Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


eQdemolka

Owner CS 1.6 [AIM HS]

eQdemolka last won the day on July 19

eQdemolka had the most liked content!

5 Followers

About eQdemolka

 • Rank
  Srebro I
 • Birthday 07/23/1991

Recent Profile Visitors

613 profile views
 1. Czekam na odpowiedź od @ Chrobrasbo jest problem z hltv.
 2. Nick: eQ’ demolka=QreWskiKaT Z jakiej rangi rezygnujesz?: Admin DD2 Powód: Pełniłem te funkcje przez ponad 10 lat, wydaje mi się, ze sie w 100u % wypaliłem i nie jestem odpowiednia osoba na tym stanowisku. Nie wpływa to dobrze jeśli chodzi o reputacje, przez moje zaniedbania. Mogę cięższe demka pomoc rozpisywać chłopaka z ubt jeśli będą mieć jakiś problem, natomiast co do admina, nie jestem odpowiednia osoba by mieć te rangi. Wybaczcie, ale lepiej być szczerym co do właścicieli , niż robić coś na pokaz.
 3. Polecam, polecam Pana Demolkę, bardzo dobre, a  wręcz QreWskie cfg piszę pod każdego<3

 4. Nie mowie o anty raszu kolejny raz powtarzam tylko o informacji ze nie wolno
 5. Nie mowie o anty raszu, wystarczy informacja jak i o respie, terro banuje się za Resp, to CT również za raszowanie. Proste i uczciwe dla jednej i drugiej z drużyny.
 6. Dziękuje Skarbie hehe:) mega robota, zreszta jak zawsze !! Kossa
 7. Cześć. Gra na serwerze takim jak ten ma dwa cele, Atakować oraz bronić, czyli, Terro atakuje by zdobyć BS i podłożyć pakę, CT ma za zadanie bronić swojego BS-a i nie dopuścić by wróg miał możliwość za plantowania paki. Na wielu serwerach jest zakaz raszu ze strony CT, i jest to jak najbardziej słuszne. Również tu powinien być dodany punkt do regulaminu o tym mówiący, jak i wyświetlana informacja na serwerze. Skoro Terro ma opuścić swój resp do 1:30 to CT nie powinno też raszować. Patrząc na zasady całej rozgrywki jest to może i szczegół, ale wprowadza spore zamieszanie niekiedy na serwerze. Jeśli CT może raszować to też nie powinno banować się gracza za resp, tylko za ewentualne nie podłożenie paki jeśli zostaje sam, lub brak zainteresowania odnalezieniem bomby. @ RumcajsJumper przyjrzyj się temu, bo w moim odczuciu na pewno poprawi to komfort rozgrywki, oraz wprowadzi uczciwe zasady.
 8. Był: dylu, teraz krokodylek :D robisz się pod słonia xdddddd świr <3

 9. Ze ci nie wstyd pisać odwołania i śmiać się ze zmieniłeś dlmaxy ... u mnie na serwerze nie pograsz bo widziałem swoje jak się paliłeś i wiesz dokładnie kiedy to było. Ponadto na takiego peta napewno nie będę tracił czasu i jeszcze szukał dowodów. Pozdro, do zamknięcia
 10. Brak mi czasu na rozpiski, swoje widziałem, po za tym daj pova z czasu bana.
 11. Gość odpalony sam widziałem jak grał. Do zamknięcia.
 12. Każdy może się tłumaczyć w taki sposób, chciał bym ci wierzyć, ale nie mogę postępować w taki sposób i dawać ub ponieważ każdy by tak robił. Przekro mi, temat do zamknięcia.
 13. Nick: eQ’ demolka=QreWskiKaT Wiek:29 Doświadczenie (w byciu adminem): około 10-15 lat łącznie miałem taka rangę. Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10 Staż w CS-sie: od 2001 roku Steam (link do profilu na https://steamid.uk/): https://steamid.uk/profile/76561198085354643 Dlaczego Ty: doświadczenie, umiejetność rozpoznawania gracza czy gra uczciwie bez żadnych wspomagaczy Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-5h Kontakt: only steam Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/eQ` demolka%3DQreWskiK%40T/54.38.63.53:27015/ Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: tak składam podanie ze względu ze często brakuje admina kiedy jestem na serwerze.
 14. Pomyślności 

   

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.