Skocz do zawartości

Zablokowane Wywiad z Grzesiem


PepePanDziobak

Rekomendowane odpowiedzi

Ja:Pomarańczowy

Grześ:Fioletowy

 

Ja:Siema, Grześ masz czas na przeprowadzenie wywiadu?

 

Grześ:Tak.

 

Ja:To na początek opowiedz trochę o sobie ile masz lat,gdzie mieszkasz czym się zajmujesz?

 

Grześ:Mam na imię Piotr i mam 16 lat , mieszkam w Ostrołęce

 

Ja:Co możesz opowiedzieć o tej miejscowości?

 

Grześ:Jest to nie duże miasto , ale ciekawe historycznie  ponieważ tu się stoczyła znacząca bitwa pod Ostrołęką.

 

Ja:To zacznijmy pytania od cs'a.Jak rozpoczęła się twoja przygoda z cs'em i siecią csowicze?

 

Grześ:Moja przygoda z cs zaczęła się jak miałem 13-14 lat , i w tym wieku miałem swój pierwszy serwer , a z siecią jestem już po nad miesiąc . Do sieci dołączyłem po zobaczeniu opisu na gg u Rumcajsa i tak się zarejestrowałem .

 

Ja:Dlaczego akurat csowicze, a nie inna sieć?

 

Grześ:Ponieważ jest tu miła atmosfera , super serwery  i administracja nie ma po 10 lat  . Byłem na innych sieciach to h@ sieci miał 15 lat i banował za byle co .

 

Ja:Co byś chciał zmienić na forum i serwerach?

 

Grześ:Nic , wszystko jest tak jak być powinno .

 

Ja:Jaki był twój pierwszy mod na jakim zagrałeś?

 

Grześ:OnlyDD2

 

Ja:Co ci się podobało w tym modzie?

 

Grześ:Podobało mi się to że ten mod podobny był do klasycznego cs`a , czyli bez zadnych dodatków np, niewidzialni graczy czy coś w tym stylu .

 

Ja:Jaki mod chciałbyś dodać na csowicze?

 

Grześ:DeathRun.

 

Ja:Dlaczego akurat ten mod?

 

Grześ:Ponieważ trafiają na nas przeszkody tak samo jak w naszym życiu .

 

Ja:Kto według ciebie wykonuje najwięcej roboty na forum?

 

Grześ:Moim zdaniem Syśka i Rumcajs ponieważ to od nich zależy czy te forum będzie stało czy za chwile może go nie być .

 

Ja:Czy będziesz w przyszłości liczyć na inne rangi?

 

Grześ:Nie , po pierwsze nie lecę na kolorek ,  tak ja inny a po drugie wchodzę w dorosły świat i nie będę miał tak dużo czasu na wszystko .

 

Ja:To były wszystkie pytania o cs'a.Opowiesz o swojej najlepszej przygodzie w życiu?

 

Grześ:Aktualnie nie mam takiej przygody , którą bym zapamiętał i ją przeżył ponieważ przez parę długich lat musiałem sam wszystko robić beż niczyjej pomocy . Mam nadzieje że jakaś przygoda mnie spotka z tą siecią .

 

Ja:A twoja najtragiczniejsza przygoda?

 

Grześ:Działo to się w szkole .Gdy pewien gimbus nie chciał mnie wypuścić z sali to zacząłem wywarzać drzwi nogą i niechcący je rozwaliłem , ale nie spodziewałem się że kolega uciekł bo szła nauczycielka i jak wkopałem te drzwi to spadły na jej nogi . Dostałem wtedy naganę i po sprzątanie szkoły za próbę zamachu na nauczycielkę  .

 

Ja:zeby.gif Jaką cechę byś mógł w sobie zmienić?


Grześ:Chciwość.

 

Ja:Czy chciałbyś na 1 dzień zamienić się w dziewczynę, jeśli tak to dlaczego?

 

Grześ:Hehe , no pewnie że bym chciał ponieważ jestem ciekawy jak wygląda świat płci przeciwnej . (Nie mówię o tych innych sprawach xD).

 

Ja:Jaka była twoja pierwsza gra komputerowa w jaką zagrałeś?

 

Grześ:Nic więcej mnie tak nie rajcuje jak cs zeby.gif.

 

Ja:Czy miałeś fałszywych przyjaciół?

 

Grześ:Tak.

 

Ja:Opowiesz jedną historię?

 

Grześ:Było to 3 lata temu .Miałem kolegę , był dla mnie jak brat , pokazywałem mu wszystko co nikt nie mógł tego zobaczyć np zdj dosyć śmieszne , albo o innych osobach itp , ale zdziwiłem się że on mi nie pokazuje czegoś co by nie pokazał innym kolegom . Myślałem że się wstydzi , ale gdy zobaczyłem zdj na fb to zrozumiałem że chciał zrobić z siebie takiego dobrego maczo przed innymi kolegami i wtedy zrozumiałem że dlatego nie chciał nic mówić tajemniczego o swoim życiu . Niestety było to nie po jego myśli , ponieważ zgłosiłem to administracji na facebook`a i dyrekcji , który go nastraszył że trafi do więzienia . Na drugi dzień zdj zniknęły z fp i wszystko było okay . Tylko mój fałszywy kolega miał dosyć problemów w domu i w szkole z innymi kolegami zeby.gif.

 

Ja:Masz dziewczynę?

 

Grześ:Aktualnie nie zeby.gif.

 

Ja:Co byś zrobił jakby twoja była powiedziała że zostaniesz ojcem?

 

Grześ:Z jednej strony bym się ucieszył , a z drugiej strony bym się wściekł bo tego nie planowałem w tym wieku xD.

 

Ja:Masz rodzeństwo, jeśli tak ile mają lat?

 

Grześ:Mam dwie siostry (25 i 38 lat) i pięciu braci (20 , 23 , 26 , 29 ,  38 lat).

 

Ja:Jaki jest twój ulubiony film?

 

Grześ:Step up 4

 

Ja:A twoja ulubiona piosenka?

 

Grześ:Nie mam ulubionej piosenki .Słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho.

 

Ja:To będzie wszystko chcesz kogoś pozdrowić?


Grześ:Administrację forum, jak i wszystkich użytkowników, oraz Ciebie.

 

Ja:Dzięki za wywiad nq.

 

Grześ:nq.
 

Edytowane przez Lebel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasuwa się pytanie kim jest Grześ :D Wywiad nie powala, aczkolwiek jak na początek jest w miarę dobrze. I tak jak moim przedmówcy powiedzieli, popraw interpunkcje. + za chęci pozdrawiam :)

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemnie czytało się ten wywiad, ale zwróć szczególną uwagę na interpunkcji, jak na świeżaka to dobrze . plus leci :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal czekam na twoje podanie :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie