Skocz do zawartości

Zablokowane Proszę o zabranie rang.


ShadoOw

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o zabrania rang jak w temacie, Najarany mówiłem , ze to nie jest dobry pomysł to raz , a dwa jak to esej napisał, a ja to za zacytuje, "Rangi masz przez koleżeństwo" "mierny moderator który nie jest potrzebny" "wciskanie ludzi na rangi i" , wystarczy tylko ten zasłużony, bo ja nie mam zamiaru się z nim kłócić i jednym słowem mam w go w "dupalu" xd

 

Wspomne jeszcze, ze administracja Mnie poprosiła, a nie że ja się pchałem na te rangi, Najarany mówiłem, że to nie dobry pomysł :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże:D Esej to hipokryta i tyle. Go najłatwiej sprowokować na tym forum, nie umie napisać ani jednego składnego zdania, brak kultury, nie liczy się ze zdaniem innych. Dalej wymieniać? Wyleciałby z modka po tygodniu, założyłbym się o to w 100% :) Mniej więcej jednym powodem dla którego odszedłem był właśnie Esej bo z nim współpracować to jak chodzić bez skarpetek i butów po kamieniach;) Teraz mam przynamniej spokój i tobie też tego życzę bo forum jest dla przyjemności a nie dla denerwowania się i odbierania tego jako pracę.

Edytowane przez Evix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakis zart? Administracja poprosila cie o powrot (tak samo jak eseja) poniewaz potrzebna nam pomoc. Nie wiem po co te konflikty ktore w rzeczywistosci nic nie daja a jedynie pogarszaja sytuacje sieci. Nie przejmuj sie zdaniem innych - gdyby kazdy z nas tak robil to siec by nie istniala.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esej powiedział, żebym zostawił Evixowi taką wiadomość: http://scr.hu/4pod/2fgiy . A tak ode mnie to ShadOow zastanów się 2 razy czy na pewno chcesz żeby Twoje rangi zostały usunięte :/.

Przekaz esejowi że jest totalne kretynem i idiota, udowodnił Mi to ty wpisem, przekaz mu również niech odwali się od Evixa i zajmie się sobą, bo ma 29 lat a pisze wypociny które Ty przekazujesz, nie chce Cię urazić, ale jak "piesek" podkreślaam nie obraź się, oprócz tego lata Mi i innym to ilu języków używasz, może i być ich "20". Żegnam techniku. I proszę o zasłużonego.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jego "pieskiem" jak to określiłeś, ale cóż, niech Ci będzie. Esej sam tego napisać nie mógł, bo coś tam pisał, że założył 10 minutowego maila czy coś i nie może już na konto wejść. Konto na forum też podobno usuwa, także konflikt forumowy zostanie raczej zażegnany. I nie obrażam się, może to tak dla Ciebie wyglądać, że liże mu dupę, ale tak nie jest, mogę Cię zapewnić :). 

04.09.2016 - 100 postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumRezygnacje"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie