje dodać jeszcze Podrozdziały: Recenzje gier, recenzje filmów i recenzje książek - każde osobno, bo teraz w tym dziale jest wszystko pomieszane, a tak będzie ładnie poukładane.

 

4. Kolejną rzeczą jest usunięcie działu "Własna twórczość", a wstawić tam dział "Muzyka oraz jej nowinki" coś takiego. Chętnie jestem również za tym, żeby się tym zająć, bo obecnie w dziale muzyka panuje bałagan, niektóre tematy się powtarzają, a tak będzie porządek.

 

5. Dodać w niektórych działach wzory do pisania tematów, ale to już jest indywidualna sprawa, lecz piszę o tej propozycji, żeby nie było zdziwienia, że coś takiego jest w planach.

 

6. Na samym końcu zostanie stworzona rozpiska z recenzjami, P&O, muzyką itd. które zostały już zrobione. 

 

 

Piszcie co o tym sądzicie. :)

Edytowane przez Shanell

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bardzo dobry pomysł, tam wasze miejsce to o tym powinny kobiety pisać XDD, na tak.

 

2. Zgadzam się, więcej informacji można byłoby wprowadzić ze świata a nie ograniczać się do Polski czy wydarzeń z kraju.

 

3. Bez sensu robić jeszcze większe bagno na nie.

 

4. Nie, każdy ma prawo do wypowiedzi zdania i szczególnie pisząc artykuł nie powinien się stosować do wzoru tylko do własnej wyobraźni.

 

5. Na tak

 

@ down. I tak bez sensu, piszemy z wyobraźni a nie wedle wzoru..

Edytowane przez Voldemort
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bardzo dobry pomysł, tam wasze miejsce to o tym powinny kobiety pisać XDD, na tak.

 

2. Zgadzam się, więcej informacji można byłoby wprowadzić ze świata a nie ograniczać się do Polski czy wydarzeń z kraju.

 

3. Bez sensu robić jeszcze większe bagno na nie.

 

4. Nie, każdy ma prawo do wypowiedzi zdania i szczególnie pisząc artykuł nie powinien się stosować do wzoru tylko do własnej wyobraźni.

 

5. Na tak

 

Jeżeli chodzi o propozycję nr 4 to bardziej jest to dział recenzji, bo o artykułach to raczej nie. :D

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako Opiekun Redaktorów razem z doszliśmy do wniosku, że potrzebne jest kilka zmian w Redakcji, albo się wam to spodoba albo nie, ale koleżanka utwierdziła Mnie w tym, że jest bałagan i nie mówcie, że nie da się tego nie zauważyć, bo jest wręcz przeciwnie. Wracając do tematu, bezsensem jest dział "Komiksy", ten kto go prowadzi może się obrazić albo i nie, chce aby ten dział został przeniesiony do Off Top i tam się będziecie bawić, a stworzyć dla dział "Kuchnia", i tak to zastąpimy. Druga sprawa to zmiana dział "Artykuły" na "Artykuły ze Świata" i o to proszę Administrację. Trzecią sprawą jest dział "Recenzje" i już to omówiłem z koleżanką, jest tam bałagan nie da się tego ukryć, więc postanowiliśmy że zrobimy podrozdziały, czyli Recenzje Gier, Recenzje Książek, Recenzje Filmów.

 

Dział aktualności, albo dział Własna twórczość któryś z tych działów poleci, decyzja należy do was, a jeżeli wy tego nie zrobicie to ja to zrobię, zastąpimy to działem "Muzyka", którym również będzie zajmować się jak zresztą sama wspomniała. Własna twórczość, ten dział możecie przenieść sobie do off top i tam dodawać coś z twórczości którą sami sobie tworzycie. 

 

Co do wzorów w niektórych tematach, to się teraz nie wypowiadam, bo z Adrianną jeszcze o tym porozmawiamy. 

 

Podsumowanie, chciałbym aby sprawnie został przeniesiony dział "Komiksy" i zastąpiony działem "Kuchnia". Dział "własna twórczość" zostanie zastąpiony działem "Muzyka", oprócz tego proszę o zmianę, Artykuły na "Artykuły ze Świata" i poddziały w dziale Recenzje o których wspomniałem wyżej. Mam nadzieję, że Administracja zrobi nam to sprawnie i uwierzcie Mi ludzie, że będziecie zadowoleni :)

 

Czy koledzy z Redakcji @kuben216 i podpisują się pod tym?

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam //

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat zgadzam się ze wszystkich prócz punktu numer 4.

 

Własną twórczość zamiast usuwać to można dać do hyde park jak napisał  ShadoOw. Jeśli chodzi o muzykę to jest już dział właśnie w hyde park, więc raczej mija się z celem dodawanie tego w dziale redakcyjnym.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie jak to się czyta to dobrze wygląda :D . Czekam z niecierpliwością na nowe centrum dowodzenia w dziale redakcji  :D

"Prawdziwa wiedza na zawsze pozbawia człowieka pewności, czego by ona nie dotyczyła"

Maks Frai abbadon-header-768.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? To mi to obojętne czy to będzie czy nie xd xd xd

 

Ale jak trzeba, to się podpiszę aby gruby @ShadoOw znowu mnie nie bił xd xd xd

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja zaakceptowana.
Nie zapomnij zapraszać na CSowicze.pl swoich znajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneSprawy dotyczące forumPropozycje i uwagi na temat CSowicze"

do

"Sprawy ogólneSprawy dotyczące forumArchiwum".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneSprawy dotyczące forumArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie