Skocz do zawartości

Zablokowane Wywiad z moose` | Chciałaby być influencerką, o służbie zdrowia i o swoich poglądach!


Gość gdziekonkurs

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gdziekonkurs

5.png

y7jH79n.gif

5.png

 

Cześć wszystkim! Dzisiejszym moim gościem jest @ moose`

 

 

Redaktor - @ Rufi 

Respondent -  @ moose`

 

Dziękuje, że zgodziłaś się udzielić mi wywiadu. Zaczniemy trochę inaczej. W jaki sposób spędzasz okres wakacyjny? 

 

Hej! Dzięki za zaproszenie! Za bardzo to ja nie mam wakacji. Co prawda miałam urlop ale nie odpoczęłam zbytnio. Mam dwie prace, razem 1,5 etatu. W jednej pracy miałam urlop 2 tygodnie ale w drugim tygodniu urlopu tej pracy, byłam w drugiej. Mieliśmy jechać nad morze ale pogoda się zepsuła, finalnie byłam u moich rodziców na kilka dni. Spędzony czas z rodzinką zawsze miło wspominam ale brakuje mi w tym roku wylegiwania się na plaży i nic nie robienia. No, może jeszcze się uda jakieś kilka dni wyhaczyć we wrześniu albo październiku. W wolnej chwili jadę popływać nad jeziorko. Praca, dom, praca. W sumie tak spędzam okres wakacyjny.

 

Definitywnie masz bardzo aktywny okres w życiu. Czy każde twoje wakacje wyglądały w taki sposób, czy raczej wcześniej miałaś więcej wolnego czasu?

 

Od kilku lat, tak z 4 lata. Wcześniej zawsze był czas na jakiś chociaż krótki wypad nad morze czy w góry. Takie wakacje za granicą z prawdziwego zdarzenia to czekają mnie za rok. Planujemy lecieć do Turcji ale zobaczymy czy wypali. Za dzieciaka no to wiadomo, że się spędzało całe dnie na dworze. Fajnie czasy.

 

Czemu akurat planujesz podróż do Turcji? Czy jesteś fanką kebabów?

 

Haha, nie. Nigdy nie byłam na zagranicznych wakacjach i tak jakoś padło na Turcje bo przyzwoite ceny są, szybki lot samolotem, ciepło, morze i bazary= zakupy.

 

Prawdopodobnie wiele razy podróżowałaś po Polsce. Gdzie zazwyczaj wypoczywasz w naszym kraju? Czy jest jakiś konkretny region, do którego zazwyczaj jeździsz w celach odpoczynku?

 

Jako dziecko jeździłam z dziadkami po Polsce, trochę jej zwiedziłam. Uwielbiam zwiedzać do teraz, najciekawsze są dla mnie skanseny, zamki. Jeśli chodzi o urlop to kocham góry. Zwykle jestem dwa razy w roku, latem oraz zimą. Uwielbiam chodzić po górach, robić zdjęcia. Matko a ten klimat góralski jest najlepszy! Oscypki, grzaniec i widok na góry i nic więcej nie trzeba. Zimą lubię pojeździć na nartach i snowboardzie. Najlepiej czuje się w Karkonoszach i Tatrach. Zdarzy się ten czasem na kilka dni skoczyć nad morze. Jestem raczej z tych osób co wolą spędzić czas w wodzie a nie na plaży. Zwykle jedziemy do Mielna bo najbliżej ale lubię też Kołobrzeg i Ustkę.

 

Mamy już informację o twoich preferencjach wakacyjnych, lecz ciągle nie wiemy ile masz lat, skąd jesteś, a przede wszystkim jak masz na imię. Czy podzielisz się z nami tymi informacjami?

 

Mam na imię Paulina. W październiku kończę 27 lat, więc już stara jestem.  Pochodzę z pomorza ale od 8 lat mieszkam w Poznaniu. Właśnie sobie uświadomiłam jak czas szybko leci. Mam wrażenie, że dopiero się przeprowadzałam z rodzinnego domu, masakra.

 

Nie przesadzaj, jeszcze dużo życia przed Tobą. Opowiesz nam coś o swoim miejscu zamieszkania? Mieszkasz już tam od ośmiu lat, więc myślę, że będziesz znała jakieś fajne miejscówki. 

 

A weź, co Ty, Poznań to dziura. Wcale nie miasto doznań  Wszędzie remonty trwające kilka lat, to chyba największy minus. A tak serio to jakieś tam pozytywy też ma. Moim ulubionym miejscem jeżeli chodzi o imprezę jest klub "HAH". Jest to miejsce przyjazne osobą LGBT itd. Osobiście nie jestem z tego środowiska ale to miejsce ma w sobie to coś. Być może nie trafiłam na złe chwile ale nigdy nie spotkałam się tam z chamstwem, wszyscy są mili, wszyscy się razem bawią. Zawsze wychodzę stąd bogatsza o nowych znajomych. Świetna muzyka, każdy znajdzie coś dla siebie ponieważ jest kilka różnych sali z różnym typem muzyki. Fajnym miejscem jest też "Hokus Pokus". Kiedyś nazywało się "Od zmierzchu do świtu", tam zawsze chodzimy na karaoke, uwielbiam śpiewać  Jeśli chodzi o miejsca niezwiązane z imprezowaniem to lubię Palmiarnię. Piękne miejsce z roślinami, można poczuć się jak w jakim tropikalnym lesie. Palmiarnia jest na terenie przepięknego ogrodu, cudowne miejsce. Lubię też spędzać czas na stadionie, chodzę na większość meczy  Tyle, że chodzę kibicować a nie oglądać mecz. Pozdrowienia z Kotła.  Jest trochę miejsc w Poznaniu ale chyba to są moje ulubione.

 

Kibicujesz komuś? Czy może ktoś z twoich bliskich gra w drużynie piłkarskiej? Czy masz swój ulubiony klub piłkarski?

 

No wspomniałam, że chodzę kibicować na stadion.  Kibicuję Lechowi Poznań już z 11 lat. Na mecze chodziłam sporadycznie a od jakiś 3 lat jestem na większości meczy, które gramy u Nas. Jak tylko praca mi na to pozwoli a w zasadzie mój grafik, to jestem na meczu  Nikt z mojej rodziny nie gra w klubie.

 

Wspomniałaś między innymi o swoim ulubionym klubie oraz o tym, że lubisz śpiewać. Czy często imprezujesz? W jaki sposób rozwijasz swoje zainteresowanie dotyczące śpiewu? 

 

Na pierwszych studiach imprezowałam często, co weekend wychodziliśmy na miasto. Czasem nawet w tygodniu. Teraz tak raz w miesiącu się spotykamy ze znajomymi, najczęściej u Nas w mieszkaniu. Organizujemy domówkę i spotykamy się z przyjaciółmi. Znajomi lubią do nas przychodzić nieskromnie mówiąc, bo zawsze świetnie spędzamy tutaj razem czas. Gadamy, pijemy drinki i naszym must have na imprezie to gra w "Wiedza to potęga".  Spotykamy się właśnie w piątek na domówce ;d Zwykle są to zaplanowane z miesięcznym wyprzedzeniem imprezki, bo ciężko nam zebrać grafik a tak to wszyscy biorą wolne tego dnia.  Jeśli chodzi o śpiew to głównie jest to for fun i karaoke. Czasem pośpiewam w domu, coś nagram na ising, taka stronka do śpiewania. Kiedyś przez chwile chodziłam na lekcje śpiewu ale to trwało dosłownie 2 miesiące i stwierdziłam, że to nie dla mnie. Dużo było ćwiczeń a ja chciałam od razu śpiewać. Czasem wystąpiłam na jakiś dniach miasta. Byłam w podstawówce i gimnazjum w klasie muzyczno- plastycznej to często występowaliśmy.

 

Czy mogłabyś zaprezentować nam jakiś filmik lub nagranie głosowe, na którym śpiewasz? Myślę, że wiele osób chciałoby to zobaczyć (w tym ja). Co robisz na co dzień? W jaki sposób pracujesz?

 

Aż tak to się nie ma czym chwalić ale zostawię Wam link do profilu na ising: https://ising.pl/fl3herr

Na co dzień pracuję w dwóch szpitalach, razem 1,5 etatu i czasem jak mam luz w grafiku to biorę dyżurek/dwa na transporcie medycznym. Z wykształcenia jestem ratownikiem medycznym i pielęgniarką. Jakby kogoś interesowały oddziały na jakich pracuje to neurochirurgia i psychiatria.  Oprócz tego moje życie jest nudne i jak mam dzień wolny to lubię posiedzieć w domu przy serialu albo filmie. Gram też w cs, lola i odpalę czasem simsy. Marnuję tez życie na oglądanie youtube.  Kocham również robić zdjęcia, fotografia jest ze mną już od dzieciaka. Najlepiej wychodzą mi portrety. Zdarza się, że robię zdjęcia na weselach, 18'nastach itd. Ale już nie tak licznie jak kiedyś.

 

Zaczniemy od Twojej pracy. Czemu akurat zdecydowałaś się pójść na medycynę? 

 

Wiesz co, szczerze to za bardzo nie pamiętam jak podjęłam tą decyzję. Zawsze mnie gdzieś to kręciło ale nie myślałam o tym na poważnie. Decyzję o pójściu na ratownictwo w zasadzie podjęłam szybko i spontanicznie. Plany były inne bo dostałam się na dwa inne kierunki: dziennikarstwo i komunikację społeczną. Chciałam iść dalej w tych dziedzinach, w kierunku fotografii. Natomiast pielęgniarstwo wyszło naturalnie, miałam rok przerwy i zdecydowałam się na drugie studia. Po ratownictwie nic właściwie dalej nie ma a pielęgniarstwo daje możliwość dalszego rozwoju. Robię aktualnie magisterkę, chce zrobić specjalizację i kto wie, może doktorat jak mi odbije.

 

Widzę, że jesteś bardzo ambitną osobą, ale to dobrze. Kiedy zaczęłaś swoją pracę w służbie zdrowie? Czy nie żałujesz tej decyzji?

 

Staram się ale przez moje lenistwo nie zawsze wychodzi jak bym chciała, często robię rzeczy na ostatnią chwilę. Ale tak chyba mi najlepiej wychodzi, pod presją czasu pracuję najwydajniej  Akurat ja nie mam z tym problemu ale znajdzie się grono osób, która zje Cię za określenie "Służba zdrowia".  Powiedzą Ci, że oni nikomu nie służą i pracują w "Ochronie zdrowia".  To taka ciekawostka. Co do lat pracy, we wrześniu minie 5 lat odkąd obroniłam pierwszy dyplom z ratownictwa. Pielęgniarką jestem zaledwie od roku. Nie żałuję, praca daje wiele możliwości, nigdy nie zabraknie etatu w tej branży, więc jestem spokojna o swoją przyszłość. No chyba, że mnie zamkną w więzieniu za jakiś błąd, natomiast odpukać- póki co idzie mi nieźle. Od pierwszych zajęć wiedziałam, że dobrze trafiłam. Nie ma takiej monotonii, na każdym dyżurze coś nowego się dzieje. Każdy pacjent jest inny, do każdego trzeba podejść indywidualnie. No i jakkolwiek to nie brzmi- czym więcej się dzieje, tym ciekawiej. Ponad to cenię sobie możliwość pracy na zmiany 12h albo i 24h. Mam wtedy więcej wolnego czasu w miesiącu. Nie wyobrażam sobie, że miałabym teraz pójść do pracy gdzie jestem od poniedziałku do piątku po 8h. Kiedy chce mieć wolne w jakieś dni po prostu daje prośby do grafiku i mam układany tak, że zawsze te wolne mam.  

 

Z tym urlopem w Ochronie zdrowia to super sprawa. Czy opowiesz nam najdziwniejszą sytuacje jaka wydarzyła Ci się w pracy? Może to być jakaś historia z pacjentem, a może coś innego zapadło Ci w pamięć. 

 

Matko, przypomina mi się jedna historia trochę śmieszna, trochę niezręczna w tamtym momencie. Nie moja, tylko kolegi ale byłam przy tym. Na szczęście pacjent był wyrozumiały xd To było jeszcze na praktykach jak pacjent zadzwonił dzwonkiem, żeby zawołać pielęgniarkę. Pyta się czy możemy mu zapalić światło a kolega na to "Dzwoni Pan tylko po to żeby Panu światło zapalić? A Bozia nóżek nie dała?". Tak, Pan był po amputacji obydwóch nóg xd.

 

O kurde, dobrze, że mu się przykro nie zrobiło. Czemu nie chciałaś zostać lekarką? Chyba, że chciałaś, a coś Ci przeszkodziło. 

 

Nie chciałam, nigdy o tym nawet nie myślałam. Uważałam, że za dużo lat nauki. Chociaż aktualnie studiuje 7 rok, to juz bym była lekarzem.  Ale wtedy nie wiedziałam, że będę robić jeszcze pielęgniarstwo. Mimo to mentalność i schemat działań mi jednak zostały ratownicze. 

 

Również wspomniałaś, że będziesz robiła specjalizacje. Nie wiedziałem, że jest coś takiego w pielęgniarstwie. Myślałem, że tylko lekarz robi specjalizacje. Na czym polega specjalizacja u pielęgniarki? Czy ona zwiększa uprawnienia? 

 

Specjalizacja póki co trwa dwa lata, u lekarzy chyba więcej. Ja np. chce zrobić chirurgiczną. Dodatkowe uprawnienia dodaje no i wiedzę większą np. na temat opatrunków. Licencjat jest kierowany na ogólną opiekę. Magister bardziej na edukację pacjenta w zakresie chorób. Specka jest już ukierunkowane na konkretną dziedzinę a nie na ogół. Natomiast więcej nie powiem, bo tak teraz z pamięci to szczerze nie wiem co tam było na chirurgicznej. Ja głównie będę robić to z myślą o większych zarobkach jeśli mam być szczera. Z tytułem magistra i specjalizacją już całkiem fajna wypłata wchodzi. 

 

Czy uważasz, że wypłata jest adekwatna co do Twojej pracy? 

 

Wiesz co, ciężko mi jest określić. Wiadomo, że zawsze będzie mało, nieważne ile zarabiamy. Nie jest adekwatna i jest niesprawiedliwa w stosunku do pensji lekarzy po specjalizacjach. My też się uczymy jak oni, latami. Zajmujemy się na codzień pacjentami. Podejmujemy to samo ryzyko i jesteśmy odpowiedzialni za tego samego pacjenta. Natomiast uważam, że pensja jest wystarczająca żeby fajnie żyć. 

 

Myślę, że to najważniejsze, że pensja pozwala Ci fajnie żyć. Wspomniałaś, że pracujesz jako pielęgniarka i czasem jako ratownik medyczny. Gdzie pracuje Ci łatwiej? 

 

Jako ratownik mam stanowisko w transporcie, bo tam chcą właśnie ratowników. A tak to jako pielęgniarka w szpitalu. Łatwiej pracuje mi się w szpitalu bo na transportach jest dużo dźwigania. Nosimy pacjentów po piętrach, przekładanie z łóżek na nosze itp. Zdecydowanie wszyscy mówią, że to nie jest praca dla kobiet ale daję radę sobie lepiej niż nie jeden facet :p Jestem jedyna laską w firmie generalnie bo wszystkie, które się przewijały to uciekły. W szpitalu jak kogoś trzeba dźwignąć zawsze jest więcej ludzi do pomocy. W karetce jesteśmy we dwoje. To w zasadzie jest jedna taka różnica, na którą mogę narzekać. 

 

Również wspomniałaś o tym, że lubisz robić zdjęcia, ale najczęściej na imprzecach. Czy masz jakieś zdjęcia na przykład przyrody? Czy tylko robisz zdjęcia ludziom?

 

Mam zdjęcia przyrody i widoczków też. Mogę podesłać kilka jeśli chcesz  Najchętniej to robię zdjęcia ludziom na tle fajnych widoczków.

 

Możesz się podzielić. Myślę, że czytający oraz ja z chęcią je zobaczą. 

 

To wrzucę tu kilka a po resztę zapraszam koniecznie tu: https://www.facebook.com/okowobiektywie :pepelove:

 

image (1).jpg

 

 

image (2).jpg

image (4).jpg

image (5).jpg

image (3).jpg

 

 

Dziękuje bardzo. W celach urozmaicenie wywiadu przedstawię Ci pierwszą zabawę. Bardzo bym Cię prosił, abyś w kilku słowach napisała co o nich sądzisz. 

@ Rodeo Rita

@ Jax Teller

@ White Legend

 

 

Rodeo Rita- Bardzo pracowity i pomocny chłop. Kreatywności mu też nie brakuje. Zawsze mogę na niego liczyć i nie zawiedzie mnie. Znamy się już kupę lat i jest to osoba, z którą chętnie wypiłabym piwko.

Jax Teller- Trzyma głowę na karku. Zawsze odpisuje gdy coś potrzeba. Nie zostawia spraw bez rozwiązania. Polecam uzytkownika.

White Legend- Kazik! Kazik to poczucie humoru ma i lubię żartować na Chatboxie w jego stronę. Również jest pomocny, czasem trzeba mu przypomnieć, wiadomo- nie tylko ja mam sprawy. Koniec końców wszystko dopięte na ostatni guzik. 

 

Czy czujesz się spełniona zawodowo? Masz w planach zmieniać zawód?

 

Nie wiem czy czuję się spełniona zawodowo. Wiem, że nie chciałabym jej zmieniać póki co. Nie wiem, być może kiedyś mi odbije i zmienię branżę, nie zamykam się na nic. W każdym razie w obecnej chwili zostaję tu gdzie jestem  Myślę, że jakby mi nie wyszło kiedyś w medycynie to inną opcją byłaby fotografia. Kręci mnie też youtube ale na bycie influencerem to chyba za późno już.

 

Lepiej późno, niż wcale. Co dokładnie chciałabyś robić na YouTube? 

 

Chciałbym w końcu zacząć podróżować, tylko póki co czas mnie ogranicza i trochę moje wydawanie pieniędzy xd Marzą mi się Indie i Stany a najlepiej cały świat  I byłby to pewnie podróżniczy kontent. Takie najbardziej lubię oglądać też filmy. 

 

W dzisiejszych czasach ciężko na wspomnianej platformie się wybić, ale powodzenia na przyszłość. Czy już próbowałaś swoich sił w robieniu filmów?

 

Nie no pewnie nic z tego, nie wiem czy jara mnie ta otoczka wokół tego. Wolę być widzem. Jara mnie właśnie jedynie fakt, że zarabiają z tego, że zwiedzają świat, mega opcja. Robiłam filmiki na urodziny dla znajomych i jakieś z wakacji ale to tak dla siebie na pamiątkę, zamiast zdjęć. Nigdzie nie publikowane.

 

Do odważnych świat należy. Jeżeli chcesz nią być, to podstawową jest spróbowanie. Jeżeli każdy człowiek myślałby, że nic z tego, to nie byłoby influencerów. Czy masz jakiegoś swojego ulubionego twórce internetowego?  

 

To bardziej dla zajawki, nie żeby robić to codziennie  Najbardziej lubię oglądać Pateca. 

 

On właśnie jest przykładem tego, że można zarabiać na tym co Cię interesuje. W jaki sposób opisałabyś siebie? Jaką jesteś osobą?

 

Myślę, że jestem osobą, która lubi mieć wszystko zaplanowane żeby o niczym nie zapomnieć. Może nie aż tak przesadnie na 100% co do dnia i godziny ale lubię mieć przynajmniej zarys działania. Lubię być na wszystko przygotowana, żeby nic mnie nie zaskoczyło. Myślę, że mogę się nazwać kreatywną osobą. Jestem osobą empatyczną i tolerancyjną. Jest parę rzeczy, których nie rozumiem ale je akceptuje. jestem też uparta i lubię mieć swoje zdanie. Jednak jestem też ugodowa i potrafię pójść na kompromis, tak żeby obie strony były zadowolone. Lubię próbować nowych rzeczy, nie boję się wyzwań. O negatywnych cechach i kompleksach nie będę mówić, bo ludzie ich nie dostrzegają dopóki im tego nie powiesz  

 

Czy zdradzisz nam jakiej między innymi rzeczy nie rozumiesz, ale ją akceptujesz?

 

Np. tak zwanej "tranzycji płciowej". Nie rozumiem tego, że np. facet czuje się laską w środku i robi korektę płci. No nie zrozumiem nigdy, urodziłam się babą, to babą jestem. W każdym razie akceptuje i nie potępiam.

 

Mam podobne zdanie. Jakie jest Twoje zdanie na temat LGBT? Co sądzisz o ich marszach, które odbywały się w przeszłości? Czy uważasz, że powinny mieć miejsce?

 

W pełni akceptuje, że kochają osobę tej samej płci i to akurat rozumiem, to jest dla mnie normalne. Są, kochają się, żyją razem- no okej. Jak pary heteroseksualne, też sobie żyją i większość z nich raczej nie afiszuje się z miłością na mieście, co nie? Nie noszą plakietek, że są hetero, no po co to wszystko. Są to są i to jest normalne. Nienormalny jest sposób z jakimś się z tym wszystkim obnoszą. Tak samo nie rozumiałabym takiej parady na cześć hetero xd Moim retorycznym pytaniem zakończę wypowiedź: Czy osoby heteroseksualne robią parady?

 

Jakie jest Twoje zdanie natomiast na temat adopcji dzieci przez związki o tej samej płci. Czy uważasz, że powinno tak być? 

 

Wiesz co ten na temat akurat nie mam jakiegoś jednoznacznego zdania. Z jednej strony uważam, że to nie jest do końca dobre ze względu na hejt w szkołach a z drugiej uważam, że powinniśmy uczyć tolerancji od małego. Ale też inne strona tego tematu uważam, że dzieci powinny być na tyle dojrzałe, żeby mogły zdecydować czy chcą być adoptowane w takim przypadku. No nie wiem sama do końca. Nie mam jednego zdania na ten temat. Ale jak adoptują to jakby nie mam nic do tego. Toleruje. 

 

Warto też na to spojrzeć, że np dziecko 3 letnie, nie przeanalizuje tego tak, aby wyrazić swoje zdanie na ten temat. Czy masz swojego ulubionego polityka? Czy będziesz brała udział w wyborach, które odbędą się w październiku? 

 

Tak, dlatego jakby miały świadomość. No generalnie to temat taki, że się stąpa po kruchym lodzie. Nie wiesz nigdy co powiedzieć. Staram się wszystko jakoś racjonalnie tłumaczyć i znajdować dla wszystkich stron dobre rozwiązania. Nie znam się za bardzo na polityce ale nie podoba mi się obecna kadencja. Nie podoba mi się to, że Ty ciężko pracujesz a nasi goście wiadomo skąd, mają wszystko pod ręką. Tylko czy z innymi będzie lepiej? No może, ale zawsze komuś coś nie będzie pasować, nieważne kto obejmie "władze". Jeśli chodzi o taką stronę bez polityki to Tusk wydaje się być spoko ziomek. Nie znam się co robił źle, czy jest dobrym politykiem ale jest całkiem zabawny, pokazuje mi się często ostatnio na tiktoku. Pewnie będę brała udział w wyborach.

 

Mi też bardzo często pokazuje się na tiktoku, więc może coś w tym jest. Czy uważasz, że w naszym To na pewno byłoby bardzo fajne, ale niestety również kosztowne.

Ciężki temat też ogólnie. Ugryze to z tej strony... Wydaje mi się, że zdania są podzielone jeśli chodzi o wizerunek na tle międzynarodowym. Jedni będą uważać to co większość Polaków, a druga część będzie ich chwalić za to, że przyjęli sąsiadów w potrzebie. Także, nie umiem odpowiedzieć konkretnie. 

 

Jak zareagowałaś na wojnę u naszego sąsiada? Co sądzisz o tym, że Polska jako nie najbogatszy kraj bardzo pomaga Ukrainie, a dużo bogatsze kraje mniej się tym interesują? Czy uważasz, że powinniśmy pomagać?

 

Na początku im współczułam, wiadomo, że jest to ciężki temat i sytuacja w jakiej się znaleźli. Natomiast mam trochę ich już dosyć. Zachowują się jakby im się wszystko należało. Przynajmniej takie jest moje zdanie na podstawie obserwacji. Siedzą tu już ponad rok a większość, z którymi miałam styczność nie ma pracy, żyje z zasiłków. W kraju drogo a jeszcze rozdajemy im pieniądze... Pomóc ten pierwszy miesiąc, dwa ale dalej to już jazda do roboty. Oczywiście szanuję tych, którzy przyjechali i uczciwie zarabiają pieniądze. Polaków też wiele za granicą ale my jadąc gdzieś zapierdzielamy żeby mieć hajs. Nie żyjemy z darowizn innego państwa.

 

Zgadzam się. Czy do końca życia zamierzasz mieszkać w Polsce? 

 

Teraz powiem Ci, ze tak bo tak czuje obecnie mimo wszystko. Natomiast może mi się to zmienić, nie jest to moje ostateczne zdanie. Jest tyle miejsc na świecie gdzie czuje, że do nich pasuje.

 

Dobrze, zmienimy temat. Jakie jest Twoje największe marzenie? 

 

Myślę, że powtórzę tutaj tematykę z góry- podróż dookoła świata. Marzy mi się zwiedzić świat od strony kulturowej i życia codziennego lokalsów. Nie od takiej turystycznej all inclusive.

 

To na pewno byłoby bardzo fajne, ale niestety również kosztowne. Jak trafiłeś na nasze forum? 

 

Z pewnością tak. Ale mam plan żeby co roku zbierać pieniądze i co roku jechać w inne miejsce. Trochę chociaż realizując swoje marzenie  Trafiłam tutaj przez fuzję kuleczek z Wami. Zakończyłam swoją karierę na kulkach kilka miesięcy wcześniej. Przyszłam żeby wesprzeć swoich a jednak postanowiłam wrócić na "stare śmieci" w gronie redakcji. 

 

Jak Ci się pracuje w redakcji? Czy spodziewałaś się, że tak będzie wyglądała Twoja rola w redakcji?

 

Generalnie super mi się z Wami współpracuje. Trochę chciałabym częściej wrzucić temat ale nie zawsze wstrzelę się w dzień, gdzie nikt nic nie dodaje. Dodatkowo musze pomyśleć, żeby z większym wyprzedzeniem szukać ludzi do serii, bo ostatni temat kiepsko z odpisywaniem był. No ale to jest do zrobienia. Myślę jeszcze nad jakimś jednym tematem oprócz serii ze spiskowymi teoriami, żeby móc coś wrzucić w razie co, bez udziału użytkowników. Jeszcze do końca koncepcji nie mam ale myślę, że kwestia czasu i wpadnie ten jedyny pomysł.

 

Mi również z Tobą się bardzo fajnie współpracuje. Kiedy pierwszy raz pełniłaś funkcję redaktora? 

 

To miło mi  Będzie to jakoś 2012-13 rok. Urzędowałam wtedy na nieistniejącej już sieci skilluj. Natomiast nie było to wtedy popularne na forach. Większa pracę na pełen etat zaczęłam w redakcji na kuleczkach w 2017r. albo 2018r., już nie pamiętam. Wtedy moją pierwsza serią były Hardcorowe pytania. Za nią już poleciało więcej pomysłów. 

 

Hardocorowe pytania mają już kilka lat, a dalej cieszą się popularnością. Na forum posiadasz aktualnie jedną rangę. Czy w przyszłości będziesz kandydowała jakąś funkcję? 

 

Cieszę się, że fajnie się tutaj przyjęły. Bardzo lubię ta serię prowadzić. Wiesz co, na ta chwilę nie będę się pchała na stanowiska inne. Dobrze mi póki co na randze redaktora. No ale nie mówię nie. Zobaczymy co czas pokażę i czy wgl użytkownicy mi tak zaufają, żeby pozytywnie reagować na ewentualne rangi.  

 

W jaki sposób zareagowałaś na fuzję Kuleczek z Csowicze? Czy uważasz z biegiem czasu, że to była dobra decyzja?

 

Jak byłam na czerwonym stołku na kulkach to odrzucałam kilka propozycji fuzji, w tym nawet z csowicze. Chciałam żeby sieć była niezależna. Natomiast cieszę się na tą chwilę z tej decyzji. @ Rodeo Rita dobrze to rozegrał, wiedziałam komu zostawić forum  

 

Jak Ci się podoba forum? Czy uważasz, że powinno być coś zmienione? 

 

Podoba mi się. Generalnie na pewno coś bym zmieniła ale to takie moje widzi mi się. Myślę, że widziałabym jakieś bajeranckie logo albo może bardziej kreatywny nagłówek forum. 

 

Z tego co mi wiadomo, to coś się szykuje. Z tego co zauważyłem to jesteś osobą bezkonfliktową, ale na pewno kogoś nie lubisz albo po prostu nie podoba Ci się jego/jej zachowanie. Masz taką osobę? 

 

Nie musze się zastanawiać. @ vivor mnie wkurza. Ale sama już nie wiem czy drzemy koty z sympatii czy tylko z nienawiści  vivor, buzi.

 

Liczyłem, że będę miał tytuł. Grasz w jakieś gry komputerowe? 

 

W CS, chociaż ostatnimi czasy trochę mniej. Lubię odpalić LOLa, ostatnio gram Aramy często. I jak najdzie mnie ochota to odpalam Simsy. Grałam sporo w Fortnite ale już dawno nie odpalałam. Tak poza tym to raczej epizodycznie w coś.

 

Na LOLa to szkoda psychiki. Lubisz oglądać filmy? Masz jakiś swój ulubiony? 

 

No psycha siadła dawno temu przez tą grę xd Jeśli chodzi o filmy to jestem wielką fanką Harrego Pottera. Mogę oglądać codziennie! Książki też ale jednak częściej wracam do filmów. Oprócz tego lubię bajki, głównie Disney’a. Horrorów też trochę oglądam. Lubię motyw egzorcyzmów i nawiedzonych domów. Nie mam chyba z tych dwóch kategorii jednego konkretnego filmu/bajki. 

 

Czy słuchasz muzyki? Masz jakąś swoją ulubioną piosenkę? Czym dla Ciebie jest muzyka?

 

Aktualnie słucham wszystkiego co wpadnie mi w ucho. Na mojej playliście najwiecej jednak jest reggae- głównie Mesajah, oprócz tego to Bieber, Paluch, Słoń, Guzior. Ale generalnie radiówek tez posłucham. Od wielu lat niezmiennie moją ulubioną piosenką jest Bednarek i Mesajah- Szukając Szczęścia. A często słucham tez Paluch- Drugi brzeg. Ostatnio wydał nowy kawałek, który również katuje: Droga to cel.

 

Przed Tobą szybkie strzały. Mam nadzieję, że jesteś gotowa!

Wygląd czy inteligencja?

 

Inteligencja

 

Laptop czy komputer?

 

Laptop

 

Wiśnia czy czereśnia?

 

Wiśnia

 

Jak Ci się pdoobał wywiad? Czy chciałabyś coś dodać od siebie? Mogą to być pozdrowienia, a może masz coś do przekazania. 

 

Płynny, długi i mam nadzieje, że ciekawy  Dziękuję za możliwość wzięcia udziału. Zostawiajcie dla @ Rufidużo serduszek za dobrą robotę! A pozdrawiam wszystkich. Nawet @ vivor

 

Bardzo dziękuje! :pepelove:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czapki z głów :witaj:praca godna pochwały.

Edytowane przez xvz767
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad długi i bardzo przyzwoity ;) 

@ Rufi zrobiłeś kawał dobrej roboty :fan:

 

@ moose`bardzo piękny głosik masz :zauroczony: (tak, słuchałem dwie nutki ze strony :))

image.jpeg.53f905408a7fd7b835e7a3bfe4b4987a.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rufi napisał:

Z tego co mi wiadomo, to coś się szykuje. Z tego co zauważyłem to jesteś osobą bezkonfliktową, ale na pewno kogoś nie lubisz albo po prostu nie podoba Ci się jego/jej zachowanie. Masz taką osobę? 

 

Nie musze się zastanawiać. @ vivor mnie wkurza. Ale sama już nie wiem czy drzemy koty z sympatii czy tylko z nienawiści  vivor, buzi.

 

 

5 godzin temu, Rufi napisał:

pozdrawiam wszystkich. Nawet @ vivor

 

Pozdro.

 

logoooo.png.eec9d29565d71c81726d748d1f55bcd3.png.3ac94278d54d2037b7a37ed82c188267.png

 

2013 - 2023

2023 -> Csowicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiadzik ekstra i wiadomo serduszko wlatuje <3

 

 

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

"Dzwoni Pan tylko po to żeby Panu światło zapalić? A Bozia nóżek nie dała?". Tak, Pan był po amputacji obydwóch nóg xd.

Hahahhahaha :kekw:

 

Bardzo przyjemny wywiad i ciekawy respondent :guma:

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jax Teller usunał z polecanych temat
  • moose` zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie