Skocz do zawartości

Zablokowane #35 Gazetka CSowicze - SIERPIEŃ


Jax Teller

Rekomendowane odpowiedzi

  • Jax Teller polecił i przypiął ten temat

Kozak! :pepeco:

                                                                                                       sy22.png                                                                                                                                                                              

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota. Oby tak dalej mordziaty!!! 

Mr.Damiano (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko, co powinniśmy dowiedzieć się, co wydarzyło się w poprzednim miesiącu  na forum, jest właśnie tutaj opisane. Wiem, jak dużo czasu zajmuje przygotowanie gazetki forumowej, bo sam kiedyś je tworzyłem. 

 

Kawał dobrej roboty! :pepeserduszko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super praca!

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonana, że wykonanie takiej gazetki zajmuje sporo czasu. Podoba mi się pomysł na zamieszczenie wypowiedzi właścicieli serwerów itp., ale muszę przyznać, że gazetka ani trochę nie porwała mnie do czytania. W dużej mierze przeleciałam ją tylko wzrokiem, bo zwyczajnie jej prostota nie trafia w moje gusta. Graficznie bardziej trafiają do mnie gazetki, które kilka miesięcy temu wykonywała Pandzia. Szanuję jednak poświęcony czas.

Przez Jax Teller,

Nie jestem na jej levelu niestety, ale dzięki za opinię, na pewno  w przyszłości zastosuje się do Twoich spostrzeżeń!

:papiez:

download.gif.546575e15f56436ed3edeabb9efc22e1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun za włożoną pracę <3 

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • moose` usunął z polecanych i odpiął ten temat
  • moose` zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie