Adik^
VIP-
Postów
193 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Dotacje
30.00 PLN
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Pliki
Odwołania
Zawartość dodana przez Adik^
-
[Counter Strike Global Offensieve] IEM KATOWICE 2022 PLAY-IN
Adik^ odpowiedział Nyguss na temat - Archiwum kolejek
NIP - Wisła Kraków Copenhagen Flames - Fnatic Godsent - Mouz Sprout - Faze OG - Renegades ENCE - Entropiq BIG - Complexity Astralis - MIBR -
[Counter Strike Global Offensieve] Malta Vibes Knockout Series 6 part.2
Adik^ odpowiedział Nyguss na temat - Archiwum kolejek
Nemiga - Budapest Five 1Shot - HONORIS Finest - Young Ninjas Anonymo - Entropiq Prague -
Norrie - Alliassine Musetti - Lehecka Tsitsipas - Minuar Fucsovics - Rublow
-
kolejny trolowy pick zapisany
-
Sevilla 2-1 Elche Cadiz 1-2 Celta Villareal 0-1 Real Madryt Rayo 3-1 Osasuna Atletico Madryt 2-1 Getafe Deportivo Alaves 1-2 Valencia Levante 1-1 Real Betis Real Sociedad 1-0 Grenada Espanyol 0-2 FC Barcelona Mallorca 0-1 Athletic Bilbao
-
B. Van De Zandschulp - J. Lehecka S.W. Kwon - A. Rublev S. Tsitsipas - I. Ivashka A. Murray - F. Auger-Alliassime T. Griekspoor - M. Fucsovics
-
Monaco 3-2 Lorient Angers 1-2 Strasbourg Clermont 1-0 St. Etienne Metz 0-2 Marsylia Nantes 1-2 Reims Montpellier 0-2 Lille Lyon 1-1 Nice PSG 3-1 Rennes Lens 2-0 Bordeaux Brestois 0-2 Troyes
-
Mecze na 12.02.2022 Lazio 2-1 Bologna Napoli 1-1 Inter Mediolan Torino 3-2 Venezia Mecze na 13.02.2022 Milan 2-1 Sampdoria Empoli 2-1 Cagliari Genoa 3-1 Salernitana Hellas Werona 0-1 Udinese Sassuolo 1-2 Roma Bergamo 1-3 Juventus Mecze na 14.02.2022 Spezia 0-3 Fiorentina
-
Tatuś ma wypłatę ^^
-
Philadelphia - Phoenix Suns Atlanta Hawks - Indiana Pacers Brooklyn Nets - Boston Celtics Memphis Grizzlies - Los Angeles Clippers New Orleans Pelicans - Houston Rockets Dallas Mavericks- Detroit Pistons Denver Nuggets - NYK LA Lakers - Milwaukee Bucks Portland Trail Blazers - Orlando Magic Sacramento Kings - Minnesota Timberwolves
-
Czarni Słupsk - Asseco Gdynia HydroTruck Radom - Spójnia Stargard Zielona Góra - Twarde Pierniki Toruń Start Lublin - GTK Gliwice Legia Warszawa - Stal Ostrów Wlkp. King Szczecin - Anwil Włocławek Astoria Bydgoszcz - Trefl Sopot Dąbrowa Górnicza - Śląsk Wrocław
-
[Counter Strike Global Offensieve] Malta Vibes Knockout Series 6
Adik^ odpowiedział Nyguss na temat - Archiwum kolejek
Anonymo - Ambush EC Kyiv - OFFSET MASONIC - Astralis Talent Finest - Case Mecze na dzień 10.02 NEXUS - HONORIS 1Shot - SQUAD ECLOT - GMT Into the Breach - iNation -
Górnik Łęczna 1:2 Śląsk Wrocław Cracovia 1:2 Lechia Gdańsk Wisła Kraków 3:2 Stal Mielec Radomiak Radom 0:1 Raków Częstochowa Lech Poznań 2:1 Termalica Nieciecza Wisła Płock 2:0 Piast Gliwice Pogoń Szczecin 0:1 Zagłębie Lubin Legia Warszawa 2:1 Warta Poznań Górnik Zabrze 1:0 Jagiellonia Białystok
-
RB Lipsk 3-1 Koln Bochum 0-4 Bayern Monachium Freiburg 2-1 Mainz Furth 1-2 Hertha Berlin Borussia Mönchengladbach 1-1 Augsburg Eintracht 1-1 Wolfsburg Leverkusen 2-1 Stuttgart Union Berlin 1-3 Borussia Dortmund Hoffenheim 2-2 Bielefeld
-
A. Mannarino - S. Johnson D. Altmaier - A. Seppi F. Lopez - J. Thompson M. Krueger - Y. Nishioka T. Sandgren - M. Giron O. Otte - J. Sock
-
Anagennisi Karditas 1904 0:1 Panathinaikos Olympiakos 2:0 Panaitolikos AEK Ateny 1:3 PAOK
-
6/10
-
Montpellier ATP Krajinovic - Bublik Zverev - Ymer Pune ATP Ruusuvuori - Majchrzak Ymer - Sousa
-
Może kiedyś się naucze grać na tej głupiej jungli XD Plus za Builda
-
[League Of Legends] UltraLiga - Tydzień 5 + Pewniaczek
Adik^ odpowiedział MrVarnaz na temat - Archiwum kolejek
Mecze 8 Lutego Gentlemen's Gaming - devils.one Forsaken - Goskilla Zero Tenacity - Illuminar Gaming Team ESCA Gaming - AGO ROGUE Iron Wolves - Komil & Friends Mecze 9 Lutego Goskilla - Zero Tenacity Iron Wolves - Illuminar Gaming Forsaken - AGO ROGUE Komil & Friends - Gentlemen's Gaming Team ESCA Gaming - devils.one -
MKKS Koszalin - AZS AGH Kraków Pelplin - Górnik Wałbrzych Dziki Warszawa - Śląsk Wrocław II Księżak Łowicz - Znicz Pruszków Politechnika Opolska - Sokół Łańcut Starogard Gdański - WKK Wrocław Turów Zgorzelec - Kotwica Kołobrzeg
-
PSV Eindhoven 2:0 Breda Ajax 3:0 Vitesse Arnhem Waalwijk 1:2 AZ Alkmaar Nijmegen 2:1 G.A. Eagles
-
Kasimpasa 3:1 Gaziantep FK Karagumruk 0:2 Konyaspor Fenerbahce 0:2 Konyaspor Bandirmaspor 2:0 Sivasspor Hatayspor 0:4 Antalyaspor Denizlispor 0:3 Trbzonspor Alanyaspor 2:2 Adana Demispor Besiktas 1:1 Goztepe