Skocz do zawartości
 • Liczba zawartości

  10
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  19m 26s

V1rus.exe

UżytkownikO V1rus.exe

 • Tytuł
  Nowicjusz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nick podejrzanego: Ferox Serwer: de_dust2 IP podejrzanego (komenda amx_ip / status / /ip): VALVE_1:0:1309583762 Link do demka: DEMO Podejrzane momenty: Poniżej. Opis sytuacji: Nie wiem czy macie Administrację na DD2, ale no gość jakiś tam topek 11 jest i już pewnie wyżej, a Administracja nic. Zresztą nieważne. 02;11 | Szejk-reakcja_celownika b+ 02;24 | b+ 05;45 | Szejk-reakcja_celownika b+ 05;52 | rcs/recoil b+ 06;55-07;06 | ...? b+ // Ogólnie po ostatniej akcji, to po prostu Mi się nie chcę pisać i rozpisywać więcej.. To jeszcze na dole 2 akcje macie. Jak nie wystarczy, to troszkę słabo hehe.. ;DD To rozpiszę kolejne, a pov'a Myślałem, że nagrywam, ale się przeliczyłem. 19;48 | b+ 22;02 | b+ // Ogólnie, to do pieca.
 2. Twój nick: V1rus kiedy gralem calr Serwer: Dust2 Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/bans/index.html): BAN Screenshoty spakowane w paczkę: ScreenShoty Ogólnie dawno mnie nie było. Pozdrawiam Wariatów. Dzięki Demolka, za wszystko.
 3. Polecam, polecam Pana Demolkę, bardzo dobre, a  wręcz QreWskie cfg piszę pod każdego<3

 4. Cześć. Co mógłbym powiedzieć jeśli Ciebie nie znam wcale? Nic nie mogę powiedzieć, aczkolwiek tyle, że chwilkę, z Tobą grałem, kultura, rozmowny, pomocny, uśmiechnięty, a ogólnie pozytywnie nastawiony do życia realnego jak i forum. Liczą chęci pomocy jakie kolega wyżej wam tutaj niesie. Nie będę pisał co jest na TAK, a co nie, bo wszystko widać na owym podaniu, a forum i czat mówi samo za siebie. Jestem, za daniem mu szansy, ale również, za zweryfikowaniem jego umiejętności oceniania dem oraz ss'ów. Dlaczego tak, bo nigdzie nie znalazłem lub też nie widziałem owych zgłoszeń i rozpisań przez niego i trudno mi ocenić coś czego nigdy światkiem nie byłem i nie widziałem. Szansa tak praktycznie należy się każdemu, nieważne jaki błąd czy cokolwiek popełnił, w życiu czy też w internecie na forum, serwerze gdziekolwiek, a i dlatego jestem na TAK.
 5. Cześć. Krótko i na temat, JESTEM NA NIE, a dlaczego, a podam niżej: Podanie również skromnie napisane i to Cię całkiem również nie wyklucza, z owej szansy, ale.. Jak wyżej napisane i dodany temat, z twoim udziałem i rozpisce dema jest słabe, a powiedziałbym, że nie nadajesz się na owe stanowisko, a dwa mówisz, że ( NIGDY NIE GRAŁEŚ NA CHEAT ), poważnie? To jakbyś chciał odróżnić owe wspomagacze do gry jeśli nigdy ich nie sprawdzałeś jak działają owe cheat/sety/aimy i tak dalej i dalej.. Nie wiem gdzie owe stanowisko miało miejsce, ale że tutaj napisać, to co napisałeś, to z góry powinno być odrzucone. Nie znajomość cheat, w Cs1.6 oraz CS:GO, to już Cię wyklucza, jak na nich nigdy nie grałeś. Poważnie mówisz, że spędzasz owe +/-6 godzin na forum, z czego masz jakieś 11 godzin ogólne i już nie wspomnę od kąt tutaj jesteś. Dwa, ale wiem, że to tylko liczby są, ale no nie spełniasz wymagań i WYŻSZA ADMINISTRACJA JUŻ NA STARCIE POWINNA TO ODRZUCIĆ, ale no nic..
 6. Cześć. Parę słów do podania oraz ogólnie UBT na owej sieci. Jestem na TAK Ogólnie jestem, za daniem mu szansy. BL/AC/UBT.. Jest tylko dwie osoby plus wyższa Administracja, ale tego się nie wlicza. Podanie skromnie napisane, ale szansę daję tylko, z tego względu, że jest ich mało, a co do oceny dem i tak dalej, to nikt, z was się nie spieszy? Macie napisany śmieszny regulamin UBT, a i tak nie wywiązujecie się reszta, z swoich obowiązków i ups nagle rezygnacja (Bo musiałeś), to jakiś żart czy też urlop jeden po drugim bierzecie plus to, że i tak robicie swoją robotę mimo tego, że macie URLOP, a to wiem po co zabraliście URLOP, a tylko po to aby nie zostać zdegradowanym, bo mało co niektórzy robią, w owym dziale. Znaleźli się znawcy BL/AC/UBT co nawet nie wiedzą o istnieniu 50% cheat na Cs1.6, a o CS:GO nie wspomnę.. Ostatnie sytuację plus jeszcze śmieszne leżące zgłoszenie. Mówiłem Rumcajs ogarnij.. Owszem jestem na TAK. Wszystko napisane, w podaniu jest jak widać wyżej, chłopak się nie rozpisał, ale też nie ma za bardzo co pisać. Mówisz, że masz ocenę dem/ss'ów +9.5 na okrągłe 10? To mam wrażenie, że się mylisz, to jasne, że każdy mierzy swoją miarę, swoim możliwością, ale tutaj jednak przesadziłeś zbyt bardzo, bo jest to nie wiarygodne ile napisałeś wiesz? Taka nota, z twojej strony jest zbyt wysoka, bo wychodzi na to, że się nie mylisz wiesz? Zawsze masz rację i nigdy się nie pomylisz poważnie? Jak tak jest to wilki plus, ale proszę, o to zweryfikowanie. Pracowałeś na BL/AC poważnie? hmm.. Mam wrażenie, że mówisz o innych sieciach na stanowisku (BlackListed/AntyCheat), a nie na organizacji BL/AC ... Mówisz, że proste (WH) grałeś i tylko tyle, ale twoja ocena dema/ss'ów wynosi 9.5? Tutaj jedno drugie wyklucza, bo jednak jak grałeś tylko i wyłącznie na (WH), to twoja nota jest śmieszna, bo jak sprawdzisz inne cheat/sety/AIM/ESP/cokolwiek? Ale mimo tego jestem, za daniem mu szansy, po zweryfikowaniu jego umiejętności.
 7. Cześć. Od kiedy gram na owym serwerze, to nigdy nikomu nie przeszkadzało, że jakiś tam (SUPER VIP) coś tam ma, a dla mnie osobiście nic nie ma oprócz zestawu broni i tak magazynku i to wystarcza. Ponownie robicie gó**o burze co do tych (SVIP oraz VIP), z względu takiego, że co to daje, że za (HS macie +2 fragi do tabeli wyników na koniec mapy), a nie do (top15 czy gdziekolwiek). Druga sprawa zabijasz na mapie +120 fragów? Wielkie mi coś.. Z tych +120 fragów, to jakieś maksymalnie 50-60 idzie do rankingu, bo nie są liczone +3 do rankingu, a tylko +1, a więc nie wiem gdzie widzicie w tym problem? Jak ktoś bije po +100 na mapie i co? Nic mu po za tym tylko (Screen) sobie robi i essa jest dobry, bo ma +120 fraga. Jak ktoś katuję gierkę i coś strzela, to każdy tak o zrobi te wasze +120 na SVIP. @ RumcajsJumper - Zacytuję jeśli mogę, to co napisałeś poważnie? +2HP: Zabicie normalne +5HP: Zabicie w głowę? Widzę, że Ty tak na poważnie, to +2hp to nic nie da, a jak dodasz do tego co jest już na serwerze, za głowę +5HP, to w ogóle można nie zginać, ale no.. Jak już wolisz. Przepraszam, bo się pomyliłem he.. Dodaj jeszcze na serwer +10HP, za głowę i +5HP, za fraga normalnego, a piszę o tym, bo tak kiedyś podobno było jak piszą wyżej. ( ŚMIAŁO DODAWAJ NAWET I 15HP, za głowę). PŁACZ O TO, ŻE NA SERWERZE OGÓLNIE JEST ZA ZABICIE ZAWSZE +1 DO RANKINGU, ALE I TAK BĘDĄ ZMIENIAĆ NA LEPSZE ABY TYLKO NIE BYŁO ŚMIESZNYCH +3 DO TABELI WYNIKÓW NA KONIEC MAPY CO NIC NIE DAJE HAHA... TYLE OD MNIE DLA WAS. JAKBY BYŁO TYLE ILE MÓWICIE, ZA FRAGA NA RANKING PRZELICZAJĄC TO BYM MIAŁ JAKIEŚ 30 000 FRAGÓW JAK NIE LEPIEJ W 2 TYGODNIE MOŻE JAKIEŚ 2K DZIENNIE.
 8. Nick podejrzanego: >.veTox.> Serwer: DD2#1 IP podejrzanego (komenda amx_ip / status / /ip): STEAM_0:0:176141030 Link do demka: Poniżej. Podejrzane momenty: Poniżej. Opis sytuacji: Poniżej. 1. Demo1 / de_dust2: DEMO Rozpiska dema HLTV: Poniżej. 11:55 \ Reakcja-celownika_szarpnięcie. 12:01 / AIM_przeskok-Reakcja_celownika. 13:50 \ Przy 13:44, już widzisz, od samego początku na ESP go widziałeś, ale mimo tego, że nawet był tam twój, to i tak szedłeś po niego modelowo plus Reakcja-celownika cały ten frag. Poważnie? 19:08 / Jak wchodzi na plecy, to zabija jednego na kwadracie i wtedy widać AIM_przeskok na Anarchia, a 1-1,5 sekundy później AIM_przeskok na model-reakcja_celownika-szarpanie. 22:48 \ Pierwsza głowa taka jakaś nie naturalna na końcu gali 22:53 / Obróciłeś się w dolnego trupa, a ESP zadziałał i ponownie się obróciłeś i za modelem aby zabić, ani nie padło żadne (Info), że "Dolny zbiega, czy cokolwiek", ale co mi tak zabiję. 24:28 \ To niezłe głowy, poważnie? AIM_przeskok-obok_model pierwszy frag plus reakcja-celownika_szarpie. 24:36 / Taka nie naturalna ta głowa, ale nie mnie to oceniać. 2. Demo2 / de_dust2: DEMO Rozpiska dema HLTV: Poniżej. 06:26 \ Zatrzymanie się lekkie na przeciwnika, który wchodził później na gale oraz lekkie złapanie dalszego modelu, a na sam koniec piękna głowa. Obok_modelu. 08:12 / Wcześniej jakieś serie poszły, ale dostał (full mleko) uciekł, z gali i mam wrażenie, że samo mu strzeliło oczywiście, w głowie, a dlaczego nie mówię o szczęściu, bo przy kolejnej akcji: 08:18 \ (full smoke) na AAA, a ten i tak strzela jak do kaczek oczywiście głowa, bo inaczej nie może być frag (Jeśli nie macie smoke, to polecam włączyć demo od początku). 08:20 / Jakieś coś, z HLTV, bo nagle znalazł się na Bombie A, a tak o.. O tym wspomniałem. 09:38 \ Nie naturalna głowa reakcja-celownika_szarpie lub jakiś blok_model na głowa, ale co dobre, że obok_model strzela. 18:29 / Oczywiście głowa, AIM_przeskok delikatny, szejk-reakcja_celownika (szarpie) ogólnie niezła głowa. 18:32 \ Doskonale wie, że przeciwnik jest, z lewej strony bramy idzie na okno widzi model zabija i co robi od razu w lewo na ten poprzedni model, a chwilkę później jakby ktoś na niego popatrzył oczywiście skanuję skrzynię, które wcześniej widział, że jest czysto, ale dla "fake" postrzelał po sprawdzam. 20:14 \ Wam zostawiam do oceny całą ową akcję. 21:24 / Pośmiertny ruch_AK, na model.
 9. 1. Demo1 / de_dust2: DEMO Rozpiska dema HLTV: Poniżej. 11:55 \ Reakcja-celownika_szarpnięcie. 12:01 / AIM_przeskok-Reakcja_celownika. 13:50 \ Przy 13:44, już widzisz, od samego początku na ESP go widziałeś, ale mimo tego, że nawet był tam twój, to i tak szedłeś po niego modelowo plus Reakcja-celownika cały ten frag. Poważnie? 19:08 / Jak wchodzi na plecy, to zabija jednego na kwadracie i wtedy widać AIM_przeskok na Anarchia, a 1-1,5 sekundy później AIM_przeskok na model-reakcja_celownika-szarpanie. 22:48 \ Pierwsza głowa taka jakaś nie naturalna na końcu gali 22:53 / Obróciłeś się w dolnego trupa, a ESP zadziałał i ponownie się obróciłeś i za modelem aby zabić, ani nie padło żadne (Info), że "Dolny zbiega, czy cokolwiek", ale co mi tak zabiję. 