Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


ZIELE

Veteran

ZIELE last won the day on May 28

ZIELE had the most liked content!

1 Follower

About ZIELE

 • Rank
  MAKAVELI THE DON
 • Birthday 07/15/1997

Informacje Profilowe

 • Location
  Paryz
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Steam
  zieledonmakaveli

Recent Profile Visitors

25,084 profile views
 1. gram na 100 fps'ach podczas nagrywania spadaja xd
 2. Gra: cs 1.6 Typ Serwera: FFA Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.121:27260/manage/ Hosting: 1shot1kill.pl Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: Bo nie ma u was takiego moda Wiek właściciela serwera: 22 Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: TAK Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: TAK Kontakt: Steam, w ostatecznosci fb. Reklama kupiona powinnien sie rozkręcić ;)
 3. Link: https://www13.zippyshare.com/v/qPXZMOcE/file.html
 4. Twój nick: KIEDYS BYŁEM OPÓR Serwer: DD2 Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/ban_list.php) Screenshoty spakowane w paczkę: w załączniku.cstrike.rar
 5. Tracklista: Link: https://www11.zippyshare.com/v/WuBJuDbC/file.html
 6. 1. Na tak wymuszanie interpu się przyda. 2. Również tak. 3. Neutralny jestem co do tego.
 7. Nick z forum: ZIELE Data urodzenia: 15.07.1997 Doświadczenie: Byłem w UB team wiele razy, na tej sieci również Link z Twoim SteamID na http://banid.pl/ : https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:43941544 Ile dziennie godzin spędzasz na forum?: Obecnie mam bardzo dużo czasu, żeby na nim przebywać. Osiągnięcia na CSowicze.pl : Takie jak widać po lewej. :D Opcje kontaktu(podaj numer gg, mail)?: steam, w ostateczności FB. Dlaczego akurat ty powinieneś zostać członkiem UBTeam? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Znam się na tym, bylem w UB team na tej sieci kiedyś. Chcę pomóc sieci w pozbywaniu się cheatów. Umiejętność oceny demka(1:10): 9/10
 8. Witam starzy gracze mnie pewnie pamiętają, wraca sieć wracam i ja. Gram na only dd2 nick: KIEDYS COS STRZELALEM. Widzimy sie na serwerze. Pozdrawiam ;)
 9. Tracklista: Link: http://www28.zippyshare.com/v/ATh1CS9E/file.html
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.