Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
ZwiastuN

[#6] Wywiad z Natalią!

Recommended Posts

243841439630589741472.png

ZwiastuN - Ja.

Najpiękniejsza dama na forum - Natalia.

Ja

Witaj Natalio. Jak zawsze na początek - klasycznie - przedstawi się, skąd pochodzisz itp...

Natalia

Cześć, no więc imię już zdradziłeś - Natalia, w marcu skończyłam 17 lat. Pochodzę z okolic Krakowa, a dokładnie z Chrzanowa 

Ja

Opowiesz nam swoją historię z csowiczami?

Natalia

Mój staż na CSowiczach jest dość spory bo już ponad rok więc jest sporo do opowiadania :) ale jeśli chodzi o konkrety 

to kiedyś po upadnięciu starej sieci na której byłam, szukałam podobnej.. szczerze długo nie szukałam bo 1 link, 

który był to był z CSowiczami. Później wstawiłam pare prac i ktoś poprosił mnie o złożenie podania na grafika, a potem już moderator.. 

Z powodów prywatnych musiałam zrezygnować z rang,  ale na szczęście wszystko się ustabilizowało i jestem 

na nowo na ulubionej sieci na stanowisku moderatora 

Ja

Jak myślisz, radzisz sobie jako Moderator? 

Natalia

Mam już doświadczenie w nim bycia więc tak 

Ja

Co zrobiłabyś, gdybyś otrzymała Właściciela?

Natalia

Wiem, że to nigdy nie nastąpi :D ale co do pytania - cieszyła bym się :D szczerze nie wiem, wydaje mi się, że jest wszystko dobrze zrobione.

Ja

Zostawmy już forum. Masz rodzeństwo?

Natalia

Tak mam 18 letniego brata 

Ja

W jakich stosunkach jesteście?

Natalia

Hahah, bardzo, bardzo dobrych 

Ja

Teraz takie prywatne pytania. Twoja ulubiona potrawa?

Natalia

W sumie mam 2 - kurczak w sosie brzoskwiniowym z ryżem i spaghetti 

Ja

Pierwsze słyszę o tym sosie xD. Co słuchasz na codzień?

Natalia

Musisz spróbować :D na codzień słucham głównie popu i rapu.

Ja

Jaki film chciałabyś zapomnieć, by obejrzeć znowu?

Natalia

Haha, może titanic :D

Ja

Zradzisz nam, kogo najbardziej lubisz, a kogo nielubisz na sieci?

Natalia

Szczerze to lubię wszystkich którzy w jakimś stopniu nie chcą zaszkodzić sieci :D

Ja

Ostatnie pytanie na ten wywiad. Odpowiadanie na moje pytania - nie jest Ci ciężko?

Natalia

Trochę, zadawałeś pytania nad którymi człowiek zazwyczaj nie myśli więc :D ale było fajnie 

Ja

Dziękuję za udzielenie wywiadu. Do następnego 

Natalia

Dzięki 

899011439630589741472.png

(Kliknij aby przejść do profilu)892281439630589741472.png

Nie co krótki wywiad, następnym razem postaram się na dłuższy :/

Chciałbym również poprosić @@RumcajsJumper

aby ograniczenia co do emotikon zostały zdjęte. Dzięki :*

Szkoda, że wywiad z "damą forum" jest taki krótki. :D

ZwiastuN, w wielu miejscach są błędy, brak kropek na końcu w wielu zdaniach, przecinki. Tak wiem, ale to się rzuca w oczy strasznie, a w każdym Twoim wywiadzie można to zauważyć.

Szkoda, że wywiad z "damą forum" jest taki krótki. :D

ZwiastuN, w wielu miejscach są błędy, brak kropek na końcu w wielu zdaniach, przecinki. Tak wiem, ale to się rzuca w oczy strasznie, a w każdym Twoim wywiadzie można to zauważyć.

Pomyślałem, że skoro tak prezentujemy się na komunikacie, kiedy piszę wywiad, to lepiej tak zostawić.

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Brak Aktwyności

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Lolcia :3
      Kolejny wywiadzik, z kolejną super osóbką. 
      Poznajcie lepiej @ Cz@r3k

Redaktor : @ Lolcia :3
      Osoba udzielająca odpowiedzi : @ Cz@r3k

Witajcie kochani  mam dziś okazję przeprowadzić wywiad z @ Cz@r3k, osobą która ma bardzo dużo zainteresowań,. Mam nadzieję że wywiad wam się spodoba. 
      Miłego czytania .

Cześć! Dziękuję, że zgodziłeś się odpowiedzieć na kilka moich pytań .
      Na początek przedstaw się nam, ile masz lat i skąd pochodzisz?

Siemanko, nie ma żadnego problemu. Cała przyjemność po mojej stronie  
        A wiec mam na imię Cezary. W lipcu skończę 32 lata i aktualnie mieszkam w Plymouth w Wielkiej Brytanii.

Ooo, Wielka Brytania. Co Cię skłoniło do wyjazdu aż tak daleko? Gdzie pracujesz?Czym dokładnie się zajmujesz?

W sumie to nie miałem pomysłu na siebie w Polsce.
         Skończyłem technikum hotelarskie i po szkole tylko zbijałem bąki i robiłem głupoty, także  wpadłem na pomysł, ze wyjadę do UK na pół roku, zarobię trochę kasy i z ekipa przeniosę się do Poznania i tam sobie będziemy rządzić, ale wyszło tak, ze się zasiedziałem już tu 11 rok :).
      Pracuje aktualnie w firmie Fine Tubes. są trzy takie na świecie z główną siedzibą w stanach. Jestem operatorem maszyny, która produkuje tytanowe rury (rurk) do reaktorów atomowych. Przepływa przez nie paliwo w rdzeniach, coś w tym stylu, a drugi produkt jest dla samolotów (Airbus). Praca spoko, czasem nerwowa, czasem nudna jak to wszędzie w sumie, ale już do końca mojej przygody w UK przy niej pozostanę :)

Nie boisz się wykonywać takiej pracy?

Ja swoją część wykonuję jak najlepiej potrafię, zresztą po mojej części procesu, jest jeszcze z 20 innych procesów, zanim osiągną one efekt końcowy gotowy do załadunku i eksportu, także nawet jakbym coś zepsuł, mądrzejsze głowy ode mnie wychwycą wadę materiału itd.

Czyli nudnej pracy nie masz
      Dobrze, wróćmy do tematu, nie tęsknisz za ojczyzną, rodziną itp?

Na początku nic a nic. Wyjechałem i poczułem wolność. Sam sobie, nikt nade mną nie stał, to co zarobiłem to tak jak rozporządzałem tak miałem. Było klawo i nie myślałem w ogóle o rodzinie. Pierwszy raz do Polski w odwiedziny na urlop pojechałem po półtorej roku Po latach mi się  zmieniło i tęsknota narastała, jednak rodzina to rodzina. Pod koniec wakacji wracam już na stałe na swoje śmieci.

Na początku fajnie tak jak mówisz ale z czasem jednak ta tęsknota narasta, coś wiem na ten temat. Powiedz mi, te stare śmieci o których wyżej wspomniałeś, gdzie się znajdują?

Generalnie jestem z Włocławka w Kujawsko-Pomorskim. Tam mieszkałem większość życia, to znaczy odkąd zacząłem 1 klasę podstawówki, spędziłem czas całej edukacji póki nie wyjechałem do UK.

Włocławek powiadasz. Są jakieś ciekawe miejsca tam do zwiedzenia?
      Jakieś restauracje które byś mógł polecić z dobrym jedzeniem na przykład?

Haha, serio,Włocławek to taka duża 140 tysięczna dziura
      Nic godnego polecenia w sumie, tereny wokół miasta są piękne, mamy od groma jezior, lasów itd., a poza tym za dużo się nie dzieje. Ludzie – omijajcie, naprawdę, nawet żadna knajpa mi nie przychodzi do głowy, gdyż mnie tam kupę lat nie było. Możliwe, że coś jest ale ja nie w temacie. Za pół roku mogę zrobić update

No to ładnie oceniasz swoje miasto. Dobrze może pozostawmy już ten temat. Skąd się znalazłeś na sieci?

W sumie to nie wiem jak to wyszło. Jestem Świeżakiem, bo dopiero od października chyba. Wiesz, jak miałem swoją sieć, wieki temu bo upłynęło już 13 lat, nazywała się Udiabełka, tam grańdziliśmy z ekipa non stop. Pykaliśmy w CSa, robiliśmy zjazdy integracyjne itd. Potem jakoś przestałem grać w ogóle na długie lata (zapewne z 10). Te parę miesięcy temu zalogowałem się na steama znowu i tak zachciało mi się popykać w CSa. W wyszukiwarce wpisałem serwery CSa 1.6 i tak grałem chwile tu, chwile tam, co było pod ręką. Aż jakąś nić porozumienia złapałem z ludźmi na dd2 (bardziej na gali). Założyłem konto na CSowiczach i tak to po troszku jestem o ile czas na to pozwala. 

Oooo, aż po takiej przerwie wrócić znowu do grania? Szacun. Dobrze, powiedz mi czy jest coś co byś zmienił na forum?

Kurde ciężko mi to stwierdzić. Tak jak w miarę często gram na dd2 (ostatnio dużo rzadziej) to na forum jestem bardzo rzadko i nawet nie wiem od czego miałbym zacząć ani nie miałem jakiś na forum problemów, ani jakiś innych dziwnych sytuacji więc też nie potrafię powiedzieć jak szybko działają poszczególne sekcje jak UB czy jakieś podobne tematy czy topic's. Na taki pierwszy rzut oka Świeżaka, dla mnie jest spoko, kolorowo, coś się dzieje, tematy wyskakują, na czat box'ie zawsze ktoś coś napisze. Przemiał ludzi jest też dosyć spoko. Także nie jestem najlepszym kandydatem do odpowiedzi na to pytanie. Dałem z siebie wszystko. 

Dobrze cieszy mnie że masz takie spostrzegania ,widać że nie masz żadnych zastrzeżeń..  Jakie masz zainteresowania?

Generalnie to niczym oryginalnym nie zaskoczę. Uwielbiam podróżować, latać na rowerku po lesie, aktywność fizyczna, trekking, siłownia, oczywiście będąc w domu dobry film, serial, książkę jak najbardziej. Interesuje mnie w jakimś stopniu psychologia, którą akurat miałem w College w UK, a przede wszystkim Zygmunt Freud. Co za łebski gość i te jego wszystkie tezy oraz dokonania, po prostu mistrz. A bardzo ogólnie ciekawi mnie świat .

Masz dość obszerne zainteresowania,ale zaciekawiło mnie jedno. Lubisz podróżować? Jakie kraje dotychczas udało Ci się odwiedzić, a jakie masz w planach?
      Ponoć podróże kształcą. Do tej pory USA, Malezja, Hiszpania, Włochy i Grecja. Marzy mi się Ameryka Poludniowa i Filipiny. W swoim czasie to również osiągnę, mam nadzieję.

A co sądzisz o kulturach, co Cię zainspirowało w tych krajach?

Stany dla mnie są totalnie wolne, nie umiem tego wytłumaczyć. Tak bardzo jak Anglia się różni od Polski, to Stany różnią się tym bardziej. Nie byłem tam tylko na wakacjach, ale parę razy również na dłuższy okres do pracy więc sobie tam po prostu żyłem i uwielbiłem. Malezja natomiast różni się całkiem od Europy. Jest to muzułmański kraj, bardzo surowe prawo więc trzeba było uważać. Taka ciekawostka – za narkotyki jest kara śmierci. Alkohol jest cholernie drogi, dlatego imprezowicze mają tam ciężko się zabawić/jest tam ślicznie, ludzie przyjaźni, plaże, woda i przede wszystkim jedzonko mega. Nie będę się więcej rozpisywał na temat wszystkich miejsc, każdy może sobie coś poczytać samemu.

Dziękuję za tak szczegółowe wypowiedzi. Cieszę się że mogłam przeprowadzić z Tobą wywiad, ale chciałabym zadać tobie serie szybkich pytań.

Ok, to zaczynajmy!

Góry czy Morze?
      Morze.
      Ulubiony kolor?
      Czarny.
      Masz rodzeństwo?
      Siostrę, o 3 lata młodszą.
      Znak zodiaku? 
      Rak.
      Jesteś typem imprezowicza, czy samotnika?
      Teraz zdecydowanie samotnika.

Czy na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić?

Wszystkich czytających wywiad od deski do deski, dzięki za i uwagę i pozdrosy

Tobie również dziękuję za poświęcony mi czas

• By Milena:D
      Wywiad z To ja Jasiek!

Witam Cię Sylwester, na samym początku opowiedz nam coś o sobie. Ile masz lat i skąd pochodzisz?
      Mam na imię Sylwester, pochodzę z Rzeszowa i mam 22 lata.
      Czym się zajmujesz? Masz jakieś zainteresowania, hobby?
      Pracuje jako kucharz w hotelu, moje hobby to robienie fotek.
      Czyli jesteś też fotografem?
      W wolnych chwilach tak
      Możesz pochwalić się jakimś ciekawym zdjęciem?
      Niestety to moja prywatność i nie mogę za bardzo.
      Dobrze, rozumiem. Jak trafiłeś na forum?
      Na forum trafiłem przez kolegę Falubaza.
      Co spodobało Ci się na forum najbardziej, że postanowiłeś zostać? 
      Zostałem z wami dlatego, że jest tutaj fajna atmosfera  i dobrzy ludzie z którymi można porozmawiać na każdy temat. Cieszy mnie to bardzo. Jak pracuje Ci się na randze Admina dd2? Pracuje mi się bardzo dobrze. Mamy dobrą ekipę z którą nie ma spin, pomagamy sobie nawzajem i doradzamy w różnych sprawach. To bardzo wymagające stanowisko, trzeba być czujnym i cierpliwym w tym co się robi. Dobrze, że masz tego świadomość i starasz się jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki. Myślałeś jeszcze o jakimś stanowisku, na które chciałbyś startować? Nie myślałem jeszcze o innym stanowisku na jakie chciałbym startować.  Niech zostanie tak jak jest, potem się pomyśli o kolejnym stanowisku. Czyli masz coś w planach ale na razie nie chcesz zdradzać? Nie mam co zdradzać bo żeby iść na dane stanowisko chce się jeszcze podszkolić  i więcej udzielać. To nie jest tak, że napiszę podanie na dane stanowisko bez doświadczenia. Bardzo mądrze napisane. Jeszcze jedno pytanko, masz może wybrankę swojego serca czy może preferujesz życie singla? Pytanie bardzo trudne dla mnie z pewnych powodów. Nie chce na nie odpowiadać. Wybacz ale nie mogę. Okej, rozumiem. Chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić? Chciałbym pozdrowić całą administrację, osoby które wkładają swoją pracę w te forum. Chciałbym jeszcze pozdrowić takie osoby jak @Abbey, @ AlkoLove, @ Donald Tusk, @Necia, @ @_TeIWu_@, Falubaz i oczywiście panią prowadzącą wywiad. Dziękuje bardzo i życzę wszystkim miłego dnia. Dziękuję Ci również za ten wywiad, że poświęciłeś swój czas.  Miłego dnia                

• By Mrs.Fuksiara
      Kolejny wywiadzik, z kolejną super osóbką. 
      Poznajcie lepiej @ TheProTHC.exe

Redaktor: @ Mrs.Fuksiara
      Opiekun DD2 #1: @ TheProTHC.exe

Witam kochany przybyszu.
      Co skłoniło Cię do tego, aby zgłosić się do wywiadu? 

Hmmmm do wywiady zgłosiłem się dość dawno temu lecz, co mnie skłoniło chciałem by ludzie mnie troszkę lepiej poznali.

Skoro chcesz, abyśmy Cię lepiej poznali, to przedstaw się nam.
      Imię, Wiek, skąd pochodzisz?

Mam na imię Damian mam 19 lat pochodzę z Częstochowy, woj. Śląskie.

Czy mógłbyś nam polecić jakieś miejsce do zwiedzania w Częstochowie? 

Osobiście dla osób które nie były polecam zwiedzić Jasną Górę od A do Z prócz tego zamek w Olsztynie wraz z jaskiniami wokół jest ich chyba 14/15 A na koniec park miniatur.

Chętnie sama się wybiore! 
      Czym się interesujesz?

Moim największym zainteresowaniem jest broń palna.

Możesz nam coś więcej o Twoim zainteresowaniu opowiedzieć?
      Skąd się to zainteresowanie wzięło? Czy masz ulubiony typ broni?

Skąd się wzięło zainteresowanie to jest proste, za małolata pojechałem z rodziną na piknik wojskowy godz 1 Raz w życiu miałem styczność z bronią i od razu się zakochałem rozpocząłem lekturę na temat broni palnej zezwolenia  rodzaje typy kalibry itp. Dodam taka mała ciekawostek w Polsce można mieć broń bez zezwolenia tylko nie palna A cxarnoprochowa która jest starsza niż jeżeli dobrze pamiętam 1968r.
      Mój ulubiony typ broni kurczę jest naprawdę sporo tego.