24:28 \ To niezłe głowy, poważnie? AIM_przeskok-obok_model pierwszy frag plus reakcja-celownika_szarpie. 24:36 / Taka nie naturalna ta głowa, ale nie mnie to oceniać. 2. Demo2 / de_dust2: DEMO Rozpiska dema HLTV: Poniżej. 06:26 \ Zatrzymanie się lekkie na przeciwnika, który wchodził później na gale oraz lekkie złapanie dalszego modelu, a na sam koniec piękna głowa. Obok_modelu. 08:12 / Wcześniej jakieś serie poszły, ale dostał (full mleko) uciekł, z gali i mam wrażenie, że samo mu strzeliło oczywiście, w głowie, a dlaczego nie mówię o szczęściu, bo przy kolejnej akcji: 08:18 \ (full smoke) na AAA, a ten i tak strzela jak do kaczek oczywiście głowa, bo inaczej nie może być frag (Jeśli nie macie smoke, to polecam włączyć demo od początku). 08:20 / Jakieś coś, z HLTV, bo nagle znalazł się na Bombie A, a tak o.. O tym wspomniałem. 09:38 \ Nie naturalna głowa reakcja-celownika_szarpie lub jakiś blok_model na głowa, ale co dobre, że obok_model strzela. 18:29 / Oczywiście głowa, AIM_przeskok delikatny, szejk-reakcja_celownika (szarpie) ogólnie niezła głowa. 18:32 \ Doskonale wie, że przeciwnik jest, z lewej strony bramy idzie na okno widzi model zabija i co robi od razu w lewo na ten poprzedni model, a chwilkę później jakby ktoś na niego popatrzył oczywiście skanuję skrzynię, które wcześniej widział, że jest czysto, ale dla "fake" postrzelał po sprawdzam. 20:14 \ Wam zostawiam do oceny całą ową akcję. 21:24 / Pośmiertny ruch_AK, na model. GRACZ PODEJRZANY ------------>>> >.vetox.>
 10. Nick na serwerze: bez formy V1rus.exe Link do profilu GT (https://www.gametracker.com/server_info/54.38.63.53:27015/top_players/): GT
 11. Twój nick: bez formy V1rus.exe Serwer: DD2#1 Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/ban_list.php): https://amxbans.csowicze.pl/bans/5506.html Screenshoty spakowane w paczkę: https://www50.zippyshare.com/v/zroTmd1j/file.html Coś od siebie: Ile lat minęło, a ile zdjęć dostałem, a zero autograf'a, nikt nic nie chcę od mnie. Jest mi tak przykro, aż wcale. Mówili mi nie poddawaj się. "Nieważne ile razy upadniesz, ale ważne jest ile razy zdołasz się podnieść"
 12. Ciekawi mnie jedno wiesz? Czemu wyszedłeś jak dostałeś dwie głowy? Nie chcesz może pova'a jednego, z 100 które już tutaj mam? Tam gdzieś lepsze akcję są.. Kurczę takie demo śmieszne dajesz, a takich wiele fajniejszych mam.. Kurczę do koloru do wyboru hehe.. :p @ [email protected] Vixa @ MaciekFnatiK- Może byście chcieli jakieś demo? Tak do 101 mogę podsyłać mnie to tam lotto @ [email protected] Whoppa1.6 / Nie wiem co wy gadacie? Coś Cię sprawdzili, bo nie kumam dałem ss'a swoich povów jakie mam, z owej sieci i serwera? Co ściema gdzie dałem owe demo nigdzie. Żadnego nie dam, bo po co teraz? Czekam na rozpiskę i rozpatrzenie. Dwa czemu się tutaj wypowiadacie? Jak na każdym forum i pewnie tym nic nie macie konkretnego do dodania, a się bez żadnej zgody wypowiadacie, dlaczego tak jest? Może jest jakaś tam zgoda o jakiej nie wiem, ale nie powinniście, ależ oczywiście również dodam zaraz owy pkt. Regulaminu mówiący o tym, bo teraz jakoś szczególnie nie chcę mi się szukać wiecie?
 13. Twój nick: bez formy V1rus.exe Serwer: DD2#1 Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/ban_list.php): https://amxbans.csowicze.pl/bans/5121.html Screenshoty spakowane w paczkę: https://www13.zippyshare.com/v/2RooXo4d/file.html Coś od siebie: A nóż szedłem kurczę sobie na dolny, a tu cyk kolejne zdjęcia, a autograf brak, ach 3 razy to już było.
 14. Twój nick: bez formy V1rus.exe Serwer: DD2#1 Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/ban_list.php): BAN Screenshoty spakowane w paczkę: PACZKA Coś od siebie: Nie co to będzie ziom, ale już drugi raz zdjęcia dostał.
 15. Siemka, siemka gówniaku hehe.. ;P Tak jesteś słaby pamiętaj, a ta kosa zawsze będzie, w moim serduszku <3

  1. eQdemolka

   eQdemolka

   HaaaHaaa, pamietam coś jak udało ci się mnie zabić, bodajże z GRANATA na reklamie..... była to wina tego QreWskieGO CFG xd, natomiast co do kosy to nie mam pojęcia o czym mówisz.. chodzi ci gdzie kupić kosę spalinowa ? Musisz zobaczyć na necie bo nie mam pojęcia. :PPPPPPP

    

  2. V1rus.exe

   V1rus.exe

   Tak, tak o taką kosę mi chodzi hehe.. :beka::beka::beka:

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Regulamin