Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


ZwiastuN

User

ZwiastuN last won the day on August 15 2015

ZwiastuN had the most liked content!

About ZwiastuN

 • Rank
  //

Informacje Profilowe

 • Location
  localhost
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

33,916 profile views
 1. Sounds good, ale nie konieczne każdy zgodzi się na formę "miałby miesiąc bez admina". Jeśli forma "Admin Miesiąca" byłaby dozwolona dla serwerów które się zgodzą na ową formę, to why not. Można też jakieś inne fanty przewidzieć, jestem za
 2. Wiktor Miłego grania na serwerach
 3. Banner dla serwerów Avatary Sygnatury Jakieś tam inne śmietniki
 4. Te informacje pojawiają się na chatcie? Skoro są zbędne, to nie widzę problemu zostawić ich. Usuń "-nomaster" i sprawdź, czy normalnie działa zmiana mapy.
 5. No czekamy. Aż wróciłem na sieć, by pograć na Surfie :p
 6. Coś ala wierszyk? Można dodać, bedzie się z czego śmiać :p
 7. Jestem aktualnie na nie. Serwer serwerem, fajny mod, jednak nikt na nim nie gra. Powiedz mi, reklama będzie kupowana? Jezeli tak, to może zmienię na "tak" :)
 8. Nick na jaki chcesz otrzymać prezent: ZwiastuN Serwer na którym ma być dodany prezent: Surf (trzeba poczekać, bo nie działa a ja jeszcze nie wbiłem :v) Jaką usługę chciałbyś otrzymać: VIP (jak jest to SVIP :p )
 9. Mhm. W dobrym kierunku się rozwijacie. Tylko tak dalej ^^ I gratuluję.
 10. Twój nick: ZwiastuN Powód nieobecności: jestem w szpitalu Czas twojej nieobecności: do poniedziałku (czas może powiększyć się do środy) Będę zaglądał na forum rankiem zazwyczaj.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.