Broń krótka glock 17, 5 generacji. Kaliber 9 mm, broń używana w dniu dzisiejszym przez policję,wojsko,straż graniczna, detektywów i wiele innych służb ochronny. Dlaczego jest tak zachowana? Po 1 jest lekka. Po 2 jest bardzo celną i łatwa w obsłudze

Broń długa: AKMS kaliber 7.62 broń bardzo doceniana przez wojska celna nie ma dużego odrzutu posiada przełącznik auto i semi. Bardzo łatwy w obsłudze występuje w 2 wariantach albo z kolbą metalową, która da się złożyć albo z drewnianą.

Super się czegoś nowego i przydatnego dowiedzieć. Masz świetne zainteresowanie! 
      Powiedz nam, pracujesz czy uczysz się jeszcze?

To i to w tygodniu pracuje w weekend się uczę.

A możesz nam powiedzieć gdzie się uczysz? I co zamierzasz dalej po szkole?

Uczę się zaocznie w liceum po liceum o ile zdam maturę chce wybrać się na studia kryminalistyczne i dalej iść w tym kierunku.

Widzę za zainteresowaniem podążasz.
      Chciałbyś zostać tutaj w kraju, czy myślałeś nad tym, aby w przyszłości wyjechać? 

Myślałem nad tym Ale jednak zostałem, ponieważ spotkałem miłość swojego życia.

Oo to przeznaczenie.
      Jak poznałeś swoją ukochaną? I jak ona ma na imię?

Poznaliśmy się na koncercie, A na imię ma Magdalena.

Szczęścia Wam życzę.
      Zbliżają się święta, czy masz plany, co będziesz robić? Jak je spędzisz? Z rodziną czy jednak z Magdaleną?

Z rodziną lecz ona też będzie, bo spędzamy święta razem z moimi i jej rodzicami  

Rodzinnie. Z racji tego, że był 6 grudnia.
      Pochwal się, co dostałeś od Mikołaja?

Zegarek.

Super prezent! Powiedz nam, jak lubisz spędzać wolny czas?

Najczęściej w wolnym czasie oglądam filmy lub śpię.

Oo, a masz swoją ulubioną kategorie filmów? Bądź ulubiony film? 

Wojenne lub akcji. A ulubiony film to demony wojny.

Okej, co jest najważniejszą rzeczą, jakiej się nauczyłeś do tej pory?

Szanować ludzi bo odchodzą naprawdę szybko.

To prawda. Wydarzyło się w Twoim życiu, coś czego żałujesz aż do teraz?

Raczej nie lecz może jest taka 1 rzecz Ale to za bardzo wchodzi w życie prywatne.

Rozumiem. Przejdźmy do tego jak kupciałeś w pieluszki.
      Kim chciałeś zostać jako mały Damianek? 

A bo ja pamiętam haha nie wiem.

Dobra. Skąd pomysł na nick? 

Sama końcówka mówi za siebie kiedyś dużo się bawiło i tak zostało.

Szkoda, że już się nie bawi aż tyle haha  
      Co sprawiło, że powróciłeś tutaj na sieć? 

Odejście byłego wlasciciela dd2 #1 mentka.

Chciałbyś mieć jeszcze jakąś rangę na forum? Jak tak, to jaką?

Nie lecę na kolorki wystarczy mi opiekun nie mam już tyle czasu, co kiedyś.

Kolorki swoją drogą, liczą się umiejętności.
      Szybkie pytanka i koniec! 
      Góry czy Morze?
      Góry.
      Ulubiony kolor?
      Zielony.
      Masz rodzeństwo?
      Tak, młodszą siostrę.
      Znak zodiaku? 
      Lew.
      Jesteś typem imprezowicza, czy samotnika?
      Samotnik od 2/3 lat.

Czy na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić?

Pozdrawiam wszystkich nie będę pozdrawiam pojedynczo bo kogoś pominę i się obrazi  

Ja też pozdrawiam wszystkich czytelników! Dziękuję jeszcze raz i miłego Wam życzę! 
    • By Mrs.Jessa
      Dzisiejszy wywiad dla Was przeprowadziłam z naszym moderatorem @ terrorist0p
      Od razu na wstępie napisze, że wywiad jest krótki, ale warty przeczytania.

REDAKTOR: @ Mrs.Jessa
      MODERATOR: @ terrorist0p

W dzisiejszym wywiadzie opowie nam coś o sobie @ terrorist0p

Witaj Terrorist. Dziękuje, że znalazłeś dla mnie chwilę żebym mogła z Tobą przeprowadzić wywiad. Czy na samym początku mógłbyś nam się przedstawić? Ile masz lat i skąd pochodzisz?

Hejeczka, czasu troszkę znalazłem choć z nim ciężko, ale się  udało w końcu.  Jestem Bartek to już pewnie większość wie jak i to, że na codzień jestem kierowcą, lat mam 20 i pochodzę z Podkarpacia a dokładniej spod Rzeszowa.

Opowiedz nam może czy coś ciekawego znajduje się w Twojej miejscowości?

Wiesz co, w sumie to u mnie nie ma dosłownie nic takiego ciekawego z atrakcji, ale mamy super lasy, po których lubię czasami pospacerować.

O widzę, że nie tylko ja lubię spacery i naszą piękną nature. Już mi się podoba.
      Może powiesz nam coś więcej o swojej pracy?

Uwielbiam jeździć, jeżdżę sobie codziennie traski po 500-600km zwiedzam nasze Polskie miasta, łącze pracę z przyjemnością. Na początku jeździłem tylko po Podkarpaciu, teraz jeżdżę po wszystkich sąsiednich województwach, pracuję sam dla siebie jestem sobie sam szefem .

No to powiem Ci, że prace masz całkiem fajną. Chociaż ja sama osobiście nie wysiedziała bym tyle w jedny miejscu. Podziwiam Cię, naprawde.
      Czy oprócz jazdy i robieniem tylu kilometrów, posiadasz jakieś pasje?

Oczywiście, kiedyś mam na jakiś czas tydzień wolnego to robimy samochody, ogólnie to i naprawiamy i "tuningujemy" samochody, poprawiamy wizualnie jak i silniki.

To widzę, że z Ciebie mechanik.
      Powiedz nam jakim jesteś człowiekiem? Spokojnym czy może nerwowym?

Jestem raczej opanowanym i spokojnym człowiekiem
      No i to się ceni.
      Czy masz jakieś swoje ulubione potrawy?

Jakiś ulubionych to nie, ale lubię coś z kurczaka, kaczki i jakieś włoskie żarcie.
      O to byśmy się dogadali, ja lubię gotować Ty lubisz jeść. Czego chcieć więcej.
      Mam do Ciebie jedno pytanie, powiedz nam czy wierzysz w przyjaźń damsko-męską?

Ja nie wierzę, ja wiem że istnieje, mam taką jedną najlepszą przyjaciółkę  jest moją najlepszą przyjaciółką, koleżanką i żoną .
      Bardzo rozsądne podejście.Jakie cechy charakteru cenisz sobie u drugiej osoby?

Szczerość, mogę zawsze na nią liczyć i poczucie humoru.

Dobrze, przejdźmy więc może i porozmawiajmy o forum. Jak się tutaj znalazłeś?

W sumie to było tak dawno, że już nawet nie pamiętam, już 5 lat minęło.
      No to w sumie masz do tego prawo.
      Jak czujesz się na randze moderatora?

Nie czuję się jakoś specjalnie lepiej, czuję się normalnie tak jak bym był zwykłym szarakiem, robię swoje i to co do mnie należy, między czasie serwery i jakoś to idzie do przodu.
      No tak, bo posiadasz swoje serwery, powiesz nam jakie?

Only AWP oraz BF4 MOD, a dla reszty jestem opiekunem.
      No to troszkę na głowie masz.
      Mam nadzieję, że nadal będziesz miał tak pozytywne myślenie na swój temat i będziesz swoje obowiązki wykonywał jak najlepiej.

Wywiad może i troszkę krótki, ale niestety czas mnie goni, także przejdziemy do szybkich pytań.

Ulubiony kolor?
      Zielony.

Ulubiona pora roku?
      Wiosna - Najpiękniejsza pora roku

Wódka czy piwo?
      Wódka.

Wymarzone auto?
      BMW Seria 7 lub Audi A8 oba Black Boss
      Dziękuję bardzo za wywiad, czy chciałbyś dodać coś od siebie, bądź pozdrowić kogoś?

Miłej gry wszystkim na serwerach CSowiczów! 

Ja również życzę wszystkich przyjemnej gry. A Tobie bardzo dziękuje za poświęcony czas.
      Do zobaczenia w kolejnym wywiadzie.
    • By Lolcia :3
      Witam Cię bardzo serdecznie, dziękuje że się zgodziłeś abym przeprowadziła właśnie wywiad z Tobą . To pytanie nie ominie nikogo, więc na samym wstępie musisz opowiedzieć nam coś o sobie? 
      Cześć! Dziękuję  ze postanowiłaś przeprowadzić  ze mną wywiad No ale... do rzeczy... Mam na imię Filip, mam 21 lat, mieszkam w woj. Świętokrzyskim. Interesuje się piłką nożną, informatyką oraz podróżowaniem. Lubię grać ze znajomymi w rożne gry, śmiać się i bawić ponieważ gry jak dla mnie dają dużo do myślenia oraz przekazu a nawet możemy dowiedzieć się od nich czegoś czego nie uczyli albo nie mówili w szkole np. jakieś wydarzenia historyczne.
      O proszę, miłośnik gier komputerowych oraz podróżowania . W jaką grę grasz najczęściej oraz jaka byś polecił innym?
      Jeśli chodzi o grę polecam The Walking Dead, w jednym momencie miałem łzy w oczach jak w to grałem, sztoss.
      A tak to gram w Cs'a i LoLa przeważnie
      Wróćmy do tematu wakacji, gdzie byś je chciał spędzić?
       Wakacje chciałbym spędzić w Holandii. Już mam plany aby wyjechać jakoś w maju. Jak sie uda to pojadę
       Holandia powiadasz? Praca czy raczej odpoczynek ?
      I to i to tak naprawdę. Mam kolegę który tam był. Pokazał mi kilka zdjęć, jakieś pocztówki mi kupił, a również i praca bo w  naszym  kraju nie zarobisz, takie jest moje zdanie.
      Rozumiem , niestety zarobki w naszym kraju nie każdego satysfakcjonują .Powiedz nam jaką jesteś osobą na co  dzień  ?
      Jestem sobą, haha
       To najważniejsze Co Cie skłoniło do założenia konta na naszym forum?
      Założyłem je ze względu na serwer JB z którym przyszliśmy na siec a jako ze znam tu na sieci parę osób z którymi grałem kiedyś to tym lepiej
      Super cieszę się bardzo . Jak doszło do tego ze masz admina na tym serwerze? jest to trudne zadanie czy raczej nie?
      Doszło do tego tak ze jailbreak tzw. Shadowa upadł. Nie miałem gdzie się zapodziać a że lubię ten mod to mój ziomuś Squeezy powiedział mi że gra tam. Wpadłem, pograłem i tak złożyłem podanie, a czy trudne jest zadanie admina, nie wiem zależy jak dla kogo, ale jak się ma już jakiś większy staż za sobą to nie jest to trudne ;v
       Dobrze pozostawmy temat cs i forum. Opowiedz nam coś o twojej miejscowości jest może  coś ciekawego do zwiedzenia ? 
      Raczej nie, jedyne co to kluby i siłownie
      No dobrze, czyli twierdzisz ze twoje miasto jest nudne. Jeśli miałbyś możliwość  do jakiego miasta byś się przeprowadził?
       Przeprowadziłbym się do Gdańska albo Zakopanego ponieważ bardzo lubię morze i góry
      Ooo Zakopane świetne miasto Dobrze będziemy powoli kończyć.. chciałbyś kogoś pozdrowić przy okazji?
      Chciałbym pozdrowić @ Skizi @ chomik cala ekipe JB, ciebie oraz całą sieć  csowicze oraz dziękuję za ten wywiad .

Jeszcze kilka szybkich pytań :

ulubiony kolor?
      Czarny 
      ulubiony wykonawca?
      Kali/Tonciu
      najlepszy serwer?
      Jailbreak
      największe marzenie:
      Wyjechać do Holandii
      Dziękuje ci za bardzo serdecznie  udzielenie wywiadu Pozdrawiam serdecznie

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.