Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


sidjakpesel

User

About sidjakpesel

 • Rank
  Srebro I

Informacje Profilowe

 • Location
  Sweden
 • Płeć
  Obojnak

Recent Profile Visitors

384 profile views
 1. Pracowałeś na blu? jakoś Cię nie kojarze XD Takie bajki to możesz gadać ale dzieciom w podstawówce. Co to podania na TAK.
 2. +10 hp za hs +5 za zwykłego killa będzie git XD
 3. sidjakpesel

  podanie

  Nick: tier0` Wiek: 21 Doświadczenie (w byciu adminem): Na kilku serwerowniach siedziałem, ale z każdej prawie, po jakimś czasie przechodziłem na inne. Na blu też troche siedziałem. Znajomość AMXX (W skali 1-10):10 Staż w CS-sie: od 2k7 Steam / NonSteam: Steam Dlaczego Ty: Nie lubie sie rozpisywać, mógłbym spróbować, jeśli ktoś ma coś do mnie w sensie do tego jak sie wyrażam to odzywam sie nie kulturalnie do ludzi których znam, noi z nimi rozmawiam często w taki sposób jak widać, noi świruje z nimi.Mam już 2 ostrzeżenia, ale nie są one przyznane za konkretny powód Wcześniej też pisałem podanie, lecz otrzymałem odpowiedź popraw aktywność od ProTHC. Dlaczego napisałem? Kilku ludzi napisało żebym napisał, więc dlaczego nie. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3h minimum Kontakt: STEAM - https://steamcommunity.com/id/tiero02k/ Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/tier0`/54.38.63.53:27015/ Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: TAK + Własny serwer mixowy +ts3
 4. Co wy wymagacie od osób które może grają w te gre od 2k15 XD
 5. nie nie wiem
 6. NIE FUKSIARA
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.