Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane [#3] Bitwa Perspektyw - [.::Ania;3::. vs Jax Teller]


Gość gdziekonkurs

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gdziekonkurs

Bez_nazwy.png

Cześć! 

W tym odcinku przedstawię Wam perspektywę @ .::Ania;3::.i @ Jax Teller

W artykule chodzi o to, że zadaje te same pytania kobiecie i mężczyźnie w celach porównania poglądów.

W komentarzu możecie napisać z kim bardziej się zgadzacie! 

 

 

9.png

 

A3QCcBq.png

Czym dla Ciebie jest przyjaźń? 

 

HZZ5EMB.png

 Przyjaźń? Jestem w 4 osobowej ekipie od czasów końca podstawówki, w której żaden nie ma innych przyjaciół oprócz nas samych. Wiele razy potwierdziło się, że trzymamy się razem na dobre i na złe. Każdy z nas potrafi być szczery do bólu, wypracowaliśmy wielkie zaufanie między sobą, zawsze  jesteśmy sobie bezinteresownie pomocni, wspólnie świętujemy sukcesy/rozwój i opijamy smutki/porażki.  Nie skłamię gdy powiem, że to bardziej braterstwo niż przyjaźń. Reasumując, filary tej "przyjaźni" to szczerość, zaufanie, pomoc i lojalność. :bicepsik:

 

uBdk9Os.png

Przyjaciel to ktoś z kim dobrze się dogaduje i nieważne co by się działo będzie wspierał mnie w ciężkich i w tych cudownych chwilach. Jest to ktoś z kim dobrze się dogaduje i jak to się mówi - nadajemy na tych samych falach. Ktoś komu mogę zaufać i ktoś kto jest szczery wobec mnie.

 

YZs1xcn.png

Czy masz osobę której ufasz w 100%?

 

HZZ5EMB.png

Nauczyłem się, żeby nigdy nie ufać w 100% komukolwiek.

 

uBdk9Os.png

Jasne, że tak. Tylko jednej osobie ufam w 100%, gdyż ciężko o moje zaufanie, ale aktualnie jest taka osoba.

 

Dt2gDSh.png

Czy dałbyś/dałabyś radę wytrzymać rok bez kontaktu z rodziną?

 

HZZ5EMB.png

Raczej nie. 

 

uBdk9Os.png

Myślę, że tak. Rok to nie jest dużo, a już i tak mam słaby kontakt z rodziną, więc rok nie byłby dla mnie problemem.

 

HZzz2a2.png

W jaki sposób wyobrażasz sobie idealną randkę?

HZZ5EMB.png

Hmmmm, kolacja składająca się z afrodyzjaków przy zachodzącym słońcu nad morzem, nastrojowa muzyka z mojej playlisty Love$exDreams zagłuszająca trochę szum fal. Po strawie leżąc na plaży na kocyku, obserwacja gwiazd i latających lampionów szczęścia przy butelce lub dwóch półsłodkiego wina nooo a potem niech dzieje się wola boska... W sumie już takie rendez vous miałem :pifpaf:

 

uBdk9Os.png

Moja idealna randka to wieczorkiem na plaży na kocu przy zachodzie słońca popijając jakiś trunek wysokoprocentowy i jedząc coś dobrego. Słuchając muzyki lub rozmawiając o wszystkim i o niczym.

 

sDrM5Xe.png

 Czy uważasz, że to mężczyzna powinien płacić w restauracji?

HZZ5EMB.png

Uważam, że jest to w dobrej manierze, sam tak robię chociaż coraz bardziej zanika ten stereotyp. 

 

uBdk9Os.png

Uważam, że nie. Myślę, że rachunek powinien być podzielony na pół. Ja płacę swoje, a chłop swoje lub raz ja płacę, a raz on. Tak jest sprawiedliwie według mnie i chyba byłabym nawet zła jakby ciągle za mnie płacił.

 

ogUYAPk.png

Czy mogłbyś/mogłabyś mieć o 10 lat starszego partnera/partnerke od Ciebie?

HZZ5EMB.png

Mówi się, że wiek to tylko cyferki. Myślę, że mógłbym, lecz nie chciałbym. Przepaść wiekowa na pewno byłaby dla mnie zbyt odczuwalna, czy to pod względem mentalnym czy fizycznym. Mam przyjaciela, który jest w wieloletnim związku z dziewczyną o 11 lat starszą noo i taka bajka nie jest dla mnie. :pepocool:

uBdk9Os.png

Myślę, że nie. Wiadomo wiek to tylko liczba, lecz odrobinę patrzę na to. Niestety 10 lat to chyba dla mnie za dużo.

 

9.png

 

 

Dziękuje za wzięcie udziału! Chętnych do udziału zapraszam do kontaktu :pepelove:l,

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bliższa mi perspektywa @ Jax Teller

 

Godzinę temu, Rufi napisał:

Nauczyłem się, żeby nigdy nie ufać w 100% komukolwiek.

@ Jax Tellerw pełni się zgadzam. Wiele osób mnie zawiodło i wyciągnąłem z tego lekcję.
 

 

Zaskoczyło mnie, że wasza idealna randka jest bardzo podobna :pepeWOWOWO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wiekiem w związku to celna uwaga niby tylko liczby a jednak dużo potrafią zmienić

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie