Skocz do zawartości

Zablokowane Obrady ezovskiego stołu! [#1]


~eZ.

Rekomendowane odpowiedzi

obrady2.png


 


Witajcie w nowej serii na CSowiczach - obrady ezovskiego stołu!


Kolejna moja kreatywna seria, zaraz po kartkach z kalendarza, polega ona na tym, 


że wybieram losowe 4 osoby z CSowiczów i zadaję im przygotowane przez siebie pytania. Pytań jest 5.


Specjalnie biorę więcej osób, żeby był kontrast między odpowiedziami. 


Myślę, że seria jak najbardziej pozytywna, a opinię zostawiam Wam.


 


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 


1. Jak wyobrażasz sobie CSowicze za trzy lata?


 


- Myślę, że będzie nowa ekipa i inni ludzie.


@KiKerr - Csowicze za 3 lata myślę, że będzie to największa sieć w Polsce, lepiej dopracowana i z większą ilością użytkowników. ;)


@Evix - Wyobrażam sobie o wiele bardziej rozwiniętą sieć. Na razie idzie w świetnym kierunku, ale czy tak będzie to zobaczymy.


@Shainy - Wyobrażam sobie to tak, że na pewno będzie więcej nowych osób i pewnie bardziej rozkręcona sieć, czego bardzo życzę.


 


2. Jak oceniasz pracę administracji sieci? Dobrze odwalają swoją robotę?


 


- Bardzo dobrze.


@KiKerr - Sądzę, że administracja dobrze wykonuje swoje obowiązki, raczej nie mam zastrzeżeń.


@Evix - Jest to bardzo dobra ekipa. Radzą sobie na swoich rangach dobrze i przede wszystkim pomagają innym.


@Shainy - Moim zdaniem wszystko jest na swoim miejscu i tak powinno zostać, a Administracja odwala kupę dobrej roboty.


 


3. Masz jakiś plan na życie lub cel, który starasz się zrealizować?


 


- Mam cel w życiu, polega na tym, abym był biznesmenem. :D


@KiKerr - Myślę nad założeniem rodziny, a dalej zobaczymy. 


@Evix - Ciężkie pytanie. Ogólnie na razie nie mam. Staram się żyć jutrem. :D


@Shainy - Tak, znaleźć piękną dziewczynę i zostać przy niej aż do końca moich dni.


 


4. Kierujesz się w swoim życiu jakimiś zasadami?


 


- Kieruje się zasadami elegancji, powagi oraz dyskrecji. Nie jestem wybuchowy aż tak bardzo. Jestem miły wobec kobiet i je szanuję.


@KiKerr - Raczej zasad nie mam, ale jak coś zaczynam robić to na 100%.


@Evix - Być po prostu sobą i to jest jedyna zasada.


@Shainy - Tak, że pieniądze nie rozwiązują problemów i doceniaj to co masz, bo możesz potem tego żałować do końca życia.


 


5. Opiszesz krótko dwóch dowolnych użytkowników sieci?


 


- eZ - moja ulubiona morda. Twierdzą, że to hejter i burak, ale ja myślę, że to nie prawda. Dobrze wykonuje swoje obowiązki i jest całkiem miły. Gozdek - także moja morda, bardzo go lubię i przyjemnie mi się z nim gra. Da się z nim pogadać, a także polamić w csa.


@KiKerr - Najarany - Czasami bywa strasznie irytujący, jest pewny siebie. Jest bambusem wyhodowanym w jungli przez wilki. Jest stanowczy i czasami bywa agresywny. :D Bykuś - Strasznie podobają mu się dziewczyny na forum. Jest wyluzowany do każdej sprawy podchodzi spokojnie.

@Evix - Hmm. Syśka jest bardzo ale to bardzo pomocną (i ładną xD) kobietą, bez której forum by nie było takie, jakie jest.

Druga osoba to myślę, że Gozdek który jest rudy i gadam z nim od dawien dawna. :D

@Shainy - Pierwsza osobą, która będzie to jest Ez'uś. :D No chyba każdy go zna, ale mogę go króto opisać konfliktowny chłopaczek i trzeba na niego uważać. :D Drugiej osoby nie mam.

 

___________________

Logo wykonał @Mrufka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Zamykam

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie