Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Krime.^

User

Krime.^ last won the day on January 12 2017

Krime.^ had the most liked content!

About Krime.^

 • Rank
  Amator xD
 • Birthday 01/16/1998

Informacje Profilowe

 • Location
  ***
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  ~ Motoryzacja ~
  ~ RAP ~
  ~ CS 1.6 ~
  ~ Sport ~

Kontakt

 • GG
  53715372
 • Strona WWW
  http://CSowicze.pl
 1. [media=YouTube] [/media] "Patologia na wyjazdach? największą robi psiarnia! Zakompleksione pazie w czarnych kominiarkach, Pytasz czemu tak się spinam, przecież to kiboli wina, Mam w pamięci pierwszy wyjazd, gazem dopierdolił psina, Słysze pewnie rozrabiałeś a więc zasłużyłeś wariat, Moją jedyną winą było to, że byłem w barwach..."
 2. [media=YouTube] [/media] "I szczerze wisi mi zdanie jakiegoś łepka co tylko gadać umie z takich to zawsze beka, widzę Cie na starcie, Ty widzisz mnie tam gdzie meta, łatwo mówić trudniej, zrobić znowu coś nie tak..."
 3. [media=YouTube] [/media] "Elooooo ławki, bloki, klatki, Rejony, rewiry, bramy, Wariaty, Wariatki, Kielooon do dna, w górę łapy, Wasze zdrowie! Ulice ma się dobrze!"
 4. Nick: @Krime.^ na serwie: RezydenT` Proszę o odebranie mi rangi na forum oraz flag strażnika na serwie (admina nie opłaciłem więc easy xd ) Powód zatrzymam dla siebie... YOLOOOOOOOO Pozdro! RezydenT` <cwany>
 5. RZAL! No Siema Raku xDD RezydenT` <cwany>
 6. Witamy! :) A na jakim serwerze można Cię spotkać? ;)
 7. Emmmm no niby Wszystko ładnie pięknie: +Wiek, +Mod serwera, +Udostępniasz, +/-Sloty... Ale... -GT, -Serwer nie rozkręcony, -Reklama (?) -Pustki na serwerze... Sory, nie jesteśmy od rozkręcania serwerów ;) Wykup reklamę, sprowadź trochę graczy na serwer i dopiero napisz podanie. Na obecną chwilę jestem na NIE.
 8. [media=YouTube] [/media] "Przypierdalasz się do dresu chłopcze, to wolne żarty Mój dres niż cała Twoja garderoba jest więcej warty, Do czegoś trzeba się przyjebać, przecież prawda boli Dla nich jesteśmy tylko bandą chorych patoli Płyty rapu zdobią Olis, pop'owe gówno umiera, W końcu zrozumieją prawdę która powoli dociera, Do świadomości ludzi, którzy widzą co się dzieje, My mamy muzykę, która daje nam nadzieje, Która pozwala przetrwać nawet kiedy jest ciężko, Koleżko zaciśnij dłoń, przecież Ty wiesz to..."
 9. Twój nick: Krime.^ (RezydenT` na serwerze), Link do zaakceptowanego podania:
 10. W sumie można dodać ;) Po co? Ano z tego samego powodu, z którego powstały inne rangi :) Będzie wiadome "kto jest kim", oraz gracze, którzy rzadziej bywają na forum będą wiedzieli do kogo się zwrócić w razie problemu, bo na obecną chwilę mamy więcej strażników niż adminów xd
 11. [media=YouTube] [/media] "Dzwoni telefon, patrzę numer zastrzeżony, Sorry ziomy, już jestem za bardzo wycwaniony I choć nie działam już na dwa telefony Dmucham na zimne z moją kartoteką muszę, pomyśl Nic nie załatwię, nie pomogę, walisz pod zły adres Ej compadre, naprawdę w chuju mam to, że masz mi to za złe Jakoś się staram wyjść na prostą pomału Choć nadal daleki tu ciągle jestem od ideału..."
 12. [media=YouTube] [/media] "Owoc dojrzewa i spada, człowiek czasami musi upaść by dojrzeć, Te słowa odnoszą się do mnie i nie chce zapomnieć, że w końcu znalazłem odpowiedź Kim jestem, co robię tu i dokąd zmierzam, musiałem to sobie przypomnieć, Bo tak naprawdę to kim stałem się dzisiaj zbudowałem ze swoich wspomnień, Każdy ma swoją drogą, moja była trudna, nadal nie jest mi łatwo Rozjebane życie poskładać do kupy z tysiąca elementów to czysty hardcor, Nie trój mi gadką, że znasz to, że warto bo kurwa dobrze wiem, że warto, Ale żeby zrozumieć to w końcu sam musiałem mordo tutaj spaść na dno. Kariera, pieniądze, kobiety, alkohol dziś widzę, że to przecież banał, A jeśli chcesz rozśmieszyć tu Pana Boga to powiedz mu o swoich planach, To co Ci się marzy, to może Cię zabić, ostrożnie z życzeniami nie wiesz? Że to co Ci się wydaję dobre, nie koniecznie będzie dobre dla Ciebie..."
 13. Krime.^

  ZBUKU - Typie

  Nawet spoko, łap "+" :D
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